Şimdi Ara

Ssd Yükseltme ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar. Ben bu yılbaşında asus'un 128 gb lık ssd + 1 tb hdd li laptop'unu almıştım. Windows ssd ye yüklü ve çok fazla boş yer kalmıyor .Bu yüzden oyunlarımı hdd ye yüklemek zorunda kalıyorum. Gta 5 ya da witcher 3 gibi uzun yükleme ekranı olan oyunlarda ssd nin hızından faydalanamıyorum. Ssd yi yükseltmek istiyorum en az 240 gb kapasiteli fiyatı çok abartı olmadan şu an ki ssd kalitesinde bi ürün düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz ssd var mı acaba ???

Ayrıca ssd yi kendim değiştirirsem laptop garantiden çıkar mı ve yeni ssd ye windows lisansını nerden alacağım. Malum ürüne windows yüklü geliyor ama yanında cd ya da lisans kodu yok.

Satın aldığım laptopda bu

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_asus-gl752vw-t4503t-%C4%B1ntel%C2%AE-core%E2%84%A2-i7-6700hq-2-6-ghz-16-gb-1-tb-128-gb-ssd-4-gb-windows-10-gaming-notebook-1169504.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun_ZTRK -- 21 Haziran 2017; 11:15:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aida64 ile Windows ürün anahtarınızı çıkartın bir kenara yazın.

Öneriye gelirsek Samsung 850 Evo'yu öneririm bütçeniz el veriyorsa.
  • SSD diskler, laptop diskleri gibi genelde aynı mıdır? Herhangi birini alıp yükseltme yapabilir miyiz? Çıkar ve yenisini tak.. Bu yeterli mi? Windows lisansı ve işletim sistemi haricindeki işlemi soruyorum. Yeni başlık açmak istemedim. Bilgi veren olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.