Şimdi Ara

(Ss’li) 1510 kişi olduk… Haydi siz de katılın renklenin ve renk katın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
3.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çay, kahve, muhabbet, tanışma, kamp, doğa yürüyüşü, piknik, kaynaşma ve en önemlisi paylaşma…

Neler elde ediyoruz…

Mutlu olma, eğlence, spor, doğa tecrübesi, kariyer sahibi insanlardan bilgi edinme, anı yaratma

11 Eylül Cumartesi saat 19:30’da Ankara Kızılay Selanik 1 Caribou kafedeyiz

Kimler yok ki… Pilotlardan, öğrencilere… Emeklilerden, doktorlara…

Sosyalleşmenin en güzel yolu… aramızda tanışıp evlenen bile çok oldu :)

İstanbul ve diğer şehirler için de bakınız… Toplanzi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 11 Eylül 2021; 17:53:43 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Konuyu okuyanlar neden diğer türlü konu açtığımı görürler :) arı gibi olmadan Sokrat gibi olamıyor insan bu toplumda…

Uyuyanı uyandırmak için bazen farklı teknikler gerekiyor.

• Tamam über sosyalsin yeter artık bu forumu sal başka yere git ekşi sözlük tam sana göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

Tamam über sosyalsin yeter artık bu forumu sal başka yere git ekşi sözlük tam sana göre
    Konu ben değilim ki burada… bu forumda hayattan isyan eden çok var, başlıklara bakarsan anlarsın… çözümü de belli, buyur bak özelden yazılanlara… ss geliyor…

• Evet incel kardeşim başarabilirsin bu senin için bir fırsat evet sana söylüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

Tamam über sosyalsin yeter artık bu forumu sal başka yere git ekşi sözlük tam sana göre
    Farklı konulardan gelen farklı mesajlar…

Senin ihtiyacın olmayabilir ama ihtiyacı olan nice insan var…

• Olur olur yeriz yeriz

• Yazmayın , yokmuş gibi davranın . Ölü taklidi yapın. Bir süre sonra kendiliğinden gidecektir.

• Hala facebook kullanan 1508 kişiyi iyi bulmuşsunuz hocam

• Şimdi facebooku kur üye ol sağdan soldan "bu senin tanıdıkmış eklicen mi, telefon rehberindeki herkese istek atak mı" pop-upları fırlayacak. Gruba üye olma isteği gönder. Onaylanmasını bekle. Gruptan başka kullanmayacağın bir sosyal medya hesabının varlığı mental olarak görece yorucu. Bence telegram grubu felan açmanız faydanıza olabilir hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pykecan Cımbızoğlu -- 10 Eylül 2021; 15:3:16 >
  • İyi yapıyorsun hocam.Bu sana sallayan arkadaşlar,herkesi öyle düşünüyor sanıyor.Konulara bakıp mesaj yazmayan binlerce kayıtlı kullanıcı ve misafir var forumda.

Bende özellikle umutsuz Z kuşağı arkadaşlara sosyal medyada elimden geldiğince izah ediyorum bu konuları.

Paramız yok yaşayamıyoruz asosyaliz diyerek 7/24 isyan etmenin alemi yok.Bilmiyorlar ki etraflarında ne güzellikler var.Dışarı çıkıp bir gezseler kamp yapsalar bu kadar umutsuz ve bitik bir psikolojide yaşamazlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni taşındım ankaraya çevrem pek yok. Haftasonu burda değilim ama bir dahakilere katılmak isterim. Yalnız grubu bulamadım link atabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: OHOHO

Yeni taşındım ankaraya çevrem pek yok. Haftasonu burda değilim ama bir dahakilere katılmak isterim. Yalnız grubu bulamadım link atabilir misin?

Ankara gibi şehirlerin en büyük sