Şimdi Ara

###[SSS][NEW]WEBZEN [SEASON III] - [SEASON IV] - [SEASON V] \\\ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
32.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doğru diyon item toplamak ve kasmaktan başka yapacak bir şey pek yok
  • Season4 Hakkında Bir Kac Sorum Olucak Benim..Varmi Season4 u Bastan Sona Bilen Biri.Sorular Socket İtem Eventlar Ve Bunun Gibi Bir Kac Sorudan İbaret.
  • KARAYAK VAR
    quote:

Orjinalden alıntı: Xoßi

Season4 Hakkında Bir Kac Sorum Olucak Benim..Varmi Season4 u Bastan Sona Bilen Biri.Sorular Socket İtem Eventlar Ve Bunun Gibi Bir Kac Sorudan İbaret.
  • geliorum adin inspire olcak oynayuan warsa pm
  • valhalla serverindeyim 1 de takılıyom nick KonaN TuRKs guildini kurdum hepinizi bklyorum 50+ olan bana ulaşsin kasarım
  • Şuanda Sizin Guildleriniz Hala Duruyormu.

Webzen Yeni Servera Geçince Guildler Silindimi Yoksa Duruyormu ?
  • biz oynamayalı bayağa gelişmiş versiyonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |John Rambo| -- 27 Ağustos 2009; 19:11:36 >
  • selam ben ayhan özel senın le mesenede konusabılırmıyız.
    muturkıyem-ayhan@hotmail.com
    muturkı.yerıne i olcekyem-ayhan@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semıh45 -- 8 Aralık 2009; 13:40:36 >
  • s.a beyler ben bişi sorcam ya S4 de yeni sayılırım 99+7d çok kasdım daha yenilerde S4 servera geçdim bu Mix Halinde 10 Bless yada +10 bless kalıbını nası yapıcam biri yardım etsin onuda geçdik daha baya bi soru var aklımda yardım edebilcek biri varsa eklesin lütfen only@sagocuyuz.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil03

s.a beyler ben bişi sorcam ya S4 de yeni sayılırım 99+7d çok kasdım daha yenilerde S4 servera geçdim bu Mix Halinde 10 Bless yada +10 bless kalıbını nası yapıcam biri yardım etsin onuda geçdik daha baya bi soru var aklımda yardım edebilcek biri varsa eklesin lütfen only@sagocuyuz.com

10tane soulu yada 10 tane bless i alıyorsun. Lahap diye şişman bir amca var bu genellikle deviasda bulunur ama serverların durumuna göre değişebilir şişman aşçıya benzer bir amca bu gidip ona tıklayıp oradan bu soulları ve blessleri birleştirip ayırabilirsin.
  • ELLİŞNE SAGLİK KARDESİM GUZEL OLMUS :dklavyene saglik allah vere 5 sene daha garanti vereler:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xoßi

Season4 Hakkında Bir Kac Sorum Olucak Benim..Varmi Season4 u Bastan Sona Bilen Biri.Sorular Socket İtem Eventlar Ve Bunun Gibi Bir Kac Sorudan İbaret.

Buna cevap verildi mi
  • Evet
  • Ben de alabilir miyim o cevapları ?
  • Soruları belirt, cevapları elimizden geldiğince vermeye çalışalım.
  • Socket itemler, Master skiller şimdilik merak ettiklerim
  • arkadas lar ben malcolım_x deilim arkadası yım server isteyenler
    2 senedir acık cok guzel zevk li server garantisi benden resetler kalıcı
    BeBe4Fun
    Version 97D
    Experience 100x
    Drops 70%
    Status Online

BeBe4Fun :: Server Statistics
    Total Accounts : 189
    Total Characters : 233
    Total Guilds : 10

wep: bebe4fun.servegame.com
  • Selam arkadaşlar. Valhalla serverinde oynayan hiç Türk yok mudur ya? Hep Brezilyalılarla takılmaktan sıkıldım yemin ediyorum. Oyunda beni bulun lütfen Nick : QuErorZ ( 400 lvl BK )
  • Vaybe
  • Arkadaşlar bende MU online a yeni başladım. İki sorum olacak.
    1. Gold channel vantajları nelerdir. Normal server ile kıyaslayabilir misiniz?
    2. Oyunu laptopta oynamak istiyorum. Ama window mode seçili değilken bile sanki window mode gibi oluyor. Çok küçük kalıyor oyun ekranı. Bunu nasıl çözebilirim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.