Şimdi Ara

(Ss’li) Nadia mı yoksa Dünya Turu mu? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
4
Favori
10.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bro git evlen artik salla nadiayi filan.coluk cocuga karis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aklımda sadece tek bir soru var
    dünya turuna çıkabilecek parayı nerede buluyorsun?
    nasıl bu kadar şehir şehir gezebiliyorsun?
    özellikle türk parasının bu kadar değersiz olduğu bu zaman diliminde?
  • Ben mesleğinizi merak ettim. Rahat bir yaşam tarzı yazın 1 ay gezeyim dedim türkiyeyi öldün mü kaldın mı diye soranlar manyak mısın 1 ay ne tatili diyenler çadır da yattın da otele paran yok mu diye ti ye almaya çalışanlar :) Meslek var mı hocam yoksa hazırı mı tüketiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R3DROS3V3RTIGO

aklımda sadece tek bir soru var
    dünya turuna çıkabilecek parayı nerede buluyorsun?
    nasıl bu kadar şehir şehir gezebiliyorsun?
    özellikle türk parasının bu kadar değersiz olduğu bu zaman diliminde?
    Öyle büyük bir miktar paraya ihtiyacınız yok ki, kalkıp da yıldızlı otellerde kalır, restoran restoran dolaşırsanız Türkiye’de de dünya kadar para harcamak zorunda kalırsınız.

Fotoğrafçıyım meslek olarak, başka uğraşlar da var ama genel olarak fotoğraf.

Dünya turu veya Türkiye turu gider olarak çok farklı değil, kullanmasını bilirsen ikisi de çok hesaplı hatta ülkesine göre Türkiye daha ucuz kalabiliyor.

Türkiye turu dokuz yılımı aldı günlük ortalama 10 lira harcadım herşey dahil.(Bisikletle seyahat, çadır) Fazlasıyla yetti bu miktar. Evde otursam tura çıkmasam elektrik, su, çamaşır, bulaşık, yiyecek derken günlük 30 lira masraf çıkıyor minimum.

Evde oturmak çok daha pahalı bir uğraş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cert52

Ben mesleğinizi merak ettim. Rahat bir yaşam tarzı yazın 1 ay gezeyim dedim türkiyeyi öldün mü kaldın mı diye soranlar manyak mısın 1 ay ne tatili diyenler çadır da yattın da otele paran yok mu diye ti ye almaya çalışanlar :) Meslek var mı hocam yoksa hazırı mı tüketiyorsun?
    Soruya bir önceki mesajda cevap verdim ama ekleme yapmadan olmaz, Bizim milletin genel olarak zihniyet ve zeka problemi var. O yüzden söylediklerine fazla takılmamak lazım, çadır, dil öğrenme, gelişim, eğitim, gezi onlara saçma gelir.
    Bu saçma gelen olaylar bir hayat tarzı gelişmiş ülkelerde.

Bunu şu grafiklerden görebilirsiniz.

İşte kanıtları

(Ss’li) Nadia mı yoksa Dünya Turu mu?

Günde 4 saat sosyal medya 6 saat televizyona veriyoruz millet olarak! 1 dakika kitap okumaya! Gelişmiş ülkelerde bu oran tam tersi!

Haberler bugüne ait!

https://www.cnnturk.com/bilim-teknoloji/gunde-4-saat-sosyal-medyada-geciriliyor
    https://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/gunde-4-saat-sosyal-medyada-geciriliyor-41103925

Not: Bu da şurada dursun, sosyal medyayı, oyunu ve televizyonu bağımlılık haline getirmiş gençliğimizin diğer ülke gençlerine göre eğitim performansı.

• Ego tatmini bu Theo vol 32213

• Olm sen 5 vakitinde adam değil miydin? Absouloutely haram :D
  • Normalde dünyayı nadia gibi birini bulmak için dolaşmayı seçerdim. Bu durumda nadiayı zaten bulduğun için nadiayı tercih et derdim ama dünya turu diyince akan sular duruyor :D Nadiaya söyle ara ara uğrasın dünya turu yaparken :D Hakan Muhafızdaki kötü adam "2 seçenek sunulduysa 2sini de seç" diyordu o geldi aklıma :D
  • Hocam dünya turuna git nadialar her zaman karşına çıkar. Sen kızı bana yolla dünya turuna rahatlıkla çıkabilirsin

• Nadia yı gerçekten istemiş olsan , onuda alıp dünya yı beraber gezmek istersin. Bunu seçim olarak sunduğun içinde zannediyorum Nadia nın pek bir önemi yok . Nadia istersin para yoktur , O zaman dünyayı değil yarım dünyayı gezersiniz olur biter . Neyi ne kadar istediğini bir gözden geçir .
  • Dünyayı gez hocam başka her ülkeden bulursun bi sürü, getirirken vergisini ödemeyi unutma bi de 110v idir onlar 220v ceviricisini de getir muhakkak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam nadia'yı tercih et.

dünya turunu daha sonrada yapabilirsin ama böyle bir kadın karşına bir daha çıkmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Soruya bir önceki mesajda cevap verdim ama ekleme yapmadan olmaz, Bizim milletin genel olarak zihniyet ve zeka problemi var. O yüzden söylediklerine fazla takılmamak lazım, çadır, dil öğrenme, gelişim, eğitim, gezi onlara saçma gelir.
    Bu saçma gelen olaylar bir hayat tarzı gelişmiş ülkelerde.

