Şimdi Ara

[SSS] SAMSUNG PLAZMA KİTABI (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.627
Cevap
8
Favori
216.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: görece

dün akşam ps3 versiyonunu 2.20 ye yükselttim.
    gönderdiğin cd yi oynatmıyor,şöyleki!play konumunda hareket yok,10 hızlı ileri aldığımda görüntüler geliyor,tekrar play yapınca resim sabit kalıyor,ilerleme eksi 100 gibi,1 saniyelik görüntü 100 saniyede ilerleyecek hızda sanki,yazdırmada sorun olabilirmi?pc de sorunsuz.ps3 te başka bir ayarlama mı yapmalıyım.
    quote:

Orjinalden alıntı: hızlıilker

quote:

pioneer da açmayacağını biliyordum,yinede denedim,ses var görüntü yoktu.
    ps3 te son yazılımı nasıl yüklerim bilmiyorum ama biraz araştırıp hallederim.

CİĞAZI kablolu veya kablo
    suz internete bağlayıp ses ve görüntü ayarlarındaki(ana menüdeki) yerin en üstüne çıkıyorsun.orayı tıkladığında seninyazılınından bir üst yazılım varsa hemen yüklemeye başlıyor.130 mb. dosya büyüklüğü.

niye 2.70 yüklemedin.cd de veya yazmada bir sorun olduğunu sanmıyorumdenedim göndermeden önce..aklında bulunsun böylebir sorunla karşılaşdığında üçgene bas ve cd kaydet ve sonra hafızadan seyret bence..

127 ekran bir tv var bluray bile olsa en uygun bence 3 veya 3.50 derim daha yakına geçdiğinde bazı sorunlar görmen bence gayet normal hiç dert etme...ses sisteminle ilgilide bir denememden dolayı bir tavsiye sana hoparlörlerin sanırım ss-mf450 müzikde bass lar çok iyi fakat tiz ve arasesleri biraz zayıf olduğu için sinemada filimde çok kalın sesleri fazla duyarsın..5 ytl lik tvıter alıp bu kolonlara takarsan performansı çok daha iyi olur.(ben denedim)

• quote:

ps3 te blu-ray film seyrederken,2-3 metreden görüntüler gerçekten çok güzel,fakat yakından dikkatlice baktığımda yinede karıncalanma,pixellenme görüyorum,özellikle karanlık ve koyu renkte olan sahnelerde,bu olay normalmi?

cd de sorun yok denedim herhangibir sorun yaşıyorsan cd yi hafızaya kaydet oradan izle sorunsuz çalışır...birde 127 ekran bir plazma için bence en ideal mesafe 3 veya 3.50 dir.hiç dert etme daha yakından izlersen kumu dert etme bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasoo

merhabalar,
    msj kirliliği yapmak istemezdim ama Samsung plazma almama ramak kaldı ancak 42c91 (2.360/12) ve 42q91 (3.110/12) arasında kaldım. c91 fiyat olarak daha ağır basıyor. Ancak performans olarak sizce q yerine c91 almam ileride pişmanlık yaratır mı çünkü büyük oranda ligtv ve film için alıyorum, q91 için son eklenilen görüntüler insanı etkilemiyor değil. Yoksa bütçene göre davran aralarında çok önemli bir fark yok mu dersiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hasoo kardeş nerden yazıyosun biliyorum ama söylediğin rakamlar çok uçuk. Kazıklanmanı istemem doğrusu az paralar değil bu rakamlar çünkü. İstanbulbilişimde Q91 i 2532 ytl ye 12 taksitle veriyorlar. Arada 600 e yakın fark var aman dikkat. Hatta araştırırsan belki 2532 nin de altına bulabilirsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: dhgerenimo57

quote:

merhabalar,
    msj kirliliği yapmak istemezdim ama Samsung plazma almama ramak kaldı ancak 42c91 (2.360/12) ve 42q91 (3.110/12) arasında kaldım. c91 fiyat olarak daha ağır basıyor. Ancak performans olarak sizce q yerine c91 almam ileride pişmanlık yaratır mı çünkü büyük oranda ligtv ve film için alıyorum, q91 için son eklenilen görüntüler insanı etkilemiyor değil. Yoksa bütçene göre davran aralarında çok önemli bir fark yok mu dersiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hasoo kardeş nerden yazıyosun biliyorum ama söylediğin rakamlar çok uçuk. Kazıklanmanı istemem doğrusu az paralar değil bu rakamlar çünkü. İstanbulbilişimde Q91 i 2532 ytl ye 12 taksitle veriyorlar. Arada 600 e yakın fark var aman dikkat. Hatta araştırırsan belki 2532 nin de altına bulabilirsin.

web.sitelerine bakıp buraya yazıyorsunuz.bunların hepsi palavra.

