Şimdi Ara

Ssangyong 7 koltuklu XAVL SUV konseptine ait ilk görselleri yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ssangyong 7 koltuklu XAVL SUV konseptine ait ilk görselleri yayınladı
    Ssangyong, yeni XAVL SUV konseptinin ilk görsellerini önümüzdeki ay Cenevre Otomobil Fuarında yapacağı kamuoyuna tanıtım öncesinde yayınladı. Yedi koltuklu XAVL, 2015 Frankfurt Otomobil Fuarında tanıtılan beş koltuklu XAV konseptinin bir çeşit elden geçirilmiş versiyonu ve aracın 1990'lı yıllardaki 2. nesil Korando modelinden esinlendiği belirtiliyor.

Yeni konsept, bağlı araç teknolojisi ve dijital ekran ile kullanıcı dostu bir arayüze sahip olmakla birlikte araç, Ssangyong'un belirttiğine göre sürücü ve yolcuların yanında yayalara yönelik de yeni güvenlik özellikleriyle geliyor.

Konseptin 4630mm uzunluğunda, 1866mm genişliğinde, 1640mm yüksekliğinde olması ve 2775mm dingil mesafesine sahip olması beklenirken, bu boyutlarla araç, Skoda Kodiaq ve Nissan X-Trail gibi otomobillerle aynı klasmanda yer alacak.

Firmanın hem benzinli hem de dizel motorlarının seçenekler arasında sunulacağı yeni SUV'un Ssangyong model serisinde yeni Korando'nun üstünde ancak gelecek olan Rexton'un altında yer alması planlanıyor.

Önümüzdeki ay Cenevre'de tanıtılacak XAVL konseptinin üretim kararı çıkması halinde 2020'den önce yollarda olması pek de olası değil.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Ssangyong XAVL konsepti
    Ssangyong XAVL konsepti
    Ssangyong XAVL konsepti
    Ssangyong XAVL konsepti
    Ssangyong XAVL konsepti

• Mitsubishi nerede?

• Şu fotoğrafları galeri şeklinde sunmasanız artık illa yer kaplamasın istiyosanız spoiler tuşu tarzı bir şey koyun açınca yukardan aşağı bakalım fotoğraflara.

• quote:

Orijinalden alıntı: orientem

Şu fotoğrafları galeri şeklinde sunmasanız artık illa yer kaplamasın istiyosanız spoiler tuşu tarzı bir şey koyun açınca yukardan aşağı bakalım fotoğraflara.

Formun altyapısı fi tarihinden kalma olduğundan kaynatlanıyor o aldırma :) baksana yöneticiler sırf google aramalarında bulunabilirlik düzeyi çok yüksek olduğundan alt yapıyı değiştiremiyor ve buna paralel bir mobil uygulama bile geliştiremiyorlar malesef webtekno saolsun eksiklerini cok güzel kaatıyor buranın :)
  • Ben beğendim. Gayet modern ve Rahat görünüyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ssangyong diye bir marka ismimi olur yaa sanki insanda çakma çin malı hissi uyandırıyor onun dışında iyi.

• Bu tasarimla cikarsa tutar bu arac.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Loş ışıkta çok güzel gözüken kızı, ışıklar açıldığında bune Layyn dersin ya işte öyle olmuş keşke Loş ışıkta kalsaydı hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kunt1903 -- 21 Şubat 2017; 1:24:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Ssangyong diye bir marka ismimi olur yaa sanki insanda çakma çin malı hissi uyandırıyor onun dışında iyi.

ssangyong 1954 yılında kurulmuş bir güney kore markasıdır. Ve de ssangyong ın kelime anlamı ikiz ejder dir bilmeyenler için küçük bir bilgilendirme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de şahsuvaroğlu satıyor satmasınada fiyat olarak hiç de ucuz değil.Bu gelirse büyük ihtimal x trail vs fiyatlarına satılır.

Tabi 2020 yılından sonrası ne olur bilinmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 21 Şubat 2017; 2:12:34 >
  • Hayret hiç kimse bişeylere benzetmemiş.

Ben fotolara bakınca içi aynı BMW 7 olmuş diye atlamıştır herkes diye düşünmüştüm .

• Kabin BMW terk
  • Araç çok güzel, güzel bi isim koyarlar inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Ssangyong diye bir marka ismimi olur yaa sanki insanda çakma çin malı hissi uyandırıyor onun dışında iyi.

ssangyong 1954 yılında kurulmuş bir güney kore markasıdır. Ve de ssangyong ın kelime anlamı ikiz ejder dir bilmeyenler için küçük bir bilgilendirme

Hocam bu değerli bilgiler için size teşekkür ederim

• Aman Allah ım araç çok iğrenç.

• Şişirilmiş Tivoli
  • İç mekanı CHR ye benzettim.

• önden skoda kodiaq ı andırmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.