Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18.968
Cevap
719
Favori
1.707.763
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazılanlar üzerine ben de Samsung'u arayıp sipariş durumunu sorguladım. Telefondaki arkadaş yardımcı olamıyor. Yetkileri de sınırlı zaten... Standart bilgilendirmeler dışında bir çözüm üretme veya müşteri memnuniyeti sağlama şansı da yok.

Özetle kampanya üzerinden çek ile alınmış ürünler stokta yok bahanesiyle iptal ediliyor. Kazanmış olduğunuz hediye çekleri de iptal ediliyor.

Hediye çekinin tek kullanımlık ve süreli olduğunu söylüyor.
    Ben bunu zamanında ve stokta görünen bir ürün için uygun şartlarda kullandığımı ve aynı çeki talep ettiğimi söylesem de tek kullanımlık ve yeni tanımlama yapamıyoruz diyorlar. Ne güzel dünya :)

Bu arada ürün sitede halen stoklarda... Samsung ve müşteri yaklaşımı bu. Ne bir eksik ne bir fazla.

• Yetkili biri konuyu güncelleyebilir mi acaba yeni çıkan 3d nand m2 ssdler konuda linkleri paylaşılan ssdlerden daha ucuz ve daha performanslı örnek bir kaç ürün
    Crucial 1tb
    Sabrent 1tb
    Silicon power 1tb
    Corsair 1tb
    addlink 1tb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacrific3 -- 5 Kasım 2019; 22:16:39 >

• Merhaba

Linktekihttps://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/acer-aspire-a515-51g-51ry_spp_48742?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    bilgisayarı kullanmaktayım.Düşünemiyeceğiniz kadar yavaş çalışıyor,sürekli kilitlenip donuyor geçen yaz aldığım ilk açtığımdan beri böyle.Kullanamıyorum resmen bezdiriyor beni.240 GBlık bir ssd almak istiyorum, öneriniz varsa almak isterim.
    şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı bilgisayardan ofiste kullanmaktayız. M.2 portu (sata ve nvme destekli) mevcut ancak alt kapağın tamamen sökülmesi gerekiyor.

Servisinde taktıracaksanız M key veya M+B key M.2 SSD alabilirsiniz, HDD'yi sökmemiş olursunuz.

Garantiyi bozmadan kendiniz takmak istiyorsanız 2.5" sata ssd alabilirsiniz.

• Bu özellikteki bir bilgisayar dediğiniz kadar kasıyorsa bence problem vardır. SSD den önce sorun neyden kaynaklanıyor onu bulmanız daha iyi olur. Ama SSD her halükarda lazım tabi.

Edit: Ram takviyesi de gerekli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhasanx -- 6 Kasım 2019; 20:51:42 >

• Yeni diye alıyorsunuz bu çöp bilgisayarları ; dünya kadar da para veriyorsunuz. O bilgisayarın en başta işlemcisi çöp daha sonra; rami çok düşük en önemlisi ise ekran kartı güncel olmasına rağmen zayıf bir kart. Bunun yerine gtx 8xx ya da 9xx serisi ya da 10xx serisi ekran kartlı herhangi bir cihaz bile daha iyidir. Ancak tavsiyem ikinciel intel i7 bir bilgisayar ile değiştmenizdir.Ryzen da olabilir ama şuan pahalı onlar.Ssd alsanız da o sistemle pek faydasi olmaz %15 performans alırsınız...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 6 Kasım 2019; 22:18:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    napayım usta 2600e aldım geçen yaz o kadar param vardı,çöpemi atayım şimdi