• quote:

quote:

merhabalar,

dhgerenimo57 selam,
    Öncelikle cvbın için teşekkür ederim, İstanbulbilişimdeki fiyatları biliyorum ancak verilen garanti, satış sonrası nasıl bir hizmet verdiklerini bilmiyorum, bazı tereddütlerim var. Dediğin gibi karşılaştırıldığında az fiyatlar değil ama resmi ithalatçının verdiği satış sonrası hizmet daha güvenilir gibi geldi bana, yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum. Elektronik eşyalarda kendimi çok şanslı görmüyorum açıkcası ve baktığımız da sorun yaşanma olasılığı her zaman mevcut olan ürünler ve bu yüzden servis,garanti vs.nin bu aletleri kullanan herkes için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Aradaki fiyat farkı gerçekten düşündürücü ancak İstanbulbilişim fiyatı üzerinde mutlaka durulması gereken bir fiyat, en iyisi istanbulbilişime gidip birde orada bakmak. Bu konuyla ilgili senin veya daha önce istanbulbilişimden servis tecrübesi yaşamış arkadaşların yardımlarını bekliyorum, teşekkürler.

• quote:

Orjinalden alıntı: delomar

quote:

quote:

merhabalar,

Delomar palavra olan nedir?

• ps3 en son yazılımı kendisi yüklüyor,2.20 son sürüm,cd yi ps3 e kaydettim yine aynı,izleme mesafem en uzak 5 metre civarı,yan koltukta 2,5-3 metre sorun yok,sadece yakından gözlemlediğim bir şey,karıncalanma
    blu-ray in aşamadığı bir sorun sanırım.
    quote:

quote:

ps3 te blu-ray film seyrederken,2-3 metreden görüntüler gerçekten çok güzel,fakat yakından dikkatlice baktığımda yinede karıncalanma,pixellenme görüyorum,özellikle karanlık ve koyu renkte olan sahnelerde,bu olay normalmi?

cd de sorun yok denedim herhangibir sorun yaşıyorsan cd yi hafızaya kaydet oradan izle sorunsuz çalışır...birde 127 ekran bir plazma için bence en ideal mesafe 3 veya 3.50 dir.hiç dert etme daha yakından izlersen kumu dert etme bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

merhabalar,

Delomar palavra olan nedir?

ist.bilişim.

• ses sisteminle ilgilide bir denememden dolayı bir tavsiye sana hoparlörlerin sanırım ss-mf450 müzikde bass lar çok iyi fakat tiz ve arasesleri biraz zayıf olduğu için sinemada filimde çok kalın sesleri fazla duyarsın..5 ytl lik tvıter alıp bu kolonlara takarsan performansı çok daha iyi olur.(ben denedim)

sony mf450 leri,sony anfi ile sadece müzik dinlemek için kullanıyorum,tvıter nedir,nerden alınır bilmiyorum.
    sinema ve filmlerde 5+1 bolby ses sistemi kullanıyorum.
  • tweeter,tiz hoparlör,şimdi jeton düştü.

quote:

ses sisteminle ilgilide bir denememden dolayı bir tavsiye sana hoparlörlerin sanırım ss-mf450 müzikde bass lar çok iyi fakat tiz ve arasesleri biraz zayıf olduğu için sinemada filimde çok kalın sesleri fazla duyarsın..5 ytl lik tvıter alıp bu kolonlara takarsan performansı çok daha iyi olur.(ben denedim)

sony mf450 leri,sony anfi ile sadece müzik dinlemek için kullanıyorum,tvıter nedir,nerden alınır bilmiyorum.
    sinema ve filmlerde 5+1 bolby ses sistemi kullanıyorum.
  • istanbul bilişimle ilgili kendi soruma kendim cvp buldum teşekkürler

http://forum.donanimhaber.com/m_20663736/tm.htm
  • Güzel topic olmuş..
  • quote:

quote:

dün akşam ps3 versiyonunu 2.20 ye yükselttim.
    gönderdiğin cd yi oynatmıyor,şöyleki!play konumunda hareket yok,10 hızlı ileri aldığımda görüntüler geliyor,tekrar play yapınca resim sabit kalıyor,ilerleme eksi 100 gibi,1 saniyelik görüntü 100 saniyede ilerleyecek hızda sanki,yazdırmada sorun olabilirmi?pc de sorunsuz.ps3 te başka bir ayarlama mı yapmalıyım.
    quote:

quote:

pioneer da açmayacağını biliyordum,yinede denedim,ses var görüntü yoktu.
    ps3 te son yazılımı nasıl yüklerim bilmiyorum ama biraz araştırıp hallederim.

CİĞAZI kablolu veya kablo
    suz internete bağlayıp ses ve görüntü ayarlarındaki(ana menüdeki) yerin en üstüne çıkıyorsun.orayı tıkladığında seninyazılınından bir üst yazılım varsa hemen yüklemeye başlıyor.130 mb. dosya büyüklüğü.

niye 2.70 yüklemedin.cd de veya yazmada bir sorun olduğunu sanmıyorumdenedim göndermeden önce..aklında bulunsun böylebir sorunla karşılaşdığında üçgene bas ve cd kaydet ve sonra hafızadan seyret bence..

