Şimdi Ara

(Ss'li) Yurt Dışı ve Yurt İçi Sosyalleşme Rehberi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
34
Favori
24.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
79 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heyt be Theo hocamı özlemişim. Ah çalışmasam keşke, gelmeyi o kadar isterim ki. Fakat sadece haftanın Salı günü izinli oluyorum. Yine iyisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Heyt be Theo hocamı özlemişim. Ah çalışmasam keşke, gelmeyi o kadar isterim ki. Fakat sadece haftanın Salı günü izinli oluyorum. Yine iyisiniz.
    Ben de çok özlemişim forumu, 6 ay vatan borcu o şu bu derken çok koptum elde olmadan :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne kazanım elde ediyorsunuz anlamıyorum, herkesin sizi gibu parası ve boş zamanı mı var da bunu öneriyorsunuz? Dhde kız olmasının ne önemi var ya da? Konuyu okurken kimin konusu olduğunu anlıyorsunuz zaten.
    Hocam senin kadar pazarlamacı bi adam görmedim ben, bi arada dil öğrenme seti pazarliyordun burada, reklami biliyosun, kendi reklamını da iyi yapıyorsun zaten, ilahiyatçı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

Ne kazanım elde ediyorsunuz anlamıyorum, herkesin sizi gibu parası ve boş zamanı mı var da bunu öneriyorsunuz? Dhde kız olmasının ne önemi var ya da? Konuyu okurken kimin konusu olduğunu anlıyorsunuz zaten.
    Hocam senin kadar pazarlamacı bi adam görmedim ben, bi arada dil öğrenme seti pazarliyordun burada, reklami biliyosun, kendi reklamını da iyi yapıyorsun zaten, ilahiyatçı hocam
    Kazanımları madde madde sıraladım orada, azıcık zahmet edip de konuyu okusaydınız bari.

Para ve zaman mesele değil, parasız etkinlikler, hafta sonu yapılacak faydalı şeyler...

Kız konusunu konunun ilk mesajında yazdım, çünkü gelecek bu gibi tepkiler sıradanlaştı artık.

Dil öğrenme seti sayesinde şu an Beyrut'tayım, o set sayesinde Almanya'da yaşadım... Yani onlar hikaye değil, bizzat tecrübeyle ispatlanmış faydalı şeyler.

Pazarlayıp elime ne geçiyor acaba? Pazarlama dediğiniz kazanç karşılığında yapılır, benim kazancım ne bu konularla? Theologist kim ki yatırım yapıyorum? Anonim bir kimlik, her an silinebilir....

Bazen çok garip yorumlar geliyor...

• En uyuz olduğum durum yurt dışina gidip orda bir Türk kiz bulup sevgili olmaları yada evlenmeleri benim bir arkadaşim amerika'da yaşıyor dev kargo gemilerinde 1.kaptan sen git koskoca amerika'da bir Türk kızi bul evlen bir başka arkadaşım rusya'da yaşıyor oda gitti Türk kız bulup evlendi lan oğlum gittiğiniz ülkenin kızlarına bakınsana ne diye Türk kızla evleniyorsunuz Türk kizi istiyorsunuz peki neden Turkiyeden evlenmediniz

• Teho tehlikelisin he

• İzmir grubu nerde belki benim kafadan birileri çıkar .

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

En uyuz olduğum durum yurt dışina gidip orda bir Türk kiz bulup sevgili olmaları yada evlenmeleri benim bir arkadaşim amerika'da yaşıyor dev kargo gemilerinde 1.kaptan sen git koskoca amerika'da bir Türk kızi bul evlen bir başka arkadaşım rusya'da yaşıyor oda gitti Türk kız bulup evlendi lan oğlum gittiğiniz ülkenin kızlarına bakınsana ne diye Türk kızla evleniyorsunuz Türk kizi istiyorsunuz peki neden Turkiyeden evlenmediniz
    Evlilik veya sevgililik ile en ufak ilgisi yok, kız gezdi geri döndü, sadece normal bir arkadaş.

Vurgulamamın sebebi forum donanımhaber ve ekşi yazarı olması, yazdıklarını görünce kırk yıl geçse kız olduğunu düşünemezdim. Çünkü burası erkek ağırlıklı diye düşünülüyor.

