Şimdi Ara

SSANGYONG KORANDO SPORTS TÜRKİYEDE... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
3
Favori
97.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kiyali

bu topik çoook pasif tabii ben de bunlardan biriyim bu gün 1 nisan korando sports bayilerde.........
    ama bir kişi bile izlenim yazmamış ben hariç.......
    yaşlı l200 ümle ssangyong bayisinin önünden sabah köyüme giderken 12 gibi henüz yoktu
    dönüşüm 5 gibiydi
    bayide bütün albenisiyle beyaz ko sports yerini almıştı ben ona baktım o bana baktı ama duramadım yakından inceleyemedim
    kızım evde beni proje ödevi için acil bekliyordu

Merhaba öncelikle,

Bugün aracı uzaktan görme fırsatım oldu aynı sizin gibi

Siyahını gördüm araç inanın bana özellikle ön görünümü resimlerden çok daha güzel

Tek kelime ile bu araç dış tasarımı ile sınıfının en üstünde inanın bana

Yoldan geçen herkes araca bakıyordu

Burun kısmı eskisine göre çok daha düzgün,diri ve yüksek

bakın bir Peugeot forumu ve bir arkadaş Ssangyong Korando Sports satın almış dakika 1 gol 1

Bu ekran görüntüsü;

SSANGYONG KORANDO SPORTS TÜRKİYEDE...

Bu da linkihttp://www.207tr.com/index.php?topic=7508.0

• en yakın ssanyong bayisi 150km malesef gidip görmek isterdim bulunduğum şehirde olsa.

detaylı inceleme bekliyorum videolu .
  • ilk alanlardan biride ben olacağım kısmet olursa. nasıl oldugu hakkında bilgi edinmeye çalışırken burdan da takip ettim kimse kötü bir yorum yapmıyor bu model için, bu arada actyon sportslar hakkındada bişeyler öğrendim sayenizde. izmirdeki aksanı birkaç kez aradım bilgi almak için.arayacaklarını söylediler arac gelince. fiyatı belli 40, at 43 dediler ama gelecek araclar ıcın donanımına göre fiyat değişecek ve ne geleceği belli değil dendi.
    1-görme şansı elde eden arkadaş olursa klimanın dijital olup olmadığına dikkat edip bilgi verirse sevinirim.
    2-izmir bayisine 2006 opel combo 1.3 cıty plus spor paket aracımı takasa alırlarmı diye sordum, sokak aralarındakı galerıye gıtsem aynı parayı verırler anladım. sahıbındene koydum uygun fiyatla yazdım satılsın dıye. bu galerıler kendı arabasını satacak nasıl olsa, mantıklı fiyatla takasa sayabilecek ssang bayısı bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Entegre porya kilit sistemi, 18" alüminyum alaşımlı jant, deri döşeme, elektrik ve ısıtmalı sürücü ve ön yolcu koltuğu, hız sabitleme, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, navigasyon/multimedia donanımlarının olduğu bir donanım paketide eklenmeli.

+ olarak halftop bagaj kapağı, yan basamaklar ve metalik renk 49 bin TL kamyası yapsalar kuyruk olur.
  • bugün inceledim ayaküstü,çelik jantı ve çift hava yastığı var sanıyordum.

moturuda 140 diye okumuştum meğer 155 ps 360 tork üretiyormuş gayet iyi.yakıt karışık 8 lt

görüntü önden harika arkalara doğru basitleşiyor

koltuklar çeşitli şekillerde hareket ettirilebiliyordu.ön panel şoföre biraz yakın,direksiyon simidi biraz ince,malzeme kalitesi fena değildi.arka tarafı kapatmak içinde 3.500 tl istediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

bugün inceledim ayaküstü,çelik jantı ve çift hava yastığı var sanıyordum.

moturuda 140 diye okumuştum meğer 155 ps 360 tork üretiyormuş gayet iyi.yakıt karışık 8 lt

görüntü önden harika arkalara doğru basitleşiyor

koltuklar çeşitli şekillerde hareket ettirilebiliyordu.ön panel şoföre biraz yakın,direksiyon simidi biraz ince,malzeme kalitesi fena değildi.arka tarafı kapatmak içinde 3.500 tl istediler

Arka kapama konusunda pazarlık yaparlar ben alırken kampanya vardı ama bittikten sonra alanlar indirim ya da bakım hediyesi aldılar

Çelik jant için servislere soru bile sormamak lazım çok para isterler eminim

O iş dışarıda hallolur
  • arkadaşlar araç hakkında cevabını bulamadığım sorular var. kullanıcılar cevaplarsa sevinirim.

1- 4x2 serilerinin yıllık bandrolü ne kadar?

2- 4x4 serilerinin yıllık bandrolü ne kadar?

3- 4x2 serilerinin bölünmüş yoldaki hız sınırı nedir?

