Şimdi Ara

Ssd üçkağıtçılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şimdi bi üçkagıtcılık deneyecegim ama biraz tırsıyorum sizinde fikirlerinizi alayım dedim.

Şimdi ben n11den bi sandisk ssd aldım ancak kullanırken bi anda bozuldu nedir nedendir bilinmez. Garantiye yolladım kullanıcı hatası dediler hiçbişey yapmadılar.

Şimdi ben bu ürünün aynısından teknosaya gidip alsam sonrada bu bozukmus yahu diyip geri iade etmek istesem karşılacagım senaryo nedir?

Deneyen varmı hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• seri numarası diye bişey var, ayrıca tüketici mahkemesine başvur, kullanıcı hatası nasıl oluyor ssd de?
  • Yazık...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağazayı mı dolandıracaksın yani bunu mu soruyorsun?
  • İlk 6 ay anne sütü çok önemli.
  • bence bi dene hapse atamazlar seni yedirirsen iyi :D

• 155

• Hapse atamazlar seni zira aklın gerekli olgunlukta değil malesef.

cezai ehliyeti olmayanların halleri türk ceza kanunu'nun 46. maddesinde düzenlenmiştir.Sende 46 lıksın.
  • Seri no

• mantık hatası = teknosada sadece 1 ssd modeli var, başka yok, oda sendeki olmayacağına göre böyle bişeyi yapamazsın

• Bilmiyorsun belliki seri numarası diye birsey var disklerin kac saat calisdigi ne kdr veri yazidigi-okudugu uretim tarihi v.s v.s birsuru bilgi gömülü tek akıllı sen değilsin

• Sen direk sandiske gonder ürününü n11 deki tırıvırı satıcıya değil. 2 sene garantisi var onun icini falan açmadiysan elektriksel bir ariza olmadiysa trim devre dışı birakmadiysan windos95 kurmadiysan raid konfigurasyonuna almadiysan %100 üretici hatasına girer cakallikla ugrasma hakkını ara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 28 Kasım 2017; 19:43:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geber emi pis sahtekar çocuk seni
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.