Şimdi Ara

(Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
30
Favori
24.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yorumları sen yapmadın ama seni öven insanların yorumlarını burada paylaşıyorsun, amaç ne? Kendini övmekten ne farkı var bunun?
    Diyarbakır üniversitesinde ilahiyat okumuş birisin, benim ingilizceme laf ediyosun 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

Yorumları sen yapmadın ama seni öven insanların yorumlarını burada paylaşıyorsun, amaç ne? Kendini övmekten ne farkı var bunun?
    Diyarbakır üniversitesinde ilahiyat okumuş birisin, benim ingilizceme laf ediyosun 😄
    Ankara İngilizce ilahiyat, ayrıca Diyarbakır, Mısır ve Almanya Münster de var ama ne gerek var bunlara...

Kendim desem suç, başkası hakkımda konuşsa suç, senin için sorun olmayan bir nokta var mı?

Amaç sana beni tanımadığını göstermek, çünkü tanıyanlar senden bambaşka şeyler söylüyor...

Kendi düşüncelerinde yalnızsın maalesef...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yararlı konu mesajım bulunsun
  • toplanzi ye üye nasıl olunuyor ben bulamadım üye olma yerini :)
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    He tamam yalnizim, sen çok süpersin, kusura bakma :):):)

• quote:

Orijinalden alıntı: gilemma

toplanzi ye üye nasıl olunuyor ben bulamadım üye olma yerini :)
    Üye girişi yerine tıklayabilirsiniz, ya da isterseniz bir topluluğa girmeye çalışın yine sizi üye olma sayfasına aktaracaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

He tamam yalnizim, sen çok süpersin, kusura bakma :):):)
    Öyle bir iddiam yok, yine ironi yapıyorsun. Neyse belki gerçek hayatta tanışmamız gerek.

Şu online profillerle kişilik tespiti yapman çok sağlıklı değil, kabullenmen yine zor ama neyse artık.

• Yine faydalı bir konu hocam, karşılıksız böyle konular açmanıza hayranım. Türün öyle bir azaldı ki, bir an önce bol bol üremeni diliyorum Her tarafta menfaat ilişkileri, yozlaşmış, bozulmuş ruhlar, bencil ilişkiler, basamak misali bedenler ...

Seni görünce umut doluyor içim, ama o kadar, hareket yok, birde fiiliyata dökebilsek, şöyle bir etkinliğe katılsak

Zahmet vermiş olmazsam, biraz detaya inmen mümkün mü ? Aranan bir kriter var mı bu toplanmalarda, mesela ekipman falan katkısı olmak zorunda mı ? Kamp malzemem yok mesela hiç... Tam olarak nasıl toplaşılıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 13 Şubat 2020; 15:11:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Yine faydalı bir konu hocam, karşılıksız böyle konular açmanıza hayranım. Türün öyle bir azaldı ki, bir an önce bol bol üremeni diliyorum Her tarafta menfaat ilişkileri, yozlaşmış, bozulmuş ruhlar, bencil ilişkiler, basamak misali bedenler ...

Seni görünce umut doluyor içim, ama o kadar, hareket yok, birde fiiliyata dökebilsek, şöyle bir etkinliğe katılsak

Zahmet vermiş olmazsam, biraz detaya inmen mümkün mü ? Aranan bir kriter var mı bu toplanmalarda, mesela ekipman falan katkısı olmak zorunda mı ? Kamp malzemem yok mesela hiç... Tam olarak nasıl toplaşılıyor ?
    Çok teşekkür ederim, niyetimin bilincinde olan algısı açık ve olumlu düşüncelere sahip senin gibileri görünce çabalar boşuna gitmiyor diye mutlu oluyorum. Çok teşekkürler.

Uzun uzadıya yazdım ama forum çöktü ve yazılar boşa gitti maalesef...

Tekrar yazayım ama :)

Madde madde daha açıklayıcı olacaktır.

1) Toplanzi bir ortak etkinlik platformu, ortak hobi, ilgi ve meraklıların buluşturulduğu platform. Çok çeşitli alanlar var, sadece kamp ve gezi olarak düşünmeyin, şöyle ki;

(Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi

2) Toplanzi daha çok bizim ülkemize hitap ediyor, Couchsurfing bunun uluslarası versiyonu gibi.

3) Üye olmak için herhangi bir şart aranmıyor, Facebook veya mail ile kayıt olunca istediğiniz topluluğa katılabilirsiniz, sayfada WhatsApp sohbetine dahil olma seçeneği var, oraya tıklayınca otomatik olarak WP'ye giriyor hemen etkileşime geçebiliyorsunuz.