Sen konuyu hiç okumadın galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

İzmir grubu nerde belki benim kafadan birileri çıkar .
    Toplanzi.com ve couchsurfing.com ile İzmir iline gidin :)

• Theologist kullanıcısına yanıt
    hocam bu arkadasa cevap vermeyin, ayni mesaji kopyala yapistir yapiyor butun konulara. Hikaye gercek degil. Trollun teki. Cocuk zaten. Neyse. Bir gun Kanada'ya yolunuz duserse beklerim, fotografciyim bu tarz etkinliklere her zaman varim.
  • Francis J. Underwood kullanıcısına yanıt
    Üzdün be üstad..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelise

hocam bu arkadasa cevap vermeyin, ayni mesaji kopyala yapistir yapiyor butun konulara. Hikaye gercek degil. Trollun teki. Cocuk zaten. Neyse. Bir gun Kanada'ya yolunuz duserse beklerim, fotografciyim bu tarz etkinliklere her zaman varim.
    Teşekkürler, fotoğrafçı mı çok güzel, meslektaş sayılırız, doğa fotoğrafları mı :) makine olarak ağırlık ne var? Kanada özellikle Vancouver en çok istediğim şehirlerden biri ziyaretçi olarak. Memnun olurum :)

Hocam manzara ve doga fotograflarini asiri seviyorum evet, bunun disinda portre vs. de calisiyorum ama asil gelirim oyun sirketinde calisiyorum ben. Bunun disinda emlakcilarla calistigim oluyor, ev fotograflarini falan cekiyorum ev basina 100-150$ oduyorlar. Ileride tamamiyle fotografciliga gececegim muhtemelen :). Ben Montreal'de yasiyorum Vancouver biraz uzak. Tabii kamp yapma planlarim arasinda Vancouver oncelikli biraz Lake Lovely Water'dan dolayi. Bir de Alberta'ya cok yakin, orda da cok meshur bi gol var adini unuttum simdi :)
  • quote:

Hocam manzara ve doga fotograflarini asiri seviyorum evet, bunun disinda portre vs. de calisiyorum ama asil gelirim oyun sirketinde calisiyorum ben. Bunun disinda emlakcilarla calistigim oluyor, ev fotograflarini falan cekiyorum ev basina 100-150$ oduyorlar. Ileride tamamiyle fotografciliga gececegim muhtemelen :). Ben Montreal'de yasiyorum Vancouver biraz uzak. Tabii kamp yapma planlarim arasinda Vancouver oncelikli biraz Lake Lovely Water'dan dolayi. Bir de Alberta'ya cok yakin, orda da cok meshur bi gol var adini unuttum simdi :)
    Harika, tebrik ederim... Gelince birlikte gideriz olmadı ☺️ memnun oldum tanıştığımıza :)

Ben de memnun oldum. Yolunuz düştüğü anda mesaj atmanız yeterli :)
  • quote:

Ben de memnun oldum. Yolunuz düştüğü anda mesaj atmanız yeterli :)
    Çok teşekkürler görüşmek dileğiyle hoşçakal :)

Bu arada ikimiz de katılamasak da katılacak çok arkadaşın olduğu Cumartesi günü saat 18:00 Ankara Kızılay Meşrutiyet Zaytung Zone kafe de buluşma ve muhabbet toplantımız olacaktır, gelmek isteyen davetlidir, ayrıntılar Whatsapp grubumuzda, dahil olmak için lütfen PM :)

Hocam daha önce böyle whatsapp gruplarına 1-2 kez girdim, herkes özelden mesaj atıyor Kanada’ya nasıl gelebilirim diye danışmanlık firması değilim diyince de alınıyorlar. O yüzden almayayım sağolun :)
  • quote:

Hocam daha önce böyle whatsapp gruplarına 1-2 kez girdim, herkes özelden mesaj atıyor Kanada’ya nasıl gelebilirim diye danışmanlık firması değilim diyince de alınıyorlar. O yüzden almayayım sağolun :)
    Sizin için demedim ki katılamıyoruz diye belirttim ikimizi için de zaten, o Ankara'da olanlar için şimdi :)

Ben konuya istinaden yazmadım mesajı ben farkli bir durum için kendi fikrimi beyan ettim donanım haber'de kız varmış yokmuş zaten beni ilgilendiren bir durum değil ben konunun gezme görme yerindeyim daha çok onuda tam olarak okuyamadım zaten zamanım olunca okurum diye favori yaptım

• Güzel bir imkan dostum. Bende katılabilirim :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.