Şimdi Ara

SSli Detaylı Edit Geldi! Hepsiburada, 2. el ürünü sıfır diye satan firmayı platformdan çıkaracak! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
7
Favori
97.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
667 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Squixse

Hocam e-devlet üzerinden nereden yapılıyor bulamadım.İş sebebiyle haftaiçi gidip dilekçe veremiyorum bende.Vodafonenet için thh ye başvurucam bende sözlü onayımın olmadığı , sözleşme imzalamadığım , evime kurulum ekibi gelmeyen şey için 300 lira fatura kitlediler cayma bedeli olarak.THH ye vereyimde biraz da onlar uğraşsın.

Alıntıları Göster
    e devlete gir hakem heyeti yaz aramaya çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_Z7D

"ÖNEMLİ DÜZELTME:

Hepsiburada telefon kategorisi sorumlusı yaklaşık 20 dk önce arayıp iade işlemlerini başlattı. Gün içerisinde detaylı bilgiyi konunun üst kısmına ekleyeceğim. DH Forum ailesine destek için teşekkür ediyorum."

Kurumsal bir firmasın, adam güzel güzel yazıyor, diyorsun ki ben karışmıyorum git firma ile anlaş.
    Sonra adam sosyal medya gücünü kullanıyor, hemen diyorsun iade alıyoruz.
    Hani kurumsallık ? bu yaptığını bizim mahalledeki telefon satıcısı yapar sende yapıyorsan ne farkın kaldı ??
    arkadaşlar aynı durumdayım . konumun linki burada :https://forum.donanimhaber.com/18-eylul-n11-com-rezaleti-lutfen-yukari-tasiyalim--140040774#140040774

lütfen yardım edin.

• Memleket ilginç bir hal aldı. Hakkını aramak için ya İlla bir yerlere sonuna kadar şikayet etmek yada sosyal medyada lanse etmek gerekiyor.

Bu sadece ticaretle sınırlı olan birşey değil cinayette de tecavüzde de hepsinde aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 19 Eylül 2019; 16:38:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • satici : hepsiburada yazmiyorsa alma sonra neden boyle oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: qaanx

Memleket ilginç bir hal aldı. Hakkını aramak için ya İlla bir yerlere sonuna kadar şikayet etmek yada sosyal medyada lanse etmek gerekiyor.

Bu sadece ticaretle sınırlı olan birşey değil cinayette de tecavüzde de hepsinde aynı.
    Ülkemizde herşeyin rezalet olduğu gibi firmalarda rezalet. Olay sosyal medyaya filan yansımasa adamı taktıkları yok. Gerçekten paramızla rezil oluyoruz bu ülkede
  • Fuow kullanıcısına yanıt
    Senin kafada ilginç satana isyan edip kızacağına alana kızıyorsun.

• Geçmiş olsun bende hepsiburdada başka bir firmadan 1 sene önce samsung s7 edge almıştım samsung garantili dır diye etiket vardı mavi ve son 1 adet kalmıştı telefon inşallah benimkide bu şekilde degildir gerçi sorunsuz kullanıyorum telefonu sıfır kapalı kutu olarak geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim ülkemizde kapalı kutu fetişliği var kapalı kutu olunca sorunsuz sanılıyor fakat öyle değil. Kutuyu kapatmak zor değil sonuçta

• satıcısı hb olmayan ürünleri almayın kardeşim alla alla yıllardır aynı sıkıntılar var hala bu çakallara para yeiriyorsunuz. 50 100 lira fazla ver satıcısı hb olsun kafan ağrımasın. saçma sapan satıcılara satış imkanı sunan kadar bu satıcılardan alışveriş yapanlarda suçlu bu kadar basit. türkiyede böyle.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Kutuda etikette vardı beyaz hadi jelatini halletti onu nasıl yapacak zaten ime no samsung sorgulaydım az önce herhangibir servis kaydı filan yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gizli ayıbın dibine indirmiş hepsiburada.

Zira isminde gizli "hepsi"burada. Gizli ayıp, ayıp, ayıplı hizmet, müşteri memnuniyetsizliği, çözümsüzlükburada :)

Hocam direk ürünün misliyle değiştirilmesi için THH'ye başvuru yap, muhatap olma HB ile ne gerek var.
  • Bunun hepsiburada'nın suçu olmadığını söyleyebilirim. Ben sadece Hepsiburada tarafından satışa çıkartılan ürünleri alırım. Diğer firmalar herhangi bir bilgisayarcı da olabilir. Bakkal da olabilir , şahıs da bu yüzden bunun suçlusu kendiniz. Neidüğü belirsiz firmalardan neden alırsınız ki! Daha ucuz diye alıyorsunuz ya da bazısı anlaşılmasın diye eşit fiyatta satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 19 Eylül 2019; 17:25:19 >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    E o satıcıları oraya koyan hepsiburada, denetleyecek olan hepsiburada. Hepsiburada'ya güvenip sipariş veriyorsun. Baya saçmalamışsın.

• Hepsiburada'yı suçsuz bulan arkadaşları ben de haklı buluyorum. Sanal pazar bu şekilde işliyor. Sorumluluk satıcı firmaya ait. o yüzden tüm satıcıların puanları ve yorum sistemi mevcut. Benzer sorunları ben n11,gittigidiyor'da da yaşadım. Burada suçu onlara değil,satıcıya buldum. Onlar sadece servis sağlayıcı.

Bu durumu ben belediyelerin semt pazarına benzetiyorum. Servisi açan ve hizmete sunan belediyeler. Siz bir meyve aldığınızda ve meyve çürük çıktığında suçu belediyede mi buluyorsunuz yoksa satan adamda mı?

Sonuç olarak diyeceğim o ki,bana göre suçlu tamamen hepsiburada üzerinden kusurlu ürün satan o firmaya aittir.
  • E-devlet üzerinden THH'ye başvur hocam ben de ITOPYA için THH'ye başvurdum parasını verdiğim ürünü 40 gün yollamadıkları için. 1 Ağustos'tan beri beyefendilerin THH'ye savunma vermelerini bekliyorum. Sonuç lehime çıksın icraya verip rezil edicem herifleri sen de öyle yap. :)
  • Öncelikle geçmiş olsun. İzlemeniz gereken yol THH başvuru ve ardından aldığınız ilamı icraya koymaktır. Talep ederseniz asliye hukuk mahkemesinde manevi tazminat davası açabilirsiniz. Tüm bunları avukat aracığıyla yapmak size hem vakit hem de hukuki yardım konusunda avantaj sağlayacaktır. Detaylı bilgiler için bana ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada sorun çözme konusunda rezalet bir firmadır. sorun çıkmadığında güzel gelir ama sorun yaşadığınızda çözmek için hiçbirşey yapmaz üstüne sinir eder. benim de yaşadığım bir sorun da 10 gün bekletildikten sonra " kötü olmuş ya gerçekten " demişti müşteri hizmetleri yapma yav gerçektenmi demiştim bunlarla uğraşılmaz
  • Eyy Hepsiburada madem siten üzerinden başka satıcıların sarmasın izin veriyorsun o zaman müşterinin arkasında duracaksın. Kuruyup kollayacaksın ki adın lekelenmesin

• Asıl suçlu dora bilmem ne şirketi.... Ama ondan şikayetçi değilsiniz ilginç

• Memlekette teneke bağlayıp, dolaşmak farz olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.