Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.968
Cevap
719
Favori
1.708.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: bame

arkadaşlar bimekste sandisk ssd ucuzlamış 128 gb 189 tl ilgilenenlere duyurulur...

http://www.bimeks.com.tr/urun/126632/sandisk-128-gb-sata3-standart-ssd-disk-490mb-350mb.aspx

nasıldır bu alalım mı

okuma yazma düşük 350MB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende birtane sıfır kutudu açılmamış kinkston hipernex 3k 120 GB var. Ihtiyacı olana 239 TL den veririm
    PM

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: bame

arkadaşlar bimekste sandisk ssd ucuzlamış 128 gb 189 tl ilgilenenlere duyurulur...

http://www.bimeks.com.tr/urun/126632/sandisk-128-gb-sata3-standart-ssd-disk-490mb-350mb.aspx

nasıldır bu alalım mı

Ust seviye bir ssd degil fakat dolara baktigimiz zaman piyasaya gore iyi fiyat. Enpara ile aldim bana gore uygun oldu. Enparaniz varsa alin derim. Bu arada sizdede y580 varmis. Sistem kurulumunda falan yardimci olursunuz artik alirsaniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

Bende birtane sıfır kutudu açılmamış kinkston hipernex 3k 120 GB var. Ihtiyacı olana 239 TL den veririm
    PM

http://www.hizlial.com/kingston-120gb-hyperx-3k-serisi-sata3-cache-ssd-disk-sh103s3120g/30.600.1164.0003

Paypal ile 223 TL...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LNavigator

quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

Bende birtane sıfır kutudu açılmamış kinkston hipernex 3k 120 GB var. Ihtiyacı olana 239 TL den veririm
    PM

http://www.hizlial.com/kingston-120gb-hyperx-3k-serisi-sata3-cache-ssd-disk-sh103s3120g/30.600.1164.0003

Paypal ile 223 TL...

çok güzel fiat ihtiyacı olan kaçırmasın.
    ben vatanda kampanya vardı 239 tl den iki tane almıştımç birini kullanıyorum. biri fazla.
    hızlıaldaki aynı benim aldığım fiattan. ihtiyacı olan kaçırmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maksi09 -- 25 Aralık 2013; 1:53:38 >

• kingstn daha hızlı da arada 48 tl ve 8gb fark var. 8gb 1 fazladan oyun demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 25 Aralık 2013; 2:51:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

kingstn daha hızlı da arada 48 tl ve 8gb fark var. 8gb 1 fazladan oyun demek.

burda hız mı 8 gb fark mı önemli yani , peki o hız hissedilebilir bir hız mı acaba , 48 tl farka değmezse aklım sandisk'e kayıyoda.

arkadaşlar birde enpara ile direkt kredi kartı ödeme den tek seçim yapıp ödeme yapmam yeterli heralde, yada bkm ile enpara yı seçip ödemem %20 avantajından yararlanabiliyorum değil mi ?
  • Bkm siz olacaksa 3d ile ödeme yapmak zorundasınız ve peşin (tek çekim) olacak tabii ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi №7 -- 25 Aralık 2013; 3:47:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dün Teknobiyotikten Kingston KC300 siparişi verdim 239TL'ye. Denetleyici:Sandforce-SF2281
    SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
    LİNK

Hızlıaldaki Kingston Hyperx, aldığım Kc300'den daha mı iyi? Sonuçta fiyatları aynı. Bugun Teknobiyotik kargom gelir. Teslim almadan iade mi etsem? Teknobiyotik' Avantajix de yok.
    Denetleyici: 2. Nesil SandForce® Denetleyici SF-2281
    LİNK

Bu arada bende de Hyperx Mavi olan var. En iyisi Mavi Hyperx galiba. Ondan soruyorum Hyperx Siyah olanı mı alsak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 25 Aralık 2013; 9:08:07 >

• kağıt üstünde değerler birbirine çok yakın
    hyperx daha yeni teknoloji . ikisinide kullanmış birini bulmak lazım
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Zaman da kalmadı.
    Enpara da kullandım. Bunlar iade edelim derken evdeki bulgurdan da olacağız. Pek bir fark yok ise alayım gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

Zaman da kalmadı.
    Enpara da kullandım. Bunlar iade edelim derken evdeki bulgurdan da olacağız. Pek bir fark yok ise alayım gitsin.

Bimeksteki kingstonu alin gitzin hocam. En para ile guzel fiyata geliyor

• mtok kullanıcısına yanıt
    Bimeks'tekiler asenkron

V serisi. Fiyatları da yüksek

Ben de Enpara ile aldım. 190'a falan geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 25 Aralık 2013; 13:58:06 >
  • Bimeks'teki Sandisk Ultra Plus 256GB, YKB indirimiyle kargo dahil 385'e geliyor. (1,5TL/GB) enpara falan yok bende. Nasıl, alınır mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 25 Aralık 2013; 10:28:05 >
  • Şok Fiyat!

Kingston SSDNow KC300 Serisi 120GB 2.5" 7mm SATA3 Senkron SSD 525MB/s - 500MB/s
    http://www.teknobiyotik.com/donanim/ssd/kingston-ssdnow-kc300-serisi-120gb-2-5-7mm-sata3-ssd-525mb-s-500mb-s-skc300s37a-120g.html
  • Abim Amerika 'da Sandisk'te üst seviyede müdür. Dizüstü bilgisayara takmışlardı bu SSD'lerden. Ben de yanındayken bir gün (Bilgisayar o kadar ağır çalışıyordu ki) "anasını satayım bu ne biçim harddisk" demişti. (Muhtemelen driver, firmware vs. vs. olabilir ama o an soğudum.
    Bu yüzden Sandisk SSD ben şahsen almam.
    Bu arada Sandisk'in markası ve kalitesine laf söylemem. En iyilerden biridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fktanik -- 25 Aralık 2013; 18:11:50 >
  • fktanik kullanıcısına yanıt
    Standard mı, Ultra Plus mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonurakar kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.