Şimdi Ara

SSD Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.968
Cevap
719
Favori
1.708.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gökbayrak

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.Paypal indirimiyle almayı düşünüyorum.

N11 de 210lira aynisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmert02 kullanıcısına yanıt
    Ultra 2 mi?

• mmert02 kullanıcısına yanıt
    ssd plus, ssd ultra plus, ultra 2 ve extreme serileri var ..özellikle giriş seviyesi sandisk 'lere bulaşmayın derim keza iops ve yazma değerleri oldukça vasat **

** ssd plus vasat bir seri mesela ..ssd ultra plus'u ise incelemek lazım ..

siz zannedersem ssd plus ile ultra 2 'yi karistirdiniz o fiyata ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

ssd plus, ssd ultra plus, ultra 2 ve extreme serileri var ..özellikle giriş seviyesi sandisk 'lere bulaşmayın derim keza iops ve yazma değerleri oldukça vasat **

Haklisiniz benim gordugum plus mış.Sata2 de kullanacak bir icin cok fark eder mi peki ultra plus ya da plus olmasi.

• 850 Evo 250 GB bir türlü düşmedi vergi altına amazonda,takipteyim varsa başka yerlerde sıcak fırsat benide bilgilendirin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmert02

quote:

Haklisiniz benim gordugum plus mış.Sata2 de kullanacak bir icin cok fark eder mi peki ultra plus ya da plus olmasi.

Takılmayın hızlara iops'lara. Bütçenize uygun bir ssd alın geçin. Keyfinize bakın. O farkları ancak sentetik test programları ile anlarsınız. Çok über düber profesyonel değilseniz takılmayın bu değerlere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

quote:

Orijinalden alıntı: mmert02

quote:

Takılmayın hızlara iops'lara. Bütçenize uygun bir ssd alın geçin. Keyfinize bakın. O farkları ancak sentetik test programları ile anlarsınız. Çok über düber profesyonel değilseniz takılmayın bu değerlere.

Anladim hocam teşekkurler

• asus x550j için 500gb+ ssd arıyorum dostlar. sizlerden önerisi olan varmıdır ?
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    240gb bu hocam az bana

edit:480 ve 960gb varmış. 960gb olanı alsam geçirebilir miyim gümrükten ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EDYGL -- 18 Mart 2016; 12:42:44 >
  • %20 gümrük vergisi eklenir ve direk evinize kadar gelir ..sizden sadece tc kimlik no'zu isteyecek kargo firması onu girince direk sıkıntısız gelecek ki onu da istemeyebilirler ..

480'lik 430-450 tl civarina geliyor ki zannedersem sandisk ultra 2 480 'likleri ona yakın fiyatlara gg ve n11 'den çekle kuponla elde edebilirsiniz ..açıkcası 240 'lik almayacaksanız daha üstüne bulaşmayın keza bir ekonomik yanı kalmıyor 50-60 tl icin değer mi size bırakıyorum tabi ..

ben de 480 * 2 raid 0 yapicam yeni sistemime ama hala malesef 900-1000 tl civari oluyor bana maliyeti ve yüksek boyutlu ssd'lerin düşmesini bekliyorum amazon'da 100 dolar bandına ..
  • sandisk ssd plus mı kingston v300 mü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

850 Evo 250 GB bir türlü düşmedi vergi altına amazonda,takipteyim varsa başka yerlerde sıcak fırsat benide bilgilendirin lütfen

M.2 SATA OLANI BİR KAÇ GÜN ÖNCE VERGİ ALTINA DÜŞMÜŞTÜ .
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    m.2 sata lazım değil hocam
  • streamin S kullanıcısına yanıt
    50-60 TL için girilcek işler değil dediğin gibi, buradan ucuzlamasını takip edeceğim
  • http://www.amazon.com/gp/product/B019H3B3OW?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00
    bu ssd yi aldım 175 tl ye nasıldır arkadaşlar tr de yok herhalde
  • mbgisfree kullanıcısına yanıt
    sitede ki fiyata verecekseniz neden sizden alalım ki? Adımıza faturalı alırız daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

http://www.amazon.com/gp/product/B019H3B3OW?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00
    bu ssd yi aldım 175 tl ye nasıldır arkadaşlar tr de yok herhalde

Bir alt modelini i5 4210u işlemcili Asus'ta kullanmıştım. Güzel br ssd idi.

Yalnız kargo dahil 188 TL fiyat çıkıyor bana, siz nasıl 175 tl'ye aldınız?

• çağlar.s kullanıcısına yanıt
    mx200 ve m550 'ye her türlü kefil olabilirim ..ancak bx200 serisinden uzak durun ..mx100 ve bx100 serileri de 3 yıllk ssd'ler hani yeni sürümleri varken neden onlara bakıyorsunuz ?

DİREK ALINACAK 240 'LIK SSD'LER ..

http://www.amazon.com/gp/product/B019H3B3OW?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o00_s00

http://www.amazon.com/SanDisk-Ultra-2-5-Inch-Height-SDSSDHII-240G-G25/dp/B00M8ABEIM/ref=sr_1_2?s=pc&ie=UTF8&qid=1458397903&sr=1-2&refinements=p_n_feature_three_browse-bin%3A6797518011%2Cp_89%3ASanDisk

-----------FİYATINI DÜŞMESİNİ BEKLEMENİZ GEREKENLER ------

http://www.amazon.com/dp/B00RQA6DTE/ref=twister_B00LX4RJXS?_encoding=UTF8&psc=1 (70-75 dolar seviyesine düşerse direk alın)

http://www.amazon.com/Samsung-2-5-Inch-Internal-MZ-75E250B-AM/dp/B00OAJ412U/ref=pd_sim_147_4?ie=UTF8&dpID=319X5owiyFL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR160%2C160_&refRID=1ZV5JY2J1XYPVJS3ABYE (80 dolar seviyesine düşerse direk alın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 19 Mart 2016; 16:33:41 >

• 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.