Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.968
Cevap
719
Favori
1.707.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ssd arayanlar adata su800 e baksın bence. userbenchmark'ta ultra 2 den daha iyi gözüküyor. 256 gb'ı çekle falan 310 liraya mal edilebiliyor. pek konuşulmayan bir ürün olduğu için paylaşmak istedim. userbenchmark'a göre 850 evo dan sonraki en alınası ssd bu.
  • Daha yazın kendi laptop için SanDisk 120gb ssd yi 130 liraya almıştım şimdi kuzenim için bakıyorum en ucuz ne olduğu belirsiz olanlar bile 200 lira vay arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla dolardaki düşüş fiyatlara henüz yansımadı. Stoklar bitene kadar bu şekilde devam eder çünkü alan firma yüksek dolar üzerinden almıştı ve öyle ödeyecek.

Yeni stoklarda fiyatlar düşer diye düşünüyorum.
  • Tüm SSD'lerin anakarta bağlanış kısmı aynı mıdır, eski nesil bir anakarta bağlarken bir sıkıntı yaşar mıyım?

Plus ile Ultra II 'nin farkı nedir?
  • TDB T kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde herhangi bir fiyat düşer mi, buna gerçekten inanıyor musun? Adam bu sefer de "ileride aldığımı yüksek dolardan alıyorum" diyecek bu yüzden yüksek fiyattan tutacak.

Ayrıca doların düşmesi bir sürahi suya atılan küp buzlar gibi. İllaki o su oda sıcaklığına gelecek geri.

• arkadaşlar yurt içi/yurt dışı(amazon.de) önerebileceğiniz f/p ssd varmıdır ?
  • QuicklyMove Q kullanıcısına yanıt
    Sata bağlantısı olan anakartlara bağlanır,çok eski anakart ise ide sata dönüştürücü ile kullanılabilir.2 .sorunuzun yanıtını net olarak şu diyemem bende bir 240 birde 480gb plus var,plus ile ultra arasındaki farkı çok ciddi bir iş yapmıyor oyun,sörf için kullanıyorsanız farkı anlayabileceğinizi düşünmüyorum.
  • EĞİNLİ kullanıcısına yanıt
    Peki mesela bir yazılımda hız farkı olması için SSD'ye mi kurmam gerekiyor?
  • QuicklyMove Q kullanıcısına yanıt
    Hızdan kastınızı anlamadım,hdd oranla hızlanacaktır hemde epey,anakart önemli eski bir anakart ile yeni bir anakart arasındada fark olacaktır,plus ile ultra2 arasındaki fark ise kastınız her ikisinide kullanan bir arkadaşın fikri daha iyi olacaktır.
  • Macbook 2008 late için hangi tip ssd almam gerekiyor biraz araştırma yaptım ama kesin bilgi bulamadım hangi tip ssd almam lazım?
    laptop özelliklerim şu şekilde.
    http://www.everymac.com/systems/apple/macbook/specs/macbook-core-2-duo-2.0-aluminum-13-late-2008-unibody-specs.html

Standard Storage: 320 GB HDD Std. Storage Speed: 5400 RPM
    Storage Dimensions: 2.5" (9.5 mm) Storage Interface: Serial ATA (3 Gb/s)
    Standard Optical: 8X DL "SuperDrive" Standard Disk: None

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NINE -- 20 Haziran 2017; 0:59:18 >
  • NINE kullanıcısına yanıt
    Hocam macbook'un 9 senelik cihazı iş görüyor mu 12 early pro almayı düşünüyodum bi ara ama vazgeçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: Anoniimm

Hocam macbook'un 9 senelik cihazı iş görüyor mu 12 early pro almayı düşünüyodum bi ara ama vazgeçtim

Kasa ve donanimlari hala saglam, hdd oldugu icin bazi programlarda ve oyunlarda kasiyor ama nette dolasirken ve gunluk isleri yaparken gayet iyi durumda, bazen yogun islemlerde fan sesi fazla cikiyor gayet memnunum bunun yerinde diger marka laptop olsaydi en az 2 laptop yemisti. Eger gunluk islemler icin ariyorsaniz bence alinabilir 2012 ama mesleki program faln calistirp oyun oynarim diyorsaniz ust model macbook pro oneririm oda duzgun kullanildigi surece sizi cok cok uzun seneler goturur.

• aliexpress üzerinden kingdian marka ssd aldım 120gb 125tl civarına denk geldi tr fiyatlarına kıyasla iyi gibi bakalım ne kadar etkisini görücez.
  • MrSaw M kullanıcısına yanıt
    Onun tüm kapasitesini bi doldurmaya çalış; eskiden HDDlere yaptıkları gibi bir durum çıkmasın. Harici 500GB diye sattıkları HDDlerin kutusunun içine 8GB USB bağlayıp yazılımla 500GB gösteriyorlardı, ağır görünsün diye de içerisine demir koymuşlardı

• 120 gb en sıcak Ne var acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

120 gb en sıcak Ne var acaba

220 ye wd green aldım, 30 lira çekle 190 a geldi.

sandisklerden iyi sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

120 gb en sıcak Ne var acaba

220 ye wd green aldım, 30 lira çekle 190 a geldi.

sandisklerden iyi sanırım...

N11'den mi aldınız

• 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.