Bunu şu grafiklerden görebilirsiniz.

İşte kanıtları

Günde 4 saat sosyal medya 6 saat televizyona veriyoruz millet olarak! 1 dakika kitap okumaya! Gelişmiş ülkelerde bu oran tam tersi!

Haberler bugüne ait!

https://www.cnnturk.com/bilim-teknoloji/gunde-4-saat-sosyal-medyada-geciriliyor
    https://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/gunde-4-saat-sosyal-medyada-geciriliyor-41103925

Not: Bu da şurada dursun, sosyal medyayı, oyunu ve televizyonu bağımlılık haline getirmiş gençliğimizin diğer ülke gençlerine göre eğitim performansı.

Alıntıları Göster
    Ruslar genellikle VK'da takılıyorlar...

Ayrıca instagram eksik,

2 sene öncesine kadar instagramım yoktu, sırf bir arkadaşımın facebook yok diye açtım (yoksa niyetim yoktu ve saçma geliyordu) şimdi hastası oldum.

Kendime günlük instagram sınırı koydum. 2 saat 40 dakika... şimdi saat 14.00 gibi ve 2 saat 13 dk takılmışım

Hak veriyorum dediklerinize. Şu şekilde bir durum da var:

sabah (haftaiçi) Alarm 6.55 de çalmaya başlıyor, 5-10 dk sonra kalkıyorum. Özel sektördeyim, gün boyu enerjimi burada harcıyorum. Akşama eve gelmem en erken (arabam ile) 18.35-18.40

Yani kabaca haftaiçi, 12 saatimi çalışamaya adıyorum (9 saat 20 dk çalışma süremiz). Günlük 6,5 saat uyuyorum ve bana kalan 5,5 saat. Çok gibi duruyor ama değil. Yani çoğu insan benim gibi...

Yüksek lisansta Tez aşamasına geçtim, inanınıki vakit ayıramıyorum.

SLAV kızlarına da dil uzatan arkadaşları anlamıyorum.... Türk kızlarımızın onca şımarıklarını görmezden mi geliyorlar?

"yok altıma yat, üstüme kat, bilezik, ot-bok...." bitmiyor... Kız bitiyor, anası-teyzesi-halası-dayısı başlıyor.

• Dünya turunda daha ne nadyalar görürsün

• Bu theoya cok guluyorum ya

• quote:

Orijinalden alıntı: WaxKitten

Nvidia sandım şimdi gidiyorum
    Ahahaha aynen yeminde ss-li-nadia kısmını ben sli nvidia diye okudum beynimiz devre kart işlemci olmuş
  • HAayt beee ne güzel dertler, ne keyifli kararsızlıklar bunlar kardeş...

Tartının bir yanına Nadia diğer yanına Dünya turunu koysan, tur her türlü ağır basar, "bir hatun için hayatımın hayalinden vazgeçtim 30'umda" isimli pişmanlığı yaşamak istemiyorsan Dünya Turu kazanır.

Ancak, Nadia ile aranızdaki duygusal alışveriş ve sana hissettirdiklerini de senden başkası tartamaz kardeşim, bunları da terazinin doğru bölgelerine koyarak yapmalısın hesabı ama ne olursa olsun, ben 7 yıl çıkıp 3 yıl evli kalabildiğim ilk eşimle benzer bi mevzu yaşadım ve sırf o istemiyor diye büyük bir hayalimden hem de hepi topu 2-3 aylık bir olaydan vazgeçtim, bugün bambaşka ve çok daha keyif aldığım bir yaşantım olabilirdi, olmayadabilirdi belki ama gene de Hayallerden vazgeçmeden evvel daha etraflı düşün bence... Bugün 42 yaşında ikinci evliliğini yapmış 2 çocuk sahibi bir adam olarak bu kafayla ben Hayalleri seçerdim senin yerinde olsam... Özgürlük güzel şey, tadını dibine kadar çıkart kardeş...

• Konuyla alakasi yok ama hanim abla kac tl maas aliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nadia'yı al , hangi ülkenin vatandaşı bilmiyorum , çifte vatandaş olursun ve daha rahat dünya turu yaparsın :d
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.