Şimdi Ara

( SS'Li) Kavga Ettim ve Bu Şişlikleri Nasıl Geçiririm ? ciddi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
9.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamın aleyküm öncelikle , arkadaslar cok samimi oldugum bir abimizle atıştımki malesef sonu kötü bitti ve Pazartesi günü Yen'i bir görüşmem var anlıyacagınız 1 veya 1,buçuk günde geçiremeyecğimi biliyorum en azından az da olsa bu şişlikleri nasıl indirebilirim yardımlarınızı bekliyorum 😏😏
    ( SS'Li) Kavga Ettim ve Bu Şişlikleri Nasıl Geçiririm ? ciddi ağzım kaydı resmen ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kingofthemeen -- 15 Temmuz 2017; 23:13:38 >

• Kafanı buzlu suya sok 5 dakika bekle öyle
  • Kardeşim bekledim bu buzla inmiş hali Ve ciddiyim yani dalga geçilecek bir konu değil iş görüşmem olmasa böyle bir konu açma gereği duymazdım bile
  • Adam seni patatese cevirmis hala abimiz diyorsun la
  • eee Pekii, nasıl geçirebilceğim hakkında bişey söylemiycekmisin edit: Adam bu forumda takılıyor beni tanıyor Ve hatalı olduğunu farketti saatlerdir özür diliyor ama iş işten geçti benim tavrım da eskisi gibi olmayacak ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kingofthemeen -- 15 Temmuz 2017; 23:17:19 >
  • Çok bilgim yok ama makyajla belki düzeltiyorlardır
  • 4alerce kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsun Fondötenle falan morlukları Ve izleri kapatacagım zaten ama şişliği nasıl indireceğim konusunda bir fikrim Yok konuşma tarzım Bile değişti yani 😒
  • Buz koy ıslak ekmek bas, lansonil isimli krem de iyi geliyormuş. Bu arada fena benzetmiş abin gavura vurur gibi vurmuş herhal.

En kötü bi bahane uydurursun iş yerindekileri karşından karşıya geçerken bisiklet çarptı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. MacMillan -- 15 Temmuz 2017; 23:30:58 >
  • Cpt. MacMillan kullanıcısına yanıt
    biraZ inceleidmde ucuz birşeye benziyor Ne kadar etkili olur bilemedim günde 2,3 kez sürün falan yazıyor ayrıca demekki bir günden fazla bir süre kullanılması gerekiyor zaten bir günde geçecek birşey değilde hocam daha İşe Yarar İlaç biliyormuaunuz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingofthemeen

biraZ inceleidmde ucuz birşeye benziyor Ne kadar etkili olur bilemedim günde 2,3 kez sürün falan yazıyor ayrıca demekki bir günden fazla bir süre kullanılması gerekiyor zaten bir günde geçecek birşey değilde hocam daha İşe Yarar İlaç biliyormuaunuz acaba

Hocam zeytin yağı ile rendelenmiş soğan karışımını sarmak burkulma sonucu şişliğe iyi geliyordu şişliği alıyordu bir dene istersen tıbben onu indirecek ilaç bilmiyorum ama şu kas gevşeltici kremlerde işe yarayabilir ancak darbe alan noktaları masaj hareketleri ile kremle yada zeytin yağı ile ovman kan akışını hızlandıracak ve şişliğin daha çabuk inmesine vesile olacaktır
  • Cpt. MacMillan kullanıcısına yanıt
    hocam soğan tedavisini araştırdımvdekilerde onayladı biliyorlarmış işede yarıyormuş gerçekten ama kısa sürede olacak birşey değilmiş 10,12 saat sıkıca tutup veya bağlayarak baskı yapmasını sağlamak gerekiyormuş En göze bata yer dudagım oldugu için bir fikir gelmedi aklıma nasıl uygulayacağım hakkında
  • Şiş yerlere buz uygula yaraları fondöten ile kapatabilirsin neden dayak yedin acaba

• Bu smileylere benzemişsin
  • Hocam dava açın bence.
  • Sakallardan kavga düşkünü olduğun anlaşılıyor
  • Motoplus kullanıcısına yanıt
    hocam sakal yokki ne kavgası ☺️
  • Mevzu ne hocam?
  • Et bas
  • Hocam yamulmussun
  • yürüyenmerdiven kullanıcısına yanıt
    Adamla , aynı kızı düdüklüyoduk kız beni seçince yediremedi ortam içinde laf sokmalar falan derken dısarda birbiriniMize girdik 😁😁
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.