Şimdi Ara

###[SSS][NEW]WEBZEN [SEASON III] - [SEASON IV] - [SEASON V] \\\ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
32.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emegine saglık ama mu bence amacından kaymıs gıbı cok kotu olmus sezon 4 ben hıc sevmedım
  • 1 yıldır mu oynamıyorum. s4 türk serveri çıkınca bunu denemek lazım
  • ellerine saglık dostum güzel paylaşim
  • eline saglıkk..
  • mu yu bırakıyoz seaon4 cıkıyor napalım yeniden baslıcaz :D
  • alin sezon 4 server

http://www.darkmu.info

oynamadim daha ama oyle yaziyor
  • Sağol Hamza
  • yav zaten boyle hizli hizli daha bi versiyon tam oturmadan baska versiyon cikarma işi guzel omuyor bi tane tam olcak sonra geliştirirsin
  • s4 türk serverının bu aralar çıkacağını sanmıyorum ki doğru düzgün bugsuz s3ep2 server 1kaç tane var açılanlarda kapanıyor falan..

bir kaç sezon4 serverı vereyim:

http://www.darkmu.info
    http://darkstonemu.net/DarkStone-News.html
    http://www.muonline2.net/

• igrenc olmus
  • manyaq ötesi qsl olmuş çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßyFast -- 11 Eylül 2008; 21:17:14 >
  • Eline Gozune sağlık
    Cok Hızlı Gelişen Bi Oyun
  • wowww çok iiyea
  • Boş oturmaktansa bir sezon çıkaralım diye çıkarılmış boş bir sezon.
    Webzen yine göz doldurma player avutmaca sanki eski sezonuna patch çıkartırmış gibi saçma bir sezon çıkartmış..
    Methodman böyle şeyleri çok iyi takip ediyorsun, en azından boş boş konular açmıyorsun oyuna yayarın dokunuyor bunun için seni canı gönülden destekliyorum paylaşımın için teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SabroN

Boş oturmaktansa bir sezon çıkaralım diye çıkarılmış boş bir sezon.
    Webzen yine göz doldurma player avutmaca sanki eski sezonuna patch çıkartırmış gibi saçma bir sezon çıkartmış..
    Methodman böyle şeyleri çok iyi takip ediyorsun, en azından boş boş konular açmıyorsun oyuna yayarın dokunuyor bunun için seni canı gönülden destekliyorum paylaşımın için teşekkür ediyorum.

Sabronunda Belirttigi Gibi Cıkarmak İcin Cıkarılmıs Bir Season Malesef 1.sayfadada bazı arkadaslarında belirttigi gibi oyun Knight Online'a Benzetilmeye Basladı Daha Dogrusu Benzetilmeye Calısılıyor Fakat Her Seferindede Mu Online Benligini Kaybediyor Bana Göre..
  • başlamak lazım season 4'e
    yeni skiller fln gerçekten ilgimi çekti
    ama 2 skille patch getirmiş gibi yapıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacacan -- 16 Şubat 2009; 21:29:40 >
  • Gercekten Cok Süper Olmus Ellerine Saglık.. Birşey Diyecegim Bu Summonerin Oldugu Bi Editor Koyarsaniz Sevinirim.. Vede Su Yeni İtem KodLarini Falan Server Kuranlar İcin Cok İyi Olur Koyarsan Simdiden Tskrler !
  • Eline sağlık ;)
  • Season III Ve Season IV un Aynı Baslik Altında Toplanmasını Uygun Gordum.Eger Diger Turlu Daha İyi Boyle Karısık Oluyor Diyenler Varsa Aynı Konu Geri Getirilebilinir.
  • çok guzel olmuş Ellerine sağlık

ben konudan farklı birşey söylemek istiyorum. Mu online Harita büyüklüklerini diğer online oyunlardaki gibi devasa hale getirmediği sürece basit kalmaya devam edecektir. 30 tane yenilik yapılarak bizleri uyutmaya devam eden bir sistemde devam ediyorlar. Bir WoW a Knight a baktıgımız zaman yada Age of Conan gibi oyunlarda devasa haritalar ve yapılabilecek birsürü şeyle kaşılaşıyorsunuz. Mu onlne Vu oyunların kalitesine yetişmek için bence ciddi bir çalışmaya ihtiyacı var bir deviası gezmek 5 dk sürüyor (: diger oyunlardaki gibi zaman öldürücü aktibiteler meslek grupları eklenmeli bence.....

Tabi bizim elimizden birşey gelmez... Ragnorak bile daha ilhi çekici olmaya başladı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukitasi -- 31 Mart 2009; 4:03:05 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.