Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
52
Tıklama
Giriş
    2 Mesaj
    Merhaba herkese, mimarlık 4. sınıf öğrencisiyim düzenli olarak SketchUp, Lumion kullanıyorum ağır projelerde laptopum kasıyor ssd taktırmayı düşünüyorum sizce yararı olur mu? olursa hangisini almalıyım? Pcnin özellikleri fotoda, Teşekkürler..

|
    |
    yarar sağlar lakin burada sistem gücü öne çıkar siz Lumion ne düzeyde kullanıyorsunuz sisteminizi kullanma
    düzeyinize göre tercih etmeniz gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joven -- 21 Ocak 2019; 14:56:36 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sizin sistem özellikleriniz render konusunda uzun kullanım süreleri için yetersiz, ssd güncellemeniz bu noktada size bir
    kazanç sağlamaz tabi bunu özellikle lumion için söylüyorum.

ssd verilerin transferleri program kurulumu uygulamaların açılışı vs. için bir kazanç sağlar
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
üniversite
SEO
Paykasa
Lastik Fiyatları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.