4- 4x4 serilerinin bölünmüş yoldaki hız sınırı nedir?

5- Hardtop, halftop, ve panjur şeklinde arka kasa kapatmalar var. maliyetleri nedir ve hangisini ruhsata işletmek gerekir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man520hn -- 2 Nisan 2012; 9:55:42 >
  • süper..tam bir fiyat performans aracı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: man520hn

arkadaşlar araç hakkında cevabını bulamadığım sorular var. kullanıcılar cevaplarsa sevinirim.

5- Hardtop, halftop, ve panjur şeklinde arka kasa kapatmalar var. maliyetleri nedir ve hangisini ruhsata işletmek gerekir?

1-Yıllık bandrolü 1159 TL(Altı aylık 580 TL)

2-Yıllık bandrolü 2000 TL nin üzerinde

3-Şehirlerarası 85,Bölünmüş yollarda 100,Otoyollarda 110

4-Sanırım hız sınırı burada aynı değişmiyor diye biliyoruö

Arka kapamaların maliyeti servislerde 3500 TL dedi arkadaşlar şu an

Ne şekilde yaptırmak istiyorsanız bildiriyorsunuz aracı alırken ruhsata aracı aldığınız bayi işliyor

Sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

quote:

arkadaşlar araç hakkında cevabını bulamadığım sorular var. kullanıcılar cevaplarsa sevinirim.

Ne şekilde yaptırmak istiyorsanız bildiriyorsunuz aracı alırken ruhsata aracı aldığınız bayi işliyor

cevaplar için çok teşekkürler.
    bir sorum daha olacak. ford ranger wildtruck serileri var. arka kasa panjur gibi birşeyle kapatılmış. bana daha kullanışlı bir yöntem gibi geldi. acaba bunu da ruhsata işletmek gerekiyor mu?

• quote:

quote:

quote:

cevaplar için çok teşekkürler.
    bir sorum daha olacak. ford ranger wildtruck serileri var. arka kasa panjur gibi birşeyle kapatılmış. bana daha kullanışlı bir yöntem gibi geldi. acaba bunu da ruhsata işletmek gerekiyor mu?

Evet öyle bir şey Actyon Sports için yapanlar vardı ama ruhsat kısmını bilemiyorum maalesef

• Bu aracı bayide inceleyen oldu mu ?
  • Ben inceliycem de korkuyorum :( Dün telefon açtım satış temsilcisiyle görüştüm, gelin görün diyor çok beğeneceğinizden eminim. Test aracı varmı dedim actyon sports un deneme aracı var bu araç ondan daha kuvvetli kıyaslarsınız dedi. (ankara bayisi bu arada)

Korkuyorum çünki; acil para lazım hatta bunun için arabamı satmaya çalışıyorum, incelersem kesin alırım haziranda satmak zorunda kalırım ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ_TEX

Ben inceliycem de korkuyorum :( Dün telefon açtım satış temsilcisiyle görüştüm, gelin görün diyor çok beğeneceğinizden eminim. Test aracı varmı dedim actyon sports un deneme aracı var bu araç ondan daha kuvvetli kıyaslarsınız dedi. (ankara bayisi bu arada)

Korkuyorum çünki; acil para lazım hatta bunun için arabamı satmaya çalışıyorum, incelersem kesin alırım haziranda satmak zorunda kalırım ....

Ben de sizin durumunuzdayım.Aracımı satılığa çıkardım.Takas şansımı deniycem;bakalım ne verecekler aracıma.
    Cumartesi 4 saat yol yapıcam araca bakmak için...
  • Challenger.55,

TEZ_TEX,

talkie77,

Merhaba arkadaşlar,

Bende aracı merak ediyorum ama 2 adımlık mesafedeki bayiye gitmeye fırsatım olmuyor

Ben şu an yeni satışa çıkan Korando Sports'u geçtim Actyon Sports'u bile bayide test ettiğinizde çok beğeneceğinizden o kadar eminim ki

Bakın siz 3-4 saatlik yola gidip arabayı göreceksiniz ve fikir sahibi olacaksınız maalesef forumda resme bakıp kötü araç deniyor,

Hep aynı şeyi söylemekten ve sizde aynı şeyi duymaktan bitap düştük artık

Diyorum ki aracı görün,malzeme kalitesine bakın,sunduklarına bakın bu fiyatta bu kaliteyi ve özellikleri,motor gücünü veren başka bir araç varsa

Ben buradayım

Yalnız aracı inceleyecek arkadaşlar mümkünse en azından resim alın ve forumda otomobil genele bir başlık açıp aracın artıları ve eksilerini anlatın ki

İlgilenen arkadaşlar fikir sahibi olabilsin...

