Şimdi Ara

SS2 ve ADSL hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arakadaslar SS2 kartimla ADSL mademimin bagli oldugu ethernet karti çakisiyor ADSL modemimi kullanamiyorum yardim acil SS2 çalistirdigimde bütün her sey duruyor

• ip adresini degıstrın ss2 nın
  • anakartı değiştirince aynısı bende de oldu anakartta onboard ethernet vardı bende diğer pcı etherneti cıkarıp onboard ı kullanmaya başladım problem cözüldü sendeki durum nasıl ethernet pcı mı onboard mu ?
  • PCI ethernet onboard ana kartta mevcut degil
  • arkadaşım pcı ethernet kartın takılı olduğu yuvayı değiştir oda olmazsa com portları kullanmıyorsan biostan onları kapat kaynak sorunun çözülür boşta kalan com portların IRQ'suna atarsın ethernet kartını kolay gelsin
  • denetim masasına girin. ağ bağlantılarını açın. yerel ağ bağlantısı ethernet kartını sağ tuşla açın. özelliklerden internet iletişim kuralı tcp/ip seçin özellikleri tuşlayın genel yapılandırma ve diğer yapılandırma seçenekleri ile karşılaşacaksınız eğer öyle degilse otomatik ip adresi alı işaretleyin diğer yapılandırmayı açın kullanıcılar tarafından yapılandırılmışı seçin ss2 nin ip adresi olan 192 168 238 238 i yazın tamam deyin otomatik alt ağ maskesi de yazılacaktır tamam deyin kapatın. diğer yerel ağ bağlantısı ss2 yide sağ tuşla tıklayın gene iinternet iletişim kuralı tcp/ip i seçin özellikleri tıklayın aşağıdaki ip adresi kullan kısmını seçin gene ss2 nin ip ni yazın tamam deyin çıkın ve resetlemek gerekmesede siz gene resetleyin. ve ikisi bir arada iyi kullanmalar.
  • olmuyor ne yaptiysam olmadi buna format da dahil acil yardim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.