Şimdi Ara

(Ss’li) Corona Tembelliğe ve Asosyalliğe Bahane Olmamalı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
4.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Theologist

Kendi cümlelerinle çelişki yaratıyorsun... Kendi hayatına gömülmüşsün diyorsun, konu başka insanlara yönelik açılmış bir konu, sosyallik amaçlı.

Ego inşaası diyorsun forum bir anonim kimlik ile yürütülüyor, gerçek kişilikler çoğunlukla gizli, profilim kapansa kimse tanımayacak beni neredeyse.

Yalnızlık ve başarısızlık tabi ki bir tercih değil, eğitim, aile ve çevrenin oluşturduğu bir enkaz. Aksini iddia etmek için insan olma profilini inkar etmek gerek. Yaşamak için yemek, yemek için çaba sarfetmek gerek, bir duvar değilsin ki tercihlerin sabit olsun.

Konu dışında; sosyallik bir problemdir! Gençler genel olarak yalnızlıktan şikayetçi, çözümsüz olduğu için hedefim. Ve yıllardır binlercesi teşekkür etti, ediyor, onlarca etkinlik yaptık forumca... Buna Güneydoğuya forumca tren seyahati, bisikletle şehirler arası turlar, kamplar, kitap okuma etkinlikleri dahil...

Seni rahatsız eden şahsi profilim bence.

Odaklandığın ise şey anlattığım şeyler değil, histeri bir davranışla eksiklikleri inkar etme tepkisi.

Alıntıları Göster

Süslü kelimeler histeri falan senin boyunu aşar teo oralara girme. Lafı çevirmekten başla birşey yapmıyorsun o yüzden cevap yazmak istemiyorum senin peşinden koşanların vay haline.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başlığı gördüğüm an konunun kim tarafından açıldığını tahmin ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: x-c9

Süslü kelimeler histeri falan senin boyunu aşar teo oralara girme. Lafı çevirmekten başla birşey yapmıyorsun o yüzden cevap yazmak istemiyorum senin peşinden koşanların vay haline.

Alıntıları Göster
    Cevap yazmak istememek ve yazamamak çok farklı...

Etkinlikler binlerce kişiye ulaşıyor, sadece Toplanzi’de 2500’den fazla katılım var, forumu saymıyorum bile... kimse şikayetçi değil, herkes aksine çok memnun... Onlar çok mu akılsız acaba? Senin gibi düşünen biri çıkmadı daha...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Korona tavan yapmışken insanlarla bu kadar dip dibe olman beni rahatsız etti . Onun dışında seni destekliyorum konularını özlemişiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Korona tavan yapmışken insanlarla bu kadar dip dibe olman beni rahatsız etti . Onun dışında seni destekliyorum konularını özlemişiz.
    Korona 3-5 yıl daha bizimle, öyle deniliyor. Katılım sağlayanların yarısı zaten uzman sağlık konusunda. Teşekkür ederim.

• quote:

Cevap yazmak istememek ve yazamamak çok farklı...

Etkinlikler binlerce kişiye ulaşıyor, sadece Toplanzi’de 2500’den fazla katılım var, forumu saymıyorum bile... kimse şikayetçi değil, herkes aksine çok memnun... Onlar çok mu akılsız acaba? Senin gibi düşünen biri çıkmadı daha...

Alıntıları Göster

herkes iyi diyor öyleyse iyi bir iş

iyi bir iş yapıyorum öyleyse iyi birisiyim

(Ss’li) Corona Tembelliğe ve Asosyalliğe Bahane Olmamalı 

• quote:

Orijinalden alıntı: x-c9

herkes iyi diyor öyleyse iyi bir iş

iyi bir iş yapıyorum öyleyse iyi birisiyim

Alıntıları Göster
    Kötülük yapıyor muyum?
    Kötü diyen var mı?
    Forumda tanımayan bir şahsın temellendiremediği “sen kötü birisin” cümlesi dışında yok...

Karşılıksız bişeyler yapılıyorsa insanlara ve her iki taraf mutlu oluyorsa sonuç olarak, bu sadece ve sadece iyilik olabilir.

• Sen hayattan keyif alan bir insansin seni hicbirsey depresyona sokamaz o yuzden her insan bir degil he ben 3 4 aydir neredeyse her gun farkli etkinlik yapiyorum ama keyif almiyorum sirf evde kafayi yememek için o yüzden tebrik ediyorum seni ancak buradaki insanlarida bir tutma yok öylesiniz boylesiniz diye yapisi öyle o insanlarinda.Insan zevk almadan yemek bile yemeye zorlanir.

• Bir de doktorlar, sağlıkçılar varmış. Ne sosyal mesafe kuralına uymuşsunuz ne maske takmışsınız. Gurur duyulacak bir şeymiş gibi paylaşmışsın ayrıca. Siz de böyle yaparsanız vay halimize

• quote:

Tanıştığıma memnun oldum :)
    Ben de memnun oldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyalleşmek istiyorsanız bari bisiklet turu falan yapsaydınız, bu ne?

Şekil A: Konu sahibinin virüs ortamında sosyalleşmesi (temsili)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoz -- 23 Ekim 2020; 16:18:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Sosyalleşmek istiyorsanız bari bisiklet turu falan yapsaydınız, bu ne?

Şekil A: Konu sahibinin virüs ortamında sosyalleşmesi (temsili)

Bu tanışmaydı sadece normalde bu şekil oluyor...

• İzmirde var mı böyle etkinlikler

• virus zamani rastgele insanlarla bulusup dipdibe yemek yemek mi hayati sevmek oluyor?

• Antalyada yok mu bi seyler

Gelecek etkinlik ankarada diyor

Herkes uyuz gibi evden çıkmıyor ya yeni yoldaslar lazim bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: made off hit her

virus zamani rastgele insanlarla bulusup dipdibe yemek yemek mi hayati sevmek oluyor?

Dip dibe değil, mesafe hep korunuyor...

Dün aktiviteyi gerçekleştirdik şöyle...

Bir sorun görüyor musunuz :)

• +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 6 Nisan 2021; 20:41:19 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.