• Keşke 4X4 versiyonu da gelebilseydi.Umarım sorun tez zamanda çözülür ve 4X4 olanlar da gelir.
  • Aracı bugün inceleme fırsatım oldu. Öncelikle yeni bir araç değilde Actyon Sports'un makyajlanmış hali gibi göründü bana.
    Aracın bence artıları:
    Ön görünüm tek kelime ile harika olmuş.İçeride torpido,vites konsolu,gösterge paneli,radyo ve klima kontrol panelleri de oldukça güzel görünüyor.Motor Euro 5 olmuş ve 155 beygir gücünde.
    Aracın bence eksileri :
    Araçta sadece sürücü havayastığı var ve bundan sonra gelecek araçlar içinde uzun süre beklenmiyormuş.Jantlar sac jant ve o güzelim görünümün içine ediyor.Arka koltuk diz mesfesi yine aynı, sadece koltuk sırtlığı daha eğimli tasarlanmış ve eğim ayarı yok.Arka kapıyı açıp baktığınızda kafalıklar cama yapışıkmış gibi görünüyor.
    Klima manuel.
    Ellerinde test aracı yok ve ne zaman olacağı da belli değil.Hatta showroom daki aracın koltuk naylonları bile sökülmemiş.
    Otomatik için 42.800 gibi bir rakam veriyorlar ve buna arka kapama dahil değil.3.500 de onun için istiyorlar.
    Sonuç tek hava yastığı olduğu sürece benim alacağım bir araç asla değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Challenger.55 -- 5 Nisan 2012; 16:57:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Challenger.55

Aracı bugün inceleme fırsatım oldu. Öncelikle yeni bir araç değilde Actyon Sports'un makyajlanmış hali gibi göründü bana.
    Aracın bence artıları:
    Ön görünüm tek kelime ile harika olmuş.İçeride torpido,vites konsolu,gösterge paneli,radyo ve klima kontrol panelleri de oldukça güzel görünüyor.Motor Euro 5 olmuş ve 155 beygir gücünde.
    Aracın bence eksileri :
    Araçta sadece sürücü havayastığı var ve bundan sonra gelecek araçlar içinde uzun süre beklenmiyormuş.Jantlar sac jant ve o güzelim görünümün içine ediyor.Arka koltuk diz mesfesi yine aynı, sadece koltuk sırtlığı daha eğimli tasarlanmış ve eğim ayarı yok.Arka kapıyı açıp baktığınızda kafalıklar cama yapışıkmış gibi görünüyor.
    Klima manuel.
    Ellerinde test aracı yok ve ne zaman olacağı da belli değil.Hatta showroom daki aracın koltuk naylonları bile sökülmemiş.
    Otomatik için 42.800 gibi bir rakam veriyorlar ve buna arka kapama dahil değil.3.500 de onun için istiyorlar.

Şu aracı göremedik gitti yakından

Size 3 tane sorum var;

1-Aracın malzeme kalitesi güncel C sınıfı bir araca göre nasıl?

2-Fiyat/performans karşılaştırması güncel otomotiv piyasasına göre nasıl?

3-Direksiyonda standart Bluetooth fonksiyon tuşu bulunduğu söylenmekte bu doğru mu?

• Uzun süredir bu aracın 4x4 otomatik viteslisini almak için bekliyordum. Ankara bayisi bana da ÖTV ile ilgili sıkıntı giderilmeden 4x4 gelmeyeceğini söyledi. 4x2yi inceledim; jantların kötü göründüğüne katılıyorum, malzeme kalitesi geleneksel Kore arabaları seviyesinde (Japonların bir gömlek altı).
    Direksiyonda bluetooth tuşu var.

Daha önce Ankara bayisindeki manuel Actyon Sportsla test sürüşü yapmıştım.

Bugün 4x4 Amarok Highline'la test sürüşü yaptım. Hakikaten bambaşka bir dünya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insaneirish -- 5 Nisan 2012; 21:36:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Challenger.55

Aracı bugün inceleme fırsatım oldu. Öncelikle yeni bir araç değilde Actyon Sports'un makyajlanmış hali gibi göründü bana.
    Aracın bence artıları:
    Aracın bence eksileri :
    Klima manuel.

Şu aracı göremedik gitti yakından

Size 3 tane sorum var;

1-Aracın malzeme kalitesi güncel C sınıfı bir araca göre nasıl?

2-Fiyat/performans karşılaştırması güncel otomotiv piyasasına göre nasıl?

3-Direksiyonda standart Bluetooth fonksiyon tuşu bulunduğu söylenmekte bu doğru mu?

Aracın bence malzeme kalitesi kesinlikle sınıfına göre çok iyi.Fiyatı zaten sınıfının en hesaplısı.Yolcu havayastığı olmadığını görünce zaten canım sıkıldı ve diğer detaylarına çok bakamadım.O yüzden direksiyon üzerinde hangi tuşlar var çok dikkat edemedim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.