• Onu satınp ikinciel i7 en az 8gb ve gtx 8xx ,9xx ya da 10xx bir bilgisayar alın. Aldığınız bilgisayarda da hddi çıkarıp ssd takın 10sn de açılır oyun bile oynarsınız, ayrıca hafifler.. internetten az bakarsanız 1500 liradan başlıyor bu cihazlar yani bütçeniz yeterli. Araştırmadan aldığınız için sizin suçunuz. Abimde var mesela aynısı; 840m, 8gb, i7 ve gta5 bile oynuyor kasmadan...ssdsi bile yok o olsa uçacak herhalde ayrıca ram takviyesi de yapılabilir. Geçen baktım fiyatlarına 2000-2500 aralığında idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 6 Kasım 2019; 22:29:53 >

• Beyler bu James Donkey 512GB pek sık fiyat düşürüyor. Uzun süredir kullanan var mı? Değişim garantisi diyor da bazen kullanıcı hatası o yüzden olmaz diyen akıllı şirketler çıkıyor arada.
  • ahah hocam öbür eleman trollemeye çalışıyor seni :)

hiç endişelenmenize gerek yok 8. nesil i5 li makinanız var gayet hızlı bir işlemci . genel yavaşlık dediğinize göre oyunda değil yani ekran kartıyla ilgili bir durum da değil.

bu nedenle size 4 GB ram'in yetersiz geldiğini düşünüyorum. yükseltme imkanı varsa bunu makinanın elverdiği ölçüde ram'ini yükseltin. bir de SSD takıp format atarsanız makinanın jilet gibi kayması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haksancan -- 7 Kasım 2019; 14:55:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kart dolu olmasa patlatırdım. ihtiyacı olan kaçırmasın.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_pıoneer-aps-sl3n-1tb-tlc-sata-3-2-5-ssd-siyah-1196689.html

579 tl 1TB.

şu ürünün aynısı gibi duruyor kodu filan herşey aynı ama 749 yazıyor onda.https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_pıoneer-aps-sl3n-1tb-1tb-tlc-sata3-2-5-dahili-ssd-1190162.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 7 Kasım 2019; 18:0:16 >

• Acer 5755g marka laptopum var. Ssd almak istiyorum bütçe 500 civarı. Ne önerirsiniz arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: metal.lurgist

napayım usta 2600e aldım geçen yaz o kadar param vardı,çöpemi atayım şimdi
    ne güzel pc boşver sen kimin ne dediğini, 4 gb ram al , 240lık ssd al oldumu sana 8.nesil i5 li 8gb ramli ssdli laptop missss.bende i5 4200u lu lenovo z5070 var,ya 4 ya 5 senelik laptop.8gb ram kendinden vardı ,120 gb ssd taktım ssd bile 4-5yıllık bu araada,oda nerdeyse dolu ama pc 4-5 sn de açılıyor :D tek kötü yanı ekran kartı düşük olduğundan çok oyun oynatmıyor FM serisi,lol,left4dead, wow ve android emulatorlerden mobile oyunlarımı oynuyorum laptopta benim işimi görüyor valla hiç gidip şu piyasada 5-6 binlere laptop alamam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey2735

Acer 5755g marka laptopum var. Ssd almak istiyorum bütçe 500 civarı. Ne önerirsiniz arkadaşlar?
    samsung evo 970 serisi m.2 versiyon alabilirsin snn laptopta m.2 slotu olması lazım
  • Bende de aynı oldu 1 ay beklettiler yok biz temin edemiyoruz filan dediler CEO larina mesaj attım, sonra da bunlarla uğraşmak istemedim çünkü bir bok yapamıyorlar altı üstü bir tane SSD sipariş ettik onu da gönderemediler

• Bu arada elinde Samsung msata 250 GB olan varsa bana yazsın alabilirim

• İtopya’da Gigabyte 480gb SSD 299 lira. Fena fiyat değil.

• Arkadaşlar CORSAIR MP510 480 gb NVMe M.2 SSD 3480MB Okuma, 2000MB Yazma var sizce bu marka nasıldır kullanan var mı ?
    Performans olarak biraz uzun süre gitsin istiyorum açıkçası ? Acil yardım
  • 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.