Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.970
Cevap
719
Favori
1.708.443
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 500 GB Evo 870 500tl civarı şuan daha uyguna varmı gorebilen. World kampanyası denk gelse iyi olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaliminsan

+gumruk vergisi + kargo + 2 hafta kargo süresi

Alıntıları Göster

Kac gun iade hakkiniz var di? Edemediniz? Bende 1tb. Siparis verecegim billinmesi acisindan soruyorum

• tanerturk17 kullanıcısına yanıt

iade hakkim var ama cok kesinti oluyo 550tl iade ediyor

• ender E kullanıcısına yanıt

700tl den satarim ozaman. sanki alcaksin hocam

• https://www.amazon.com.tr/dp/B08T1QQZ1T/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_RFP2JESWT899VS98TKV3
    Samsung 870 evo 500gb 497 lira.
    Axess ile birlikte gayet güzel fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tomhagen -- 10 Şubat 2021; 22:50:25 >
  • Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederim.

Almak istediğiniz ürünü kontrol ettiğimde amazon global üründür.

Faturalar yurtdışı olarak kesildiği için ürünün sadece 2 yıl amazon garantisi vardır.

Ürünle ilgili olarak herhangi sorun olur ise bizimle iletişime geçerek 2 yıl içinde iade oluşturabiliriz.

Türkiyede yararlanabileceğiniz servis bulunmamaktadır.

Ürün iadesi ve para iadesi mevcuttur değişim veya onarım işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Umarım size yardımcı olabilmişimdir.

Size yardımcı olmaktan mutluluk duyduğumu bilmenizi isterim.

Sağlıkla kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: polatxp635

Hocam baya makul ve fiyat/performans ürünü. Ssd denilince Samsung akla geliyor. Hele bir de 860 evo fiyatına 970 evo plus alınca insan gerçekten heyecanlanıyor. Umarım sorunsuz bir şekilde ulaşır. Yoksa kargosuydu iadesiydi uğraş dur. Bu arada size de hayırlı olsun hocam.

Bende sipariş verdim sisteme takinca sicakliklarla ilgili bilgilendirirsen sevinirim bende denicem.M2ler cok isiniyor diyorlar.

• Tamamdır hocam yazarım sıcaklıkları. Yalnız benim cihazda pasif m2 soğutucu var. Şu fansız sadece metal plaka olanlardan. Az bir fark olabilir soğutucusuz kullanıma göre.
  • SupremeXXL kullanıcısına yanıt
    Merhaba, soruna çözüm bulabildiniz mi acaba? Rapid özelliğinden de olduk derken neyi kast ettiniz? Ben de AMD Ryzen7 işlemci ile evo 860’ı kullanamıyorum. Rapid özelliğini kapatmayı düşünüyorum.
  • Benim işletim sistemiyle alakalı. Samsing magician 6.2.1 yukleyemedigim icin demistim ama 840pro ile beraber cd icerisinde gelen 4.2 surumunu yukleyebildim ve rapid tekrar aktif ettim.

Tabi bu surum kendisine gore cok yeni olan 860 evoyu gormuyor, dolayisiyla optimizasyon yada firmware update yapamayacagim. İsletim sistemini duzeltene yada win10a gecene kadar.

Siz neden kapatiyorsunuz? Stabil çalismiyor mu?

• Ben Samsung 860 EVO'yu Ryzen 4700u işlemcili laptop umda kullanamıyorum. Yurtdışı sitelerde bir uyumsuzluktan bahsediliyor. Alacakların bilgisine...
  • polatxp635 kullanıcısına yanıt

Üstad merhabalar,

Hayırlı olsun güle güle kullanın :) Bende aynı modelin 500 GB versiyonunu kullanıyorum. Gayette memnunum. Böyle bir avantaj görünce onu alıp, elimdekini satsam mı diye düşünmüyor değilim. Nedir durum, kargolandı mı ürün ?

• harunakyildiz kullanıcısına yanıt
    Hocam Polonya'dan kargolandı. Almanya Leipzig'e gelmiş ürünüm. Oradan da Türkiye'ye gelecek uçakla. Ama bir türlü gelemedi. Kötü hava şartları sebebiyle kargonuz bekletiliyor diyor. Ürün, şu an Almanya'da bakalım. Haftaya falan da elime gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polatxp635 -- 12 Şubat 2021; 17:30:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatxp635

Hocam Polonya'dan kargolandı. Almanya Leipzig'e gelmiş ürünüm. Oradan da Türkiye'ye gelecek uçakla. Ama bir türlü gelemedi. Kötü hava şartları sebebiyle kargonuz bekletiliyor diyor. Ürün, şu an Almanya'da bakalım. Haftaya falan da elime gelir.
    Ben üründen iki adet aldım. İlki polonyadan çıktı hala Leipzig'te bekliyor 5 gündür. Diğeri ise İspanya,Belçika,Almanya Liepzig üzerinden dün Türkiyeye girdi. Gümrük işlemleride sonuçlanmış gözüküyor şuanda.
    İlginç olan ikinci ürün de Almanya Liepzig üstünden Türkiyeye geldi. İki ürün de DHL tarafından yollandı. Aynı havaalanından aynı yere gelecek iki kargo farklı uçaklarla taşındı. Bir planlamaları vardır elbet ama garip bir süreç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung 860 MZ-76E1T0 EVO 2.5" SATA3 Solid State Disk, 1TB

Fiyat: 865,37 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B079HNQFJQ/ref=ox_sc_saved_title_3?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1

1 aydan fazladır takip edip 1000 liranın altına düşmeyince 250 GB olanını almıştım. Fiyat çok iyi bence...

• 1075 e 970 evo plus aldım iyi mi ettim kötü mü ettim bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: fcnet

Samsung 860 MZ-76E1T0 EVO 2.5" SATA3 Solid State Disk, 1TB

Fiyat: 865,37 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B079HNQFJQ/ref=ox_sc_saved_title_3?smid=A1UNQM1SR2CHM&th=1

1 aydan fazladır takip edip 1000 liranın altına düşmeyince 250 GB olanını almıştım. Fiyat çok iyi bence...

amazon'dan 800tl'ye patriot burst 960gb'ı sepete atmıştım sizin yorumunuzu görünce ve arada 66tl ve 40gb fark olunca bunu aldım iyimi ettim kötümü ettim bilmiyorum :)

• GaMeLeCtROniCa kullanıcısına yanıt

Bence çok iyi yapmışsımız uzun süredir bu fiyatlara hiç düşmemişti, hemen çıkmış zaten geri. Güle güle kullanın...

• fcnet kullanıcısına yanıt
    Şu an da 1,083 TL görünüyor, anlık indirim mi var dı acaba?

https://prnt.sc/zbhy9r

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt

Sa

Sanırım anlıkmış dün gece bu şekildeydi görüntüsünü almıştım. Almayı düşünüyorsanız sepete ekleyin bir kere sonra silseniz bile fiyatı düştü diye uyarı geliyor. Ben de o şekilde farkettim. Daha yeni 250 gb taktığım için içim gitse de almadım,alanlara hayırlı olsun...

• 
Sayfa: önceki 787788789790791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.