Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.968
Cevap
719
Favori
1.707.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kullanım deneyimi tarzında bilgiye ihtiyacım var teorik bilgide hemfikirim senle bana yakın donnım ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 1 Şubat 2021; 7:30:56 >
  • ozanbey86 kullanıcısına yanıt

i5 ile 2013den beri kullaniyorum. Pc için yaptigim en iyi harcama.

+Daha sessiz

+Daha stabil

+Daha az güç tuketimi

+Çok daha hizli

İlk değistirmen gerek parça, hiç düşünmeden geçiş yapSSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

İtopya benim ssd siparişimi kargolamış. Gece sipariş geçmiştim.

Alıntıları Göster

İyi fiyatmis şimdi 620 yapmislar

Çoook farkeder. HP Pavilion DM1 1010 st modeli var , jamesdonkey 250 GB taktık sistem uçuyor, açılışta olsun uygulama çalıştırmada olsun. Bu arada Windows 10 kurulu ve ram 2 GB.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 gb ssd için tavsiye var mıdır? samsung 250 gb var makinede şu an ama yetmiyor artık

• count C kullanıcısına yanıt

RAPID özelliği nedeniyle öncelikli 870 evo sonrasında 860 evo olabilir.

işletim sistemini yeni aldığına atar, eskisini depolama amaçlı kullanırsın.

Bütçe ve kullanım amacı yazarsan daha iyi tavsiye alırsın.

• Amazonda normalde 1700 tl civarında satılan harici ssd, şuan 1250 tlye satılıyor kaçırmayın.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07TMP9YLL/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

• Dün Barracuda 120 çok güzel indirime girmişti 273 TL’ye. Çok iyi bir SSD kesinlikle. Şimdi fiyatı yine artmış üzdü :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: SupremeXXL

RAPID özelliği nedeniyle öncelikli 870 evo sonrasında 860 evo olabilir.

işletim sistemini yeni aldığına atar, eskisini depolama amaçlı kullanırsın.

Bütçe ve kullanım amacı yazarsan daha iyi tavsiye alırsın.

aynen eskileri depo yapıp temiz os kurmalı yenisine, samsung iyi görünüyor. kullanım amacı standart ev bilgisayarı, internet artı oyun vs.

haftasonu vatan bilgisayarda ssd fiyatları daha iyiydi sanki, şimdi biraz baktım artmış mı bana mı öyle geliyor yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi count -- 2 Şubat 2021; 18:10:49 >
  • Merhabalar,

Laptopum için 2.disk olarak SATA ile bağlayacağım 1 TB ssd almayı planlıyorum.

Aşağıdaki ürün indirime gitmiş, sizce almalı mıyım ?

Seagate BarraCuda Q1 SSD 960 GB Dahili Katı Hal Diski - 3D QLC NAND Bilgisayar/Dizüstü Bilgisayar Yükseltmesi için 2,5 İnç SATA 6 Gb/sn (ZA960CV1A001): Amazon.com.tr

Önerilere açığım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufani -- 2 Şubat 2021; 21:33:21 >
  • https://forum.donanimhaber.com/sifir-samsung-860-evo-250-gb--147719191
    Amazondan aldım lakin ihtiyaç kalmadı aldığım fiyata veriyorum.

• yusufani Y kullanıcısına yanıt

Depolama için uygun gibi fiyatta güzel, axess varsa 50 lirada puan gelir.

Değerlendir bence üstelik bu fiyata 1tb çok iyi

• Teşekkürler, ben de öyle düşündüm yarın alayim
  • Ben 1tb harici hard diskin vardı. Bad sector oluştu kullanamıyorum. Yedekleme amacıyla ssd almak istiyorum. Usb harddisk kutusuyla 500 gb düşünüyorum Önerisi olan var mı?

• SelimErkan kullanıcısına yanıt

860 evo gozün kapalı alabilirsin. Hız çok da onemli deilse yeterli olacaktır.

Kutu seçiminde UASP desteklemesi ssd için onemli dikkat edersen iyi olur. Dosya transferinde baya fark eder.

Şu anda amazonda 500/50, 1000/75 puan kampanyası var alımlarda değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeXXL -- 3 Şubat 2021; 10:1:25 >
  • SupremeXXL kullanıcısına yanıt
    Hocam 870 i çıkmış neden 860
  • quote:

Orijinalden alıntı: SupremeXXL

860 evo gozün kapalı alabilirsin. Hız çok da onemli deilse yeterli olacaktır.

Kutu seçiminde UASP desteklemesi ssd için onemli dikkat edersen iyi olur. Dosya transferinde baya fark eder.

Şu anda amazonda 500/50, 1000/75 puan kampanyası var alımlarda değerlendirilebilir.

Hangi banka kartına puan?

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt

axess

Sistemde SSD varsa 2 model arasındaki farkı son kullanıcı sadece testlerde görür.

Fiyat farkı fazla yoksa tabiki 870 evo olabilir hatta Seagate FireCuda 120 SSD 500 GB olabilir.

Ama dosya atıp bekleteceksiniz, sürekli yazma/okuma yapmayacaksa evo serisi daha iyi.

OYUN için zaten adamlar seagate üzerine gaming etiketi basmış.

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Yoğun kullanım ve performans için Samsung pro yada Firecuda serisi güzel sata3 için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeXXL -- 3 Şubat 2021; 12:18:16 >

• 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.