Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.970
Cevap
719
Favori
1.708.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metinTasci

BENCE çok mantıksız, belki 10 senedir cdrom u söktüm hdd caddy ile kullanıyorum, 1 kere bile cd takmam gerekmedi, hdd yi tak cıkart ugrasmaya hiç gerek yok

Alıntıları Göster
    DVD lazım olursa, 15-20 liraya kutuları var zaten, gerektiğinde usb ile bağlarsınız. Ben öyle yapıyourm
  • Yukko'dan 2tb adata su800 aldım yeni üyelere 75 tl puan tanımlamışlardı onu da kullanınca 1497 tlye geldi

neredeyse yurtdışı fiyata geldi bravo arena bilgisayara böyle şirketler internet mağazacılığına hep girsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 14 Ağustos 2019; 13:43:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrahcey E kullanıcısına yanıt
    Qlc tip ssd.sınırlamaları çok fazla.çok araştırdım bunu.sonradan pişman eder.
    ben de makul fiyatlı 1tb nvme bi ssd düşmesini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukkodan hp m2 ssd 250 gb aldim 185 tl kurdum ve klonlamayi bitirdim ilk test bu sekilde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Oyle Karman kormanki bu konunun sıfırdan elden geçilmesi gerek .m2 ssd bakicam hep Amazon link leri ve.surekli güncel mi

• secovaleo S kullanıcısına yanıt
    Memnun kaldin mı 2 pc topladım sdd m2 olmasını istiyorum kablo karmaşası olmasın diye uyguna 500gb ssd m2 arıyorum galiba normal ssd ve hızlı m2 ssd arasında oyunlar da fark yok denilecek kadar az o yüzden m2 ve depolanması yüksek olan Bir ürün lazım bana limit en fazla 400tl oda taksitle alıcam .yani uygun bisiler arıyorum

• ReDLaX kullanıcısına yanıt
    Valla hocam gigabayt 240 vardi nvme desteklemiyormus benim laptop kacirdim bu urunu aldim memnunum makina ucusa gecti zwten yeni laptop ama baya fark yapti windosu klonladim 1tb normal hdd bos kaldi resim video oraya atiyorum urun guzel hic yorum bulamamistim ama 3 gundur kullaniyorum su an icin iyi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

DVD lazım olursa, 15-20 liraya kutuları var zaten, gerektiğinde usb ile bağlarsınız. Ben öyle yapıyourm

Alıntıları Göster
    Çıkarılan Dvdyi kullanabiliyor muyuz harici gibi?

• merhaba hocam trendyoldan aldığınız toshiba ssd hakkında bir sorum olacaktı.

Trendyolda Adeks bilgisayar satıyordu 209 tl ye sanırım oradan aldınız. Ürünün garantisini Toshiba Türkiye mi sağlıyor acaba. Toshibanın resmi sitesinde garanti 3 yıl yazıyor ama bazı satıcılar 2 yıl distribitör garantili yazmışlar. Sizinki nasıl merak ettim bende ona göre alacağım. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
    Wd green almayın onu soyleyeyim. Normal sata SSD hızında belki daha yavaş değişik bir ürün olmuş.

Wd green almayın onu soyleyeyim. Normal sata SSD hızında belki daha yavaş değişik bir ürün olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Çıkarılan Dvdyi kullanabiliyor muyuz harici gibi?

Alıntıları Göster
    Linki ürünü göstermek için atıyorum yanlış anlaşılma olmasın.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/usb-sata-harici-12-7mm-dvd-rw-writer-kutusu-5115a-external-hdd-ssd-harddisk-kapak-montaj-caddy-lapto-456884959?utm_source=google-pla

Ben DVD-rw yerine SSD koydum çıkan DVD-Rw'yi bu tipte bir kutu ile usb üzerinden kullanıyorum.

• Toshiba ocz Tr200 ssd 200 TL. Satıcı güvenilir mi arkadaşlar sorun yaşayan oldu mu ?
    https://www.epttavm.com/item/57616075_toshiba-ocz-240gb-tr200-thn-tr20z2400u8-ssd-disk-25-555-540mbs-3d-flash-sata-3-3-yil-garanti
  • Oguzhan222 O kullanıcısına yanıt
    Garanti süresi ülkeden ülkeye değişiyor.normalde toshiba 3 yıl garanti veriyor ancak toshiba türkiye 2 yıl garanti veriyor.araştırdığımda böyle bir sonuca ulaşmıştım nedenini bilemiyorum

• Danazol D kullanıcısına yanıt
    toshibanın web sitesinde 3 yıl yazıyor hocam
    İşte o Toshibanın genel garantisi ama türkiye de 2

Mesajınızı yeni gördüm.lakin memleketteyim..suan yanımda değil evraklar. site üzerinde 3 yıl yazıyor..

• 240 GB Kingston A400 mü?

240 GB Toshiba Ocz TR200 mü?

Toshiba 15-20 lira daha pahalıya gelecek.

SanDisk de var seçenek ama tavsiye edilmiyor, Adata'yı da düşünüyordum ama o da sıkıntılı..

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Adata'yı bence de düşünmeyin bile, üst modeli su800 de alsanız bozulma ihtimali az değil ki alt modeller yüksek oranda sorunlu.
    Kington ve Toshiba teknik olarak aynı ayar cihazlar ama benim makinemde şuan A400 120 lik çalışıyor ve 1 seneyi geçti ve stabil çalışıyor. Sağlamlık bakımından A400 güvenli gibi açıkçası, vasat bir model ama uygun fiyata alınır bence. Toshiba'yı kullanmasam da tavsiye etmem. Nedenim ise markanın ürünleri ocz ye yaptırması(satın aldı tabi markayı). Ocz yi öven kişiler çıkacaktır ama ben ocz ye asla güvenmiyorum. İlk olarak yıllar önce ramleriyle tanıdık markayı ve hayatımda sorunlu ramle tanışmamı sağlayan tek markadır. Onca sene markasız ramler kullandık sorun yaşamadık ama yaklaşık 8-10 sene kadar önce bunun bellekleri bozuk çıkmıştı bende. Bu iş bize göre değil diyerek kapattılar zaten o departmanı ve ssd ye yöneldiler ozamanlardan. Belki şuan çok sağlam ürünler üretiyorlardır artık ama ben şahsen güvenmiyorum. Bu marka benim gözümde simbo neyse hemen hemen o gibi bir yerde. Patriot'a da bir bakın derim. İncelediğim kadarıyla TBW değerleri gayet iyi ve 32mb da olsa en azından ram e sahip bir ürün. Çok kullanan olmadığından hakkında pek yorum yok ama bence denenebilir. Risk almak istemiyorsanız da Kingston'ı alın geçin derim. Ama onun bile benim 6 sene kullandığım crucial force gt ssd im kadar uzun ömürlü olacağını pek sanmıyorum.

• @fuckulteli

İkiside alınmaz. A400 giriş seviyesi SSD, TR200 in de kronik problemleri var.

Hikvision C100 240
    Hikvision E100 256

İkisinden birini öneririm. Yeni marka diye dandik değil. Aslında yeni markada değil uzun yılların güvenlik çözümleri üreten firmanın SSD pazarına yeni girmesinden ibaret. Kataloglarından özelliklerini inceleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.