Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozkancet Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
18.970
Cevap
719
Favori
1.708.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LNavigator

quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

Bende birtane sıfır kutudu açılmamış kinkston hipernex 3k 120 GB var. Ihtiyacı olana 239 TL den veririm
    PM

http://www.hizlial.com/kingston-120gb-hyperx-3k-serisi-sata3-cache-ssd-disk-sh103s3120g/30.600.1164.0003

Paypal ile 223 TL...

hocam 223'e nasıl geliyor, aydınlatırsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasbasi

quote:

quote:

Bende birtane sıfır kutudu açılmamış kinkston hipernex 3k 120 GB var. Ihtiyacı olana 239 TL den veririm
    PM

http://www.hizlial.com/kingston-120gb-hyperx-3k-serisi-sata3-cache-ssd-disk-sh103s3120g/30.600.1164.0003

Paypal ile 223 TL...

PAYPAL 100*15

• quote:

Orijinalden alıntı: abmux

quote:

quote:

quote:

PM

Paypal ile 223 TL...

PAYPAL 100*15

hocam sepet tutarını 500 yapmak gerekiyor. o zamanhttp://www.hizlial.com/kingston-240gb-hyperx-3k-serisi-sata-30-cache-ssd-disk-sh103s3240g/30.600.1164.0002 bu 240 lığı almak daha mantıklı değil mi sizce ? sonuçta ister bkm olsun ister paypal olsun ikiside 15 tl veriyor halen.

Edit= kampanya şartlarını okudum ve 500 TL ve üzeri siparişinizde, sipariş tutarınızın %10’u kadar ParaPuan yüklenecektir, yüklenecek ParaPuan en fazla 100 TL ile sınırlıdır. böyle bir ibare mevcut. yani buda demek oluyor ki 50 tl yatar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectionn -- 26 Aralık 2013; 15:56:03 >

• quote:

quote:

quote:

PM

Paypal ile 223 TL...

Ben linki paylaştığımda fiyatı 238 liraydı. Paypal 15 lira indirim kampanyası ile birlikte 223 liraya alınabiliyordu. Fakat şu an fiyatı 308'e çekmişler. Bir esprisi kalmamış. Ara sıra siteyi göz atın. Fiyatı tekrar 238 civarına çekeceklerini düşünüyorum. Zira Kingston V300 120gb ssd de, sık sık indirimli fiyat - normal fiyat arasında gidip geliyordu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

PM

Paypal ile 223 TL...

Ben linki paylaştığımda fiyatı 238 liraydı. Paypal 15 lira indirim kampanyası ile birlikte 223 liraya alınabiliyordu. Fakat şu an fiyatı 308'e çekmişler. Bir esprisi kalmamış. Ara sıra siteyi göz atın. Fiyatı tekrar 238 civarına çekeceklerini düşünüyorum. Zira Kingston V300 120gb ssd de, sık sık indirimli fiyat - normal fiyat arasında gidip geliyordu.

tamam şimdi oldu hocam işte, teşekkürler. Hal böyle olunca muhtemelen 240 lıktaa düşebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

bence ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden alın.

var hocam bekliyorum uzun süredir amazona baktım 160$ aynısı gümrükle falan vatandan pahalı olur, 332tl'ye geliyor vatan enpara ile. mağazada da gözüküyor yalnız gitsek internetten ödeme yapar gibi veririler mi acaba hem orda taktırırım direk gerçi kolay sanırım takması
  • Arkadaslar belki ihtiyacı olan vardır Vatanda

SANDISK 128GB STANDART SATA 3.0 SSD (OKUMA 475MB / YAZMA 375MB)

SSD 185 TL Son 27 Adet kalmış.

Link
  • 1 ABD Doları = 2,1254979 Türk Lirası

Helal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

bence ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden alın.

var hocam bekliyorum uzun süredir amazona baktım 160$ aynısı gümrükle falan vatandan pahalı olur, 332tl'ye geliyor vatan enpara ile. mağazada da gözüküyor yalnız gitsek internetten ödeme yapar gibi veririler mi acaba hem orda taktırırım direk gerçi kolay sanırım takması

öyle yapanlar oldu daha önce, denemekte fayda var.

• vatan sitede bütün mağazaları otomatik ekliyor herhalde. sandisk standart 27 stok ama bütün mağazalarda var?

mağazaya gidip alan var mı fiyat internete özel denmiş
  • Vatanda ki ssd diskten aldım(Bimeksten aldım ben) iptal ettim. Okuma yazma hızları çok düşük. Onun yerine N11 deki budisk alınabilir. Forumda birçok arkadaş fiyatı 209 TL iken aldı gayet memnunlar. Hesaplara 22 TL kupon tanımlanmıştı onunla daha uygun olur.
  • Memoright hala satiliyorsa fiyat ve kalite olarak iyiydi. Bende hiçbir sorun cikarmadi. Ama daha once aldigim sandisk ilk gununde hata verdi servise gitmesi gerekti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtok

Vatanda ki ssd diskten aldım(Bimeksten aldım ben) iptal ettim. Okuma yazma hızları çok düşük. Onun yerine N11 deki budisk alınabilir. Forumda birçok arkadaş fiyatı 209 TL iken aldı gayet memnunlar. Hesaplara 22 TL kupon tanımlanmıştı onunla daha uygun olur.

Nasıl alınır mı bu ssd ? A-data marka'dan dolayı sıkıntı olmazsa 6 senedir kullandığım acer 5720g pc ye takıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

quote:

Vatanda ki ssd diskten aldım(Bimeksten aldım ben) iptal ettim. Okuma yazma hızları çok düşük. Onun yerine N11 deki budisk alınabilir. Forumda birçok arkadaş fiyatı 209 TL iken aldı gayet memnunlar. Hesaplara 22 TL kupon tanımlanmıştı onunla daha uygun olur.

Nasıl alınır mı bu ssd ? A-data marka'dan dolayı sıkıntı olmazsa 6 senedir kullandığım acer 5720g pc ye takıcam.

Alan arkadaşlar çok memnun burada ssd nin konusu var inceleyin içiniz rahat etsin. Zaten firma 3 yıl garanti veriyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: redloves

quote:

Alan arkadaşlar çok memnun burada ssd nin konusu var inceleyin içiniz rahat etsin. Zaten firma 3 yıl garanti veriyor.

Eyvallah hocam tşk.ler. hemen inceliyorum.

• Samsung 840 Evo'da masaüstü kiti çıkıyor mu?
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    hocam ben bunu Laptop için alacağım ek aparat falan gerekmiyor değil mi? y580 laptop

• Şu marka ssd nasıldır kullanan kimse varmı?
    http://www.n11.com/memoright-maximum-128-gb-550mb500mb-ssd-disk-P16863973

• redloves kullanıcısına yanıt
    gay gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 26 Aralık 2013; 21:30:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

hocam ben bunu Laptop için alacağım ek aparat falan gerekmiyor değil mi? y580 laptop

gerekmiyor ama boyutların uygun olduğuna emin ol. bazı laptoplara 7mm bazılarına 9mm ssd gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.