Şimdi Ara

(Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
30
Favori
24.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Kız var diye bir konuya giren adama sen pek bir şey katamazsın açikcasi. Bu adam bu kafa yapisiyla ölecek bundan emin olabilirsin
    Amacım o kitle değil ki,

O kast ettiklerinin konuya yazması amacım, çünkü hayal kırıklığına uğrayıp saçma sapan yorumlar yapacaklar, konuda örnekleri bolca mevcut...

Onların yorum yapması konuyu üste çıkaracak ve asıl kitle bu şekilde görecek, bir merakla girecekler, ne konuşuyorlar bu kadar acaba diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 13 Şubat 2020; 19:50:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • forumda kız var gerçekten harika bir bilgi teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikekmekyedim

forumda kız var gerçekten harika bir bilgi teşekkürler
    Başlığa değil konuya bakarak yorum yazsaydın emin ol bu cümleyi yazmazdın.

• kesin teyze veya en çirkin olandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

kesin teyze veya en çirkin olandır.
    En çirkin olanı hangisi? Teyze değil söyledim zaten...

• Theologist kullanıcısına yanıt
    İşi çözmüşsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölücüler dünya turunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Küçüklüğümüzde büyük bir travma geçirmişsiniz. Bunu duyduğum için üzüldüm. Ama bu bence. Hayallerinizi gerçekleştirmeye engel olmamalı.

Yurtdışı öyle zor bir şey değil.

Alıntıları Göster
    "Yurtdışı öyle zor bir şey değil." Cümlesini neye istinaden söylüyorsunuz acaba? 17-18 yaşlarımdan beri hayalini kurdum yurtdışının. Türlü yollar denedim. Denemediğim tek yol kayığa binip kaçak bir şekilde yunanistana gitmek oldu heralde. Fakat vermediler bana vize. Babası zengin olmayana yurtdışı zor. Artık hevesim de kalmadı pek. Bu ülkede hayatım uzun bir süre devam edecek gibi duruyor.

30'lu yaşlarıma geldiğimde giderim orası ayrı. Fakat o yaştan sonrası için de motive edemiyorum kendimi şahsen..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

Sosyal bir insanım eşim dostum boldur, yarın cenazem olsa katılacak çok kişi var. Şimdi sen internette orada burada tanımadığın insanlarla takılınca sosyal mi oluyorsun? Canını emanet edebileceğin kaç arkadaşın var? Sen bence hayatı tanıyamamışsın. Sosyalleşmeyi hippilerle çay içmek zannediyorsun.
    Benim asosyal seninse sosyal olduğunu ileri sürmen bile nasıl bir ego istimnacısı olduğunu gösteriyor zaten.
    Hippilerle çay içmeyle ilgili problem nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "DonanımHaber`in Asosyal veya erkek ağırlıklı bir site olduğunu düşünüyorsunuz ama pek doğru değil bu"

Burdan sonrasını okumadım bb
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Ölücüler dünya turunda
    Ölücü ile ne ilgisi var, mesela Thomas alman bir bilgisiyar yazılımcısı, gayet varlıklı... 2 yıllık izin alıp dünya turuna çıkmış, 77. Ülkesinde... Daha nicesi grupta, Gloria BM de yönetici pozisyonunda en basiti.

• quote:

Orijinalden alıntı: buroigil

"Yurtdışı öyle zor bir şey değil." Cümlesini neye istinaden söylüyorsunuz acaba? 17-18 yaşlarımdan beri hayalini kurdum yurtdışının. Türlü yollar denedim. Denemediğim tek yol kayığa binip kaçak bir şekilde yunanistana gitmek oldu heralde. Fakat vermediler bana vize. Babası zengin olmayana yurtdışı zor. Artık hevesim de kalmadı pek. Bu ülkede hayatım uzun bir süre devam edecek gibi duruyor.

30'lu yaşlarıma geldiğimde giderim orası ayrı. Fakat o yaştan sonrası için de motive edemiyorum kendimi şahsen..

Alıntıları Göster
    116 ülke Türkiyeden vize istemiyor...

Niye kendinizi vizeye şartlamışsınız ki?

Az mı 116 ülke?

En basit ülke bile inanılmaz bir vizyon katar...

Farklı dil

Farklı kültür

Farklı toplum ve ekonomi

Farklı tarih

Farklı coğrafya

Farklı bir sosyal çevre

Farklı mimari

Daha neler neler...

Yurt dışı eşittir AB değildir...

• quote:

Orijinalden alıntı: _recoo

"DonanımHaber`in Asosyal veya erkek ağırlıklı bir site olduğunu düşünüyorsunuz ama pek doğru değil bu"

Burdan sonrasını okumadım bb
    İyi bir çocuk olursak belki biz de birgün şirinleri görebileceğiz...

Anlatmak istediğim Asosyal ve kız meraklısı tiplerden sadece kızlar değil herkes kaçar... Önce normal insan olmayı öğrenmeliyiz..

• Arkadaş git yat uyu yahu "herkese cevap verirsen seninle evleneceğim" falan mı dedi yoksa kız?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Arkadaş git yat uyu yahu "herkese cevap verirsen seninle evleneceğim" falan mı dedi yoksa kız?
    :) komiksin, sen niye uyumadın?

• quote:

İyi bir çocuk olursak belki biz de birgün şirinleri görebileceğiz...

Anlatmak istediğim Asosyal ve kız meraklısı tiplerden sadece kızlar değil herkes kaçar... Önce normal insan olmayı öğrenmeliyiz..

Alıntıları Göster
    Kız meraklısı olmayın, kıza odaklı yaşamayın, hanımcı olmayın ve kendinize yatırım yapın. Daha çok şey yazardım da banlanırım gerek yok, siz anladınız beni. Eliniz tutuyorsa kıza ihtiyacınız yok.
  • quote:

Kız meraklısı olmayın, kıza odaklı yaşamayın, hanımcı olmayın ve kendinize yatırım yapın. Daha çok şey yazardım da banlanırım gerek yok, siz anladınız beni. Eliniz tutuyorsa kıza ihtiyacınız yok.

Alıntıları Göster
    Konuyu okuduğuna emin misin?

Çünkü konunun kızla ilgisi yok, kız sadece niyeti kız olanları konuya çekmek için...

• quote:

Konuyu okuduğuna emin misin?

Çünkü konunun kızla ilgisi yok, kız sadece niyeti kız olanları konuya çekmek için...

Alıntıları Göster
    Okumadığımı ilk mesajımda da belirtmiştim kardeşim, yerinde olmuş o zaman.
  • quote:

Okumadığımı ilk mesajımda da belirtmiştim kardeşim, yerinde olmuş o zaman.

Alıntıları Göster
    Okumadan yorum yapmanın sonu böyle oluyor işte...

Kimse bişey anlamıyor yazdığından :) konuyla alakasız şeyler oluyor.

• Reklamdan kaç para alıyorsun sen onu söyle

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.