Şimdi Ara

[SSS] SAMSUNG PLAZMA KİTABI (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.627
Cevap
8
Favori
216.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır dostum karşılaşmadım okuduklarım içerisindede yok servise danışsan iyi olacak bizide bilgilendirirsen sevinirim saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: saruhanlı

Arkadaşlar 3 aydır 42q91h kullanıyorum. Çok güzel.
    Ancak bugün tv izlerken anlık tv kapanıp-açıldı. 1 saat sonra tekrar oldu. Böyle birşey başına gelen varmı? Ne yapmam lazım?

Arkadaşlar şimdi de 10 saniyede bir kapanıp-açılmaya başladı tv. Yardımlarınızı esirgemeyin lütfen.
  • fabrika ayarlarına dön
  • quote:

Orjinalden alıntı: salih70

fabrika ayarlarına dön

Dostum menude "sıfırla" yazan bir yer var oradan dönüyoruz fabrika ayarlarına değilmi? Yanlış mı hatırlıyorum?
  • tam emin değilim ve tv başında değilim ama dene
  • Kapanıp-açılma hızlandı iyice 4-5 saniyede bir kapanıp-açılıyor. O arada fabrika ayarları menusune bile ulaşılamıyor. Sürekli kapanıp-açılıyor.
  • Benim de bir sorum var. Samsung DVD playerda divx izlerken erkan dar ekran oluyor. Yani alt ve üstte büyük boşluklar oluyor. Ekran modunu zoom yapmazsam tam ekran olmuyor. Bu sorunu yaşıyıp halleden var mı aranızda ?
  • Arkadaşlar yokmu böyle bir olay başına gelen, yardımlarınızı bekliyorum?
    Tv sürekli kapanıp-açılıyort kendi kendine.
  • quote:

Arkadaşlar yokmu böyle bir olay başına gelen, yardımlarınızı bekliyorum?

Arkadasım oncelikle gecmis olsun.

bence sen servise bi telefon ac ve sor bakalım neden yaparmıs boyle birseyi, cok daha saglıklı bilgi alacagına eminim.

elektiriklerde voltaj dalgalanması falan yoksa boyle birseyin olması mantıklı gelmiyor bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: safaksaylam

Benim de bir sorum var. Samsung DVD playerda divx izlerken erkan dar ekran oluyor. Yani alt ve üstte büyük boşluklar oluyor. Ekran modunu zoom yapmazsam tam ekran olmuyor. Bu sorunu yaşıyıp halleden var mı aranızda ?

bende de Samsung DVD-Divx Player var, onun menüsünde bağladığınız TV'yi 16:9, 4:3 gibi seçebiliyorsunuz. Burada 16:9 seçili olunca plazmaya orjinali 16:9 olan filmler tam ekran geliyor. yoksa dediğiniz şekilde altta üstte siyah bant oluyor.

size tavsiyem DVD player görüntü ayarını yapın öncelikle. Sonra yine boşluk kalırsa filmin orjinali 16:9'dan daha geniş demektir, yapacak birşey yok. zoom'layabilirsiniz, ama o zaman da insanlar uzuyor, tuhaf bir görüntü oluyor

• quote:

geçmiş olsun, bence de servis çağırın biran önce, durum hiç de iyi görünmüyor..
  • quote:

başıma gelmedi ama şunu bir deneyin isterseniz;kumandadan source tuşu ile bağlantı kaynakları arasında (harici 1,2,parça,pc) geçiş yaparak normal kullandığınız bağlantıda durun?
  • samsung topğinde panasonic resimlerini görünce,yanlış tıkladım zannettim.

hayırdır?
  • ya arkadaşlar ona bakıyorum yazılzrı tekrar tekrar okudum hata yapmayayım diye pana resimleri Q YORUMLARI hadi biz anlamadık sadays usta sen nasıl kaçırdın.
    İTsup2u arkadaşım sen ne yapıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salih70 -- 30 Nisan 2008; 20:28:32 >
  • Gerçekten komik bir durum kötü bir amaç yoktur herhalde
  • quote:

Servis geldi tvyi götürdü servise. Gelişmeleri yazarım.
  • quote:

Sana sadece pıp konusunda yardımcı olabilirim pıp aktif olabilmesi için en az bir aletin hdmı den bağlanması lazım.

Merhaba.
    2 gündür mkv film izlemek için uğraşıyorum. laptobu tv ye bağladım görüntü de aldım fakat hiç de tatmin edici değildi. Bunun için neler yapmam lazım siz bilirsiniz
    Bir de cihazı karıştırırken pip olayına da girdim.hdmi dan pc bağlıyken hariciden bağlı receiver görüntüsünü aldım. Fakat kitapçığında Ana bağlantı Parça,HDMI ve PC bağlı iken de PIP aktif olabildiğini okudum. Siz ise sadece HDMI demişsiniz. Yanılıyor musunuz yoksa kitapçık mı yanılıyor.

• saruhanlı geçmiş olsun merakla bekliyoruz sonucu

quote:

Orjinalden alıntı: dhgerenimo57

quote:

Sana sadece pıp konusunda yardımcı olabilirim pıp aktif olabilmesi için en az bir aletin hdmı den bağlanması lazım.

Merhaba.
    2 gündür mkv film izlemek için uğraşıyorum. laptobu tv ye bağladım görüntü de aldım fakat hiç de tatmin edici değildi. Bunun için neler yapmam lazım siz bilirsiniz
    Bir de cihazı karıştırırken pip olayına da girdim.hdmi dan pc bağlıyken hariciden bağlı receiver görüntüsünü aldım. Fakat kitapçığında Ana bağlantı Parça,HDMI ve PC bağlı iken de PIP aktif olabildiğini okudum. Siz ise sadece HDMI demişsiniz. Yanılıyor musunuz yoksa kitapçık mı yanılıyor.

dhgerenimo57
    pıp aktif olabilmesi için en az bir bağlantının hdmı dan yapılması lazım sizde bir bağlantı yapmışsınız oradan buda pıp için yeterli benim anladığım kadar doğru yapmışsınız bir bağlantı hdmi den o zaman aktif olur

bende size bir soru sormak istiyorum siz pc yi hdmı ile bağladınız (ben denedim olmadı onun için soruyorum)

• İTsup2u forumdaşın pana resimleri gerçekten komik oldu. Ama kendisi de q91 resimlerinin daha çekici olduğunu kabul etmişti. umarım aşağıda ekleyeceğim yeni resimlerden sıkılmazsınız. Bu arada saruhanlı kardeşim inşallah sorunun çabuk çözülür. bizleri habersiz bırakma. sonuçta bu sorun buradaki tüm samsung plazma kullanıcısı forumdaşların başına gelebilir.
    işte q91'de digitürk star tv şampiyonlar ligi maçı görüntüleri:

• oy,oy,oy güzel fotolar,hareketli görüntülerde çekilmiş,daha ne olsun,süper.
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.