Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
13.913
Cevap
521
Favori
1.113.443
Tıklama
Giriş
    45 Mesaj
    Şu ssd alınır mı acaba hatası falan var mı ürünün yada 500gb ssd için ne önerebilirsiniz?
    https://www.hepsiburada.com/toshiba-tr200-480gb-555-540mb-s-sata3-2-5-3d-nand-ssd-tr200-25sat3-480g-p-HBV00000CEIPH
    |
    |

https://www.amazon.com.tr/Samsung-Ssd-860-Sata-500Gb/dp/B079FQ126M/ SAMSUNG 860 EVO 250GB Fiyat: ₺278,72
    https://www.hepsiburada.com/samsung-860-evo-500gb-560mb-520mb-s-sata3-2-5-ssd-mz-76e500bw-p-HBV00000A5BLB SAMSUNG 860 EVO 500GB Fiyat: ₺479,00
    https://www.n11.com/urun/sandisk-ssd-plus-sdssda-240g-g26-25-240-gb-sata-3-ssd-66126?magaza=TEKNO-CENTER SANDİSK SSD PLUS 240GB Fiyat: ₺164,99 ( SEPETTE )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisis-dh -- 27 Kasım 2019; 17:11:35 >

• Çavuş
    45 Mesaj

benim attığım toshiba ile 150tl fiyat farkı var 500gb olan samsungun o fiyat farkı vermeye değiyor mu?
    |
    |
    mavisis-dh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: oshinankara

James Donkey nvme 1 tb ssd ve aldığım aşağıdaki aparat geldi. Lazesoft recovery suite ile clonladım. 10 dakikada yeni nvme ssd ye geçtirm. Şu an bunda takılı. Pardusu da kuracağım. Sıkıntı yok. https://urun.n11.com/adaptor-ve-cevirici/pci-e-pci-express-30-x4-to-nvme-m2-m-key-4446a-ngff-ssd-pcie-ri-P276932503
    Bir sorum olacak ?
    Çeviriciyle nvme m2 ssd'yi kullanırken sata portlarından iptal olan port oluyor mu ? Birde m2 hızınızda düşüş oluyor mu ?
    Şöyle ki, Benim ana kartım MSI Gaming pro carbon z270 üzerinde iki adet m.2 yuvasıyla geliyor. Yuvanın biri dolu ve kasanın içinde nvme m.2 dahil olmak üzere 7 adet harddisk var. Eğer bir adet daha nvme m.2 ssd takarsam sata5 ve sata6 portlar iptal olacak...Bu aşamada çıkış yolu arıyorum.

• Yüzbaşı
    347 Mesaj
    SSD modellerinin garanti sürelerini tek mesajda derleyebilecek var mı? Aynı markanın serilerine göre bile 2,3,5 yıl şeklinde değişiyor süreler.

Sandisk, Kingston, Samsung, Toshiba, Crucial vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 28 Kasım 2019; 5:6:20 >

Orijinalden alıntı: divx4mc

Bir sorum olacak ?
    Çeviriciyle nvme m2 ssd'yi kullanırken sata portlarından iptal olan port oluyor mu ? Birde m2 hızınızda düşüş oluyor mu ?
    Şöyle ki, Benim ana kartım MSI Gaming pro carbon z270 üzerinde iki adet m.2 yuvasıyla geliyor. Yuvanın biri dolu ve kasanın içinde nvme m.2 dahil olmak üzere 7 adet harddisk var. Eğer bir adet daha nvme m.2 ssd takarsam sata5 ve sata6 portlar iptal olacak...Bu aşamada çıkış yolu arıyorum.

Alıntıları Göster
    pcıex portuna takıldıgı için sata portu bosaldı. Oraya ben dvd yi taktım o kadar.
    |
    |

• Yarbay
    2223 Mesaj
    |
    |
    Serciey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like.
    My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for.
    The Mentor

• Binbaşı
    1794 Mesaj
    Sandisk Ultra 500 GB SATA 55 Euro nasil fiyat arkadaslar ?
    |
    |

Turknet Bir Ay Bedava Kullanım Sağlayan Kod ve Link

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM/
  • Teğmen
    218 Mesaj
    167 liraya Crucial BX500 240GB aldım. Isınma sorunu dışında düzgün bir ssd gibi duruyor. Bu fiyata mecburen bir sorunu olacak yapacak birşey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    16229 Mesaj
    vatanda 860 evo 275 olmuş. Fiyatlar değişiyor bakalım

Bu arada ben bakıyorum. Olur da gözümden kaçabilir. 250lik 860 evo fırsatı görürseniz haber verirseniz çok makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 29 Kasım 2019; 0:5:34 >
    1240 Mesaj

860 Evo fırsatı değil ancak aynı seviyede bir ürün. Pişman olmazsınız, bu fiyata çok iyi. Sadece mağazalarda yazıyor ancak online satış da başlayabilir.

