Şimdi Ara

SSD'DEN CIZIRTI SESİ GELİYOR GALİBA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Laptopumun dvd rom yuvasını sökerek hdd caddy ile birlikte hdd taktım.Hdd yuvasına da yeni aldıgım samsung evo 250 gb ssdyi taktım.

Şöyle bir problem var yüksek sayılabilecek bir sesle cızırtı sesi geliyor.Ben bunun ssdden geldiğini düşünüyorum.İşletim sistemi vs herşey ssdye kurulu.Chromede gezince vs bu ses artıyor.Ama masaüstüne gelince susuyor.Harddisk D bölümünde depo olarak kullanılıyor yani hiçbir işlem yapmıyorum d ile.Ama ses geliyor.

Biliyorum çoğunuz ssdden ses gelmez diyeceksiniz ama geliyor gibi.Benchmark yapınca da ses daha da artıyor.

Ne yapabilirim bu durum karşısında ? 5 yıl garantili diyor ssd garantileri nasıl oluyor teşekkürler.

• Ekran kartinin cw sesi gibi dusun aldiginiz yere danisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technical.assistance

Ekran kartinin cw sesi gibi dusun aldiginiz yere danisin

Hocam sesin ssd ve hdd kaynaklı olmadığına kanaat getirdim.

Ram ve ekran kartının olduğu yerden geliyor.Ama şöyleki bu ses en çok chromede duyuluyor.Mousenin topunu aşağı yukarı yaptıgımda da hissediliyor.

Oyunlarda vs ses olmuyor ama.

Coil whineyi araştırdım oyunlarda iyice sesi artıyor diyorlar ama bende tam tersi oyuna vs girince ses gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 18 Şubat 2018; 23:50:18 >
  • Ssd takmadan onceki haline getirin pc yi bide oyle deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.