Şimdi Ara

SS Lİ YAKIŞIKLIMIYIM? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lautreamont

Aha bu da benim. Yaşıyorum öyle ya da böyle işte, peki hiç yaşam belirtisi var mı yüzümde ?

Saçlar önden biraz seyrelmiş mi hocam, saçlara iyi bak yaşlandıkça kellik sorunu ortaya çıkabiliyor. Hayat boş, eğlenmene bak bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

valla boydan diyecemde 195 boy var tip var para var kas var 23 yaşındayım flört aşamasını geçemedim daha

valla sevgili yapmak için en önemli şey heralde kıza değer vermek başka birşey değil.lisedeyken okadar kızla takıldım ama belli bi yaştan sonra hani hayatının merkezini bi kadın yapmak bilmiyorum bana saçma geliyor.

bu kadar çıkarcı olan bi dünyada sevgi denen şey hala var mı bilmiyorum.Kız seni beğense bile neden seni beğendiğini bildiğin için direk soğuyorsun artık.Biri para için beğenir diğeri tipin için diğeri boyun için

nerde o lisede ki aşk nerde şimdiki sözde instagram aşkları sağol ben yokum
    Tipinin iyi oldugunu nerden biliyosun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Can Messi kullanıcısına yanıt
    Yok dostum. Saclarımın dokulecegini sanmıyorum. Zamanında cok jöle, spray ve boyama islemi bile yaptım. Ayrıca bilirsin babamın ve dayılarımın, amcamın, ne bileyim sulalede sac hep var. Bayagıda kıllıyım haha. Eyvallah, herkes eğlencesine baksın. Peace, love, sex and drugs haha fu.k hitler :p

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.