127 ekran bir tv var bluray bile olsa en uygun bence 3 veya 3.50 derim daha yakına geçdiğinde bazı sorunlar görmen bence gayet normal hiç dert etme...ses sisteminle ilgilide bir denememden dolayı bir tavsiye sana hoparlörlerin sanırım ss-mf450 müzikde bass lar çok iyi fakat tiz ve arasesleri biraz zayıf olduğu için sinemada filimde çok kalın sesleri fazla duyarsın..5 ytl lik tvıter alıp bu kolonlara takarsan performansı çok daha iyi olur.(ben denedim)

arkadaşlar çok pardon ya ps3 ün en son yazılımının kodunu 2.17 yazacağıma bunu 2.70 yazdım...bununda üstü çıktı ayrıca...........birde bir hatırlatma..bu işi yaparken yeni versiyonu yüklerken eğer ceyran kesilirse ps3 mecburen servisine götürmeniz gerekiyor.çünkü ps3 bu işi yaparken eskiyi silip yeniyi yüklüyor bu sıradada elektrik giderse ciğaz çöküyor..

• quote:

quote:

quote:

merhabalar,

Neden palavra olsun ki? Ben imzamdaki 2 plasmayı da ordan aldım. Hem de alınma zamanındaki inanılmaz fiyatlara.
    Ocak ayı başında 50Q92 yi 3.450 peşine aldım. Verebilen başka biri varsa söyleyin. Garanti konusu bana göre sağlam. Denedim, buna emin olabilirsiniz. Fiyatlar asla palavra değil. Önerim; ellerinde olan ürünün alınmasıdır. Ismarlama iş uzun sürebilir. Endişe edilmesine gerek yok, paranıza birşey olmaz. Ancak 20-30 gün uzun sürmesi canınızı sıkabilir. Ben parayı açıklamalı hesaplarına havale çıkardım. 2 günde plasmalar geldi.

• Q91 in ilk müdavimlerinden biri olarak Merhabalar herkese..

Benim receiver i değiştirmem lazım alet teklemeye başladı.
    Bana Maliyeti orta düzeyde ama performansı üstün bi receiver önerebilirmisiniz yardımcı olursanız sevinirim. Receiverın hangisi iyidir hangisi kötüdür bilmiyorum işten de başımı kaldıramıyorum araştırma da yapamıyom bu yüzden. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..
  • sserin belki kaçırdım ama kapsamlı bir pana-samsung kıyaslaması yapabildiniz mi?
  • quote:

blu_ray

[SSS]  SAMSUNG PLAZMA KİTABI

müthişmiş
  • izmit çarşı
    ilk tavsiyem sunny hdmı çıkışlı makinası olur tvnin pıp özelliği bu arada aktif hale gelir kalitesi tartışılır 350ytl civarında
    veya çift tunerli bir makina alarak aynı anda iki kanalı izleyebilirsin buda senin tv nin pıp olma özelliğini yok eder çünkü receiverde pıp ozelliği var
    paraya kıyıp birde kayıt etsin yani pvr özelliği olsun dersen 1000ytl yi gözden çıkartman gerekiyor
    uzun zamandır yaptığım araştırmada next ve goldmaster receiver lerinde ki bunlarda hdmı çıkışı mevcut ama pahalılar yani vermiş oldukları teknoloji ye değmezler fiyat açısından
    humax ve technisathttp://www.karabalikelektronik.com/catinfo.asp?cid=45 makinaları onların yanında fiyat açısından karşılastırırsan çok daha iyiler şu anda piyasadaki en iyi makinalar
    tabi birde otamatik güncelleme yapan dreambox ve redlıne gibi makinalar var ama ihtiyacım olmadığı için onları araştırmadım ....

• Arkadaşlar 2.20 update ile Ps3te HD videolarda sorunlar baş gösterdi.Bundan 2 hafta önce yüklediğim 2GB'lık Planet Earth Hd videolarım avi uzantılı olmasına rağmen 2.20 update'den sonra çalışmamaya başladı.Yabancı sitelerde de aynı sorundan bahsediliyor.2.20 yi yüklememiş olanlar yüklemeden önce bir kez daha düşününün.Umarım sorun kısa sürede çözülür.

alıntı:ps3 bölümünden.
  • quote:

Arkadaşlar 2.20 update ile Ps3te HD videolarda sorunlar baş gösterdi.Bundan 2 hafta önce yüklediğim 2GB'lık Planet Earth Hd videolarım avi uzantılı olmasına rağmen 2.20 update'den sonra çalışmamaya başladı.Yabancı sitelerde de aynı sorundan bahsediliyor.2.20 yi yüklememiş olanlar yüklemeden önce bir kez daha düşününün.Umarım sorun kısa sürede çözülür.

alıntı:ps3 bölümünden.

Eyvah eyvah. Yeni yükledim.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.