WD Blue 3D 250 GB SSD - 189 TL
    https://www.vatanbilgisayar.com/wd-250-blue-sata-3-0-530mb-okuma-560mb-yazma-3d-nand-ssd-disk.html
    |
    |
    Pi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çeşitli ssd testlerine baktım hocam. Hepsinde sorun çıkıyor. Tabi parasına göre. Wd in değerleri güzel. Samsung kadar olmasa da. Bunla ilgili sorun duydunuz mu acaba? Bir de o kadar beklemişken 860 nereye kadar düşecek görmek istiyorum bir. Dişe dokunur birşey olmazsa zaten almam.2010 model laptopum düşünün artık
    |
    |
    StG 44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1240 Mesaj

Yok hocam bu model gayet iyi herhangi bir sorunu yok. Samsung gibi 5 yıl garantisi var. Tier-list'lerde aynı seviyede konumlandırılıyor zaten 860 Evo ile. Evet 860 Evo daha iyi ancak normal bir kullanıcı için arada bir fark yok çünkü hissedilmiyor. Zaten kağıt üzerinde de çok bir fark yok hemen hemen aynı.
    |
    |
    Pi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah hocam. Dediğim gibi indirim oranına göre ikisinden birini seçeyim. Amazon da tırt çıktı zaten. Wd olabilir. Şimdiki laptopun hddsi de wd zaten. Maşallah tık demedi daha.

Sepete ekleyip alayım dedim wdyi. Ama sadece mağazalardaymış. Neyse sabaha kaldı artık. Hiç olmazsa ayırtmış olurduk. Kısmet diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 29 Kasım 2019; 0:55:17 >
    |
    |
    StG 44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2335 Mesaj

• Er
    0 Mesaj
    Samsung 860 evo msata fiyatı en fazla ne kadar düştü? Şuan 250 gb en ucuz 380-400 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5449 Mesaj

Elinize sağlık iki tane crucial sata disk kullandım biri ilk çıkanlardan diğeri de bu bx 200 yeni şerri, ikisinden de atabiliyor namına bir problem çok şükür yaşamadım. 3 sene oluyor ilk disk. En yüksek performansa oynamaz ama güvenilir bir marka diyebilirim.

Bu arada ikinci M2 spotu mu var anakartta hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    exclbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

NOT: Youtube deney kanalımı, bir doktorun evine kadar gidip önce karısını sonra kendisini öldüren hayvan yüzünden kapattım. #Doktorlaröldürülüyor
  • Yarbay
    5449 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Çeşitli ssd testlerine baktım hocam. Hepsinde sorun çıkıyor. Tabi parasına göre. Wd in değerleri güzel. Samsung kadar olmasa da. Bunla ilgili sorun duydunuz mu acaba? Bir de o kadar beklemişken 860 nereye kadar düşecek görmek istiyorum bir. Dişe dokunur birşey olmazsa zaten almam.2010 model laptopum düşünün artık
    En ucuz SSD yi alın geçin o makinada hiç bir fark göremezsiniz zaten hocam. Alın 149 a adata su ?30 modeli vardı. Mutlu mesut kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

NOT: Youtube deney kanalımı, bir doktorun evine kadar gidip önce karısını sonra kendisini öldüren hayvan yüzünden kapattım. #Doktorlaröldürülüyor
  • Yarbay
    16229 Mesaj

Siz daha iyi bilirsiniz belki hocam tabi. De benim için sağlamlık on planda. Onun için laptop kaç yıldır kullandığımı söyledim. Bir de 500mb okuma yazma hızları benim için birsey ifade etmiyor. Zaten göremem onları. Bana önemli olan 4k hızları. 4k hızlarını da görürüm sanırım. 240 50liklerde çok fazla fiyat farkı yok. O yuzden iyisini alayım diyorum. Yalnız saati 9a kurdum. Bulabilirsem wd bin fiyatı güzelmiş. Gidip alayım onu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fatihburak95 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

860 Evo fırsatı değil ancak aynı seviyede bir ürün. Pişman olmazsınız, bu fiyata çok iyi. Sadece mağazalarda yazıyor ancak online satış da başlayabilir.

WD Blue 3D 250 GB SSD - 189 TL
    https://www.vatanbilgisayar.com/wd-250-blue-sata-3-0-530mb-okuma-560mb-yazma-3d-nand-ssd-disk.html
    2 ay önce bir bilgisayara biraz acil ssd takmam gerekiyordu , 250 küsür liraya almıştım, güzel ürün, güzel fiyat
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.