4) İlgi alanınıza göre etkinliklere dahil oluyorsunuz, mesela biz doğa gezisi ve kamp öncesi tanışma toplantısı yapıyoruz. Çay kahve içip muhabbet ediyoruz, ufak ayrıntıları ve ihtiyaçları konuşuyoruz. Böylece daha sıcak bir ortam oluyor kampta.

Umarım yeterince açık olmuştur :) Başka sorunuz varsa zevkle yanıtlayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: gilemma

Bu mesaj silindi.
    Facebook ile giriş yap seçeneğini seçebilir misiniz?
    Çok teşekkür ederim hocam. İzmit'te bir deneyeyim bakalım, umarım zaten insan dediğimiz varlıktan bu kadar soğuduğumuz bir ortamda iyi kişiliklere denk geliriz de yeşeren sadece umutlarımız olmaz Bu tarz aktivitelere özellike son dönemlerde çok ihtiyacım olduğunu hissediyorum.

İş-güç-eğitim, eve gelince yorgunluk, sabah akşam kötü haber, ekonomik mücadele derken iyice ruhsuzlaştık. Doğa, sosyalleşme, bu tür yeni arkadaşlıklar, ortamlar şart. Yaşama sevincimiz kalmadı şu beton yığınlarının arasındaki yarı kapalı ceza-evi kıvamındaki rutinlerimizden.

Tekrardan çok teşekkür ederim hem cevabınız hemde bu tür konuları yılmadan açtığınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Forumdaki kızı forumda bulamıyosun adam nerede buluyor
    Teologu tanısaydın erkekler tuvaletinde bile kız düşürecek bir zihin dünyasına sahip olduğunu bilirdin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Teologu tanısaydın erkekler tuvaletinde bile kız düşürecek bir zihin dünyasına sahip olduğunu bilirdin.

Alıntıları Göster
    Kız merakım olsa DH de ne işim var? İnstagram, Tinder daha akıllıca değil mi?

Forumda kız konuları ilgi çektiği için kullanıyorum, gayet de etkili...

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    Alıntı yapmayacağım çünkü hakaret dolu bir üslubun var, mesajın zaten silinecek!

Orada gün gün madde madde BEKLENEN diye yazıyor kocama! Tüm dünya bekliyor çünkü belli kanıtları var...

Bu konu ile onun bir ilgisi yok, senin amacın ne anlamak zor...

O konuyu okuyan ne yazdığımı bilir, yorumlara baksana hemen herkes hem fikir! Teşekkür ediyorlar verilen emek için çünkü bir emek var.

Her görüşüme katılmak zorunda değilsin, ama saygılı olmak zorundasın.

Önce terbiye öğren sonra fikrini paylaşmayı dene!

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Alıntı yapmayacağım çünkü hakaret dolu bir üslubun var, mesajın zaten silinecek!

Orada gün gün madde madde BEKLENEN diye yazıyor kocama! Tüm dünya bekliyor çünkü belli kanıtları var...

Bu konu ile onun bir ilgisi yok, senin amacın ne anlamak zor...

O konuyu okuyan ne yazdığımı bilir, yorumlara baksana hemen herkes hem fikir! Teşekkür ediyorlar verilen emek için çünkü bir emek var.

Her görüşüme katılmak zorunda değilsin, ama saygılı olmak zorundasın.

Önce terbiye öğren sonra fikrini paylaşmayı dene!
    Admin arkadaşına PM at, silsin.
    Beklenen yazıyor diyorsun, senden başka bekleyen yok. Konu içeriğindeki yorumları oku anlarsın. Tüm dünya yazıp, milletin aklıyla dalga geçme. İlgi duyan varsa medyadan takip edebilir, 3. Dünya Savaşı geliyor diye 3 yıldır çığırtkanlık yapıyorsun.
    Her görüşe saygım vardır. Forumda kimseyi bloklamış değilim mesela. Ama savaş çığırtkanlığına müsade etmem.
    Terbiyesizlik yaptığımı düşünmüyorum. Bende senin gibi fikrimi paylaşıyorum.

• Siz de bulunduğunuz şehir için böyle bir etkinlik açabilirsiniz :)

Güzel fikir bence...

Toplanzi veya Couchsurfing üzerinden..

Amaç güzel vakit geçirmek sadece, sonuçta ortak yönler var, paylaşınca güzel geçer vakit.

(Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi

Kız var diye bir konuya giren adama sen pek bir şey katamazsın açikcasi. Bu adam bu kafa yapisiyla ölecek bundan emin olabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 13 Şubat 2020; 19:44:48 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.