Şimdi Ara

SSD alacaktım mp500 3000mb gibi bir şey gördüm, bu SSD mi tanıyan bilen var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Crosair mp500 denen bir kart gördüm yeni anakart alacaktım buna uyumlu alıp bunu da almak mantıklı mı yardımcı olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• M.2 nvme ssd , anakartin 32GB/s lik m.2 nvme girisi olmasi gerek tam verim almak icin . Hizlidir .

Ayrintili bilgi :

http://www.corsair.com/en-gb/force-series-mp500-120gb-m-2-ssd

• quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

M.2 nvme ssd , anakartin 32GB/s lik m.2 nvme girisi olmasi gerek tam verim almak icin . Hizlidir .

Ayrintili bilgi :

http://www.corsair.com/en-gb/force-series-mp500-120gb-m-2-ssd

120 lik 350 lira filan amazonda o zman ssd yerine bunu almak çok daha mantıklı sanırım
  • ercinoyman kullanıcısına yanıt
    hem evet hemde hayir , normal windows vs icin kullanacaksan pek fazla fark gormezsin , 3-5 saniye daha hizli acilan windows ve program/oyunlarin olur , Ama ssd ye agir yuk bindiren programlar kullanirsan cok isine yarar .

1 yili gecti Samsung SM951 kullaniyorum , hissetmiyorum artik fark varmi yokmu diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

hem evet hemde hayir , normal windows vs icin kullanacaksan pek fazla fark gormezsin , 3-5 saniye daha hizli acilan windows ve program/oyunlarin olur , Ama ssd ye agir yuk bindiren programlar kullanirsan cok isine yarar .

1 yili gecti Samsung SM951 kullaniyorum , hissetmiyorum artik fark varmi yokmu diye :)

render da daraldığını gördüm ssd nin onun için istiyorum
  • Tanırım iyi çocuktur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.