Şimdi Ara

(Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
30
Favori
24.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

Hükümetin "üstün arap" politikasını biliyorsun surilerin suç oranlarını hiçbirzaman doğru aktarmıyorlar.
    Ve haberlere çıkmasın diye yoğun bir baskı var
    Genelde görürsün mesela "yabancı uyruklu" derler çıksada haberde
    Hükümet sosyal medyayı kontrol edemez, kesinlikle tek taraflı düşünüyorsun.

Ön yargılısın.

5 milyon suriyeli var neredeyse... Münevver Karabulut ve Özgecan Aslan'ı yıllar boyunca gündemde tutan sosyal medya suriyeli böyle bişey yapsaydı ülkeyi yıkardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 14 Şubat 2020; 11:55:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evinde otur sonra corana getireceksin senle uğraşmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh de kız ne arar la,
  • quote:

Orijinalden alıntı: beginyou

Evinde otur sonra corana getireceksin senle uğraşmayalım.
    Şimdi de Corona çıktı değil mi :)

Al işte bir bahane daha... Corona var diye yakında markete de gitmeyeceksiniz. Dağda bayırda değil avm lerde daha fazla riskiniz var... Ve Avmler tıka basa dolu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Dh de kız ne arar la,
    Bilgi, kültür, teknoloji, akıllı mantıklı muhabbet arayan çok kız var...

Tam onlara göre bir ortam çünkü kız oldukları belli olmadığı için saçma sapan davranışlara maruz kalmıyorlar.

Çok tanıdım, ve takdir ettim, kız olduklarını gizlemeleri çok akıllıca. Nefes alsın yetercilerle dolu her yer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

116 ülke Türkiyeden vize istemiyor...

Niye kendinizi vizeye şartlamışsınız ki?

Az mı 116 ülke?

En basit ülke bile inanılmaz bir vizyon katar...

Farklı dil

Farklı kültür

Farklı toplum ve ekonomi

Farklı tarih

Farklı coğrafya

Farklı bir sosyal çevre

Farklı mimari

Daha neler neler...

Yurt dışı eşittir AB değildir...

Alıntıları Göster
    Tahmin et bakalım niye vize alamıyorum?

Şov yapmayı bırakıp azıcık mantık yürütsen sebebinin maddi yetersizlikler olduğunu anlarsın. Vize istemeyen ülkeler bedava vip uçakla ağırlamıyor seni. Belli bir miktar para olmadan yurtdışına falan gidilmez. Ucuz şeyler değil bunlar.

• konu takip
  • Toplanzi kullanmaya karar verdim

Yoksa curuyecegim evde

Bu hafta sonu ormana gitmeye caliscam gidemezsem toplanziye takilcam artik

Böbrekleri kaptirirsam editlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğraftan kim olduğunu tahmin ettim ama bence erkek hocam o
  • quote:

Orijinalden alıntı: buroigil

Tahmin et bakalım niye vize alamıyorum?

Şov yapmayı bırakıp azıcık mantık yürütsen sebebinin maddi yetersizlikler olduğunu anlarsın. Vize istemeyen ülkeler bedava vip uçakla ağırlamıyor seni. Belli bir miktar para olmadan yurtdışına falan gidilmez. Ucuz şeyler değil bunlar.

Alıntıları Göster
    500-600 liraya yurt dışı seyahati yapabilirsin çok rahat.. Az Bi araştır, hatta 20-30 liraya kampanyalı bilet bulan da çok fazla...

Ben kendim de yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: JazHoyt

fotoğraftan kim olduğunu tahmin ettim ama bence erkek hocam o
    Kim tahminin?

• DH erkeği olunca adam mıknatıs gibi oluyor mübarek.
  • quote:

500-600 liraya yurt dışı seyahati yapabilirsin çok rahat.. Az Bi araştır, hatta 20-30 liraya kampanyalı bilet bulan da çok fazla...

Ben kendim de yapıyorum

Alıntıları Göster
    Hocam kusura bakma da 500-600 liraya yurtdışına falan gidilmez. Madem gittin aç konu 600 liralık seyahatim diye.

Böbreğimi yolda bulmadım gidip te bilmediğim memlekette sokakta yatacak değilim. Düzgün bir yerde konaklayarak ta o paraya imkansız yurtdışı falan..
  • quote:

Hocam kusura bakma da 500-600 liraya yurtdışına falan gidilmez. Madem gittin aç konu 600 liralık seyahatim diye.

Böbreğimi yolda bulmadım gidip te bilmediğim memlekette sokakta yatacak değilim. Düzgün bir yerde konaklayarak ta o paraya imkansız yurtdışı falan..

Alıntıları Göster
    Ohooo senin daha çok öğrenmen lazım anlaşılan...

Bak bu son 5 gün içinde kız başına 5 kişi geldi Beyrut'a... Tavsiye ve buluşma istediler...

Üstelik hepsi de ucuz seyahat edenlerden, anlatıyorlar ülke ülke nasıl gezdiklerini...

Skyscanner ile nasıl ucuz uçuş bulduklarını

Nasıl ücretsiz kaldıklarını

Sağlam ve güzel bir Cs profili ile herşey mümkün...

Öğrenmeden imkansız deme,

Sen bilmiyorsun ve imkansız diyorsun...

İnanmıyorsan buyur ekran görüntülerine bak.

(Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi

• quote:

Ohooo senin daha çok öğrenmen lazım anlaşılan...

Bak bu son 5 gün içinde kız başına 5 kişi geldi Beyrut'a... Tavsiye ve buluşma istediler...

Üstelik hepsi de ucuz seyahat edenlerden, anlatıyorlar ülke ülke nasıl gezdiklerini...

Skyscanner ile nasıl ucuz uçuş bulduklarını

Nasıl ücretsiz kaldıklarını

Sağlam ve güzel bir Cs profili ile herşey mümkün...

Öğrenmeden imkansız deme,

Sen bilmiyorsun ve imkansız diyorsun...

İnanmıyorsan buyur ekran görüntülerine bak.

Alıntıları Göster
    Sağlam cs profili demişsin biraz daha aç istersen onu. Tahminimce güvenilir bir izlenim oluşturmak için başkasının evinde kalmadan kendi ülkende yabancı ağırlaman gerekli. Benim kendime ait bir evim yok. Birini ağırlamam da mümkün değil. Esmer ve gür sakallı görüntüye sahip birini herkesin evine konuk edeceğinden şüpheliyim.

Bu arada attığın ekran görüntülerinin pek bir anlamı yok. Bizim tartıştığımız nokta 600 tl ile yurtdışı seyahati yapılıp yapılamayacağı. Dekont yollayacaktın whatsapp görüntüsü değil.

Ve bir sürü konun var forum üzerinde. Madem yapabiliyorsun aç bir konu 600 tl ile seyahat diye. Orada faturalarını paylaş kanıtla görelim. Başka türlü pek inandırıcı olmuyor.

Edit: Beyrut uçuşlarına baktım da 900 tl den aşağı gidiş dönüş bileti yok. En ucuz ay şeklinde işaretledim ve en ucuz 900 küsür tl buldu mayıs ayında o da. Sadece uçak bileti bile dediğin rakamın 1.5 katı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buroigil -- 14 Şubat 2020; 19:55:41 >

• quote:

Sağlam cs profili demişsin biraz daha aç istersen onu. Tahminimce güvenilir bir izlenim oluşturmak için başkasının evinde kalmadan kendi ülkende yabancı ağırlaman gerekli. Benim kendime ait bir evim yok. Birini ağırlamam da mümkün değil. Esmer ve gür sakallı görüntüye sahip birini herkesin evine konuk edeceğinden şüpheliyim.

Bu arada attığın ekran görüntülerinin pek bir anlamı yok. Bizim tartıştığımız nokta 600 tl ile yurtdışı seyahati yapılıp yapılamayacağı. Dekont yollayacaktın whatsapp görüntüsü değil.

Ve bir sürü konun var forum üzerinde. Madem yapabiliyorsun aç bir konu 600 tl ile seyahat diye. Orada faturalarını paylaş kanıtla görelim. Başka türlü pek inandırıcı olmuyor.

Edit: Beyrut uçuşlarına baktım da 900 tl den aşağı gidiş dönüş bileti yok. En ucuz ay şeklinde işaretledim ve en ucuz 900 küsür tl buldu mayıs ayında o da. Sadece uçak bileti bile dediğin rakamın 1.5 katı.

Alıntıları Göster
    Buraya buyur bir sürü YouTube videosu başka kanıt ister misin? Ben de sırf sen inanacaksın diye özel bir tur yapamam senin için... Açarım ama bir dahakine...

8 TL ye uçak bileti...

https://www.youtube.com/watch?v=YFrx2Rkp55A&feature=youtu.be

Bir diğeri

https://www.youtube.com/watch?v=pjNdylqruc8&feature=youtu.be

Bir diğeri

https://www.youtube.com/watch?v=CBMVIjBHOJY&feature=youtu.be

Bir diğeri

https://www.youtube.com/watch?v=6LxIuuwgomk&feature=youtu.be

Binlerce kanıt getiririm istersen...

Cs profili için tipin değil karakterin önemi var

Ben de esmer ve sakallıyım

Eve de gerek yok, etkinliklere katılıp arkadaş edinsen yeterli...

Onların düşünceleri önemli, bir de profilinde yazdıkların...

• buroigil B kullanıcısına yanıt
    Mersinden gemi ile ücretsiz geldim Beyrut'a, istersen sen de gelebilirsin, ayrıca dönüşü de 430 TL ye aldım Pegasus ile hem de İstanbul sonrası Diyarbakır'a dahil... Sadece benim için yol masrafı 430 TL gidiş dönüş, kanıt ister misin?

• quote:

Mersinden gemi ile ücretsiz geldim Beyrut'a, istersen sen de gelebilirsin, ayrıca dönüşü de 430 TL ye aldım Pegasus ile hem de İstanbul sonrası Diyarbakır'a dahil... Sadece benim için yol masrafı 430 TL gidiş dönüş, kanıt ister misin?
    Kanıtları bana özel şahsiyetim için değil, konunun sıhhiyeti için paylaşmalısın. Ücretsiz gemi ile nasıl gittiğini anlatabilirsin mesela?
  • quote:

Kanıtları bana özel şahsiyetim için değil, konunun sıhhiyeti için paylaşmalısın. Ücretsiz gemi ile nasıl gittiğini anlatabilirsin mesela?

Alıntıları Göster
    Konu zaten gayet sağlıklı bence, 2010 yılından beri yazarım, ne olduğumu bilir çoğu...

Ücretsiz gemiye gelince, gemi yolcu gemisi değil, Medline diye Tır ve Kamyon taşıyan yük gemisi, bindiğim gemide yolcu taşımacılığı yapılmıyor. Rica ettim gemi yolculuğu yapmak istiyorum diye, gel dediler. Sadece beni değil Elçilik aracılığı ile otobüs otobüs öğrenci de taşımışlar... Arasanız halledersiniz.

Uçak yolculukları için birçok link attım zaten.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.