Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.968
Cevap
719
Favori
1.708.151
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihburak95

Elinize sağlık iki tane crucial sata disk kullandım biri ilk çıkanlardan diğeri de bu bx 200 yeni şerri, ikisinden de atabiliyor namına bir problem çok şükür yaşamadım. 3 sene oluyor ilk disk. En yüksek performansa oynamaz ama güvenilir bir marka diyebilirim.

Bu arada ikinci M2 spotu mu var anakartta hocam :)
    Evet hocam 2 adet m2 slotu var. Anakart model Msi X570 Edge Wifi.

Çok teşekkürler.Corsair de karar kıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Samsung takip ediyordum bende dayanıklılık mevzusuna bakınca samsungun baya geride olduğunu gördüm tam tersi düşünürdüm.
    İtopyadaki 459tl bile uygun baya samsungun 250gb çıt kırıldım ssd si 499tl iken.
    Valla Samsunglar candır hocam. 1 yıldır 970 evo kullanıyorum tek bir sorun yaşamadım. Corsair ürünlerini de sistemim de kullanıyorum ve çok memnunum. Üzüceğini sanmıyorum Corsair'in.
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    laptopta kullanılır mı bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poison-02

Gerekli yer var ise kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: poison-02

Gerekli yer var ise kullanılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kotyora

Dün gece bende bu linkteki ürünü aldım. 188 liraya inmiş fiyatı. 300/100 kupon kullandım ayrıca. Üründen memnun musunuz?

Alıntıları Göster
    Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.

diyor hocam. Nasıl yaptınız siz?
  • digiogi kullanıcısına yanıt
    Blender setine ihtiyacım vardı almışken hazır kupon varken onuda ekleyim dedim ödeme kısmında kuponu girdim ve düştü. Şimdi baktım blender seti içinde aynı şey yazıyor. Bilmiyorum valla hocam. Bi sorun olmadı bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corsair'i yurt dışından alırsanız garantisi burada geçmiyor.
  • Kotyora kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam şans. Zaten kaçırdım ben süre bitti

• incehesaptan 589 liraya 1 tb james donkey nvme aldım yarın sabah 1 tane daha alacağım. 8 tb nvme ihtiyacım var, 2 tb böyle halletmiş olacağım gerisini napacağım bilmiyorum. James Donkeyler QLC bu arada.

TLC'lerde 1 tb en az 850 tl gibi rakamlara oluyor.
    QLC 589 lira. Arada 261 tl fark var TB başına. 8 diskte 2088 lira yapar beni aşar.

Kalan 6 tbyi napsam ne alsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aceloq

Gecen hafta 480 GB Mp510, 440 TLye aldim. Inventus.com.tr ' den.

Alıntıları Göster
    Çok iyi fiyatmış.
  • xerxer X kullanıcısına yanıt
    Bende 1tb lik olanı var. Cihazda ısınma sorunu yok sorun cihazda ısı sensörü olmaması pc ölçemiyor kaç derece olduğunu. 3yil birebir değişim garantisi var ben AliExpress den 2yil önce m2 ssd almıştım leptap da sorunsuz kullanıyorum markası felanda belli degil çan çin çon yani bunun en azından marka belli garanti fatura var al geç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Laptop icin 2.5 Inc 960 GB 1tb uygun fiyatlı SSD ihtiyacim var.blacl friday gözünüze çarpan var mi

• Onceden satilmisti tekrar stokta
    WD Blue 2TB m.2 1113TL
    https://www.sinerji.gen.tr/wd-2tb-blue-3d-nand-okuma-560mb-yazma-530mb-m2-ssd-wds200t2b0b-pmu412373
  • Ssd aldım fakat sabitleme işlemini yapamadım. Youtube'da izlediğim kadarı ile herkes çok kolay bir şekilde sabitlemiş. Anakartım dolayısı ile mi sorun yaşıyorum anlamadım. Yardımcı olabilecek var mıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: CTTAA

Ssd aldım fakat sabitleme işlemini yapamadım. Youtube'da izlediğim kadarı ile herkes çok kolay bir şekilde sabitlemiş. Anakartım dolayısı ile mi sorun yaşıyorum anlamadım. Yardımcı olabilecek var mıdır

Aldığın ssd yi tak sonra anakartın içinden çıkan vidayı siyahın yanındaki yere sok vidala bu kadar. Neyi becemedin. SSD yi 30-45 derece acı ile yerine oturttur. SSD nin diğer vida centiği yeri vidalayacagın yere oturmalı. Sonra vidala.

• quote:

Orijinalden alıntı: CTTAA

Ssd aldım fakat sabitleme işlemini yapamadım. Youtube'da izlediğim kadarı ile herkes çok kolay bir şekilde sabitlemiş. Anakartım dolayısı ile mi sorun yaşıyorum anlamadım. Yardımcı olabilecek var mıdır

https://youtu.be/GVNAp6M0vPk?list=PLysZNOEZ7XIxIRO4kIWHB5k5b4EL9bSJy&t=689

11.29tan sonrasina bakabilirsin.

• CTTAA C kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=KERyGyVyr10

Eğer hala sıkıntı yaşıyorsanız ö.m ile yardımcı olurum.

• aldığım ürün yanlışmı acaba

linkdeki resime bakılırsa soketi küçük aynı m2 ssd girişi gibi görünüyor uymazmı ?

yani kutunun içinden çıkarınca resimdeki gibi giriş ucu aynı değilmi ?

vatanın bu resmi yanıltıcımı ?

böyle demişler bu doğru ise gelecek ssd 2 çentikli ve bilgisayarımın yuvası tekde olsa çif çentikde olsa uyar anlamına geliyormu ?

vatanda kargo edilmedi ürün iptal menüsü yok mesaj yazdım M.2 yollayın veya iptal edin diye

SSD resimlerine bakılınca tüm 2 çentiklilerin M.2 olduğu anlaşılıyor, vatandan benim aldığımın resmindede 2 çentik var, başlıkda ve özelliklerde yazmıyor ama bu HP 15-BC303NT M.2 SSD yuvaya uyumlu olabilirmi ?

https://bilendenal.com/Urunler/Bilgisayar-Bilesenleri/SSD/Notebook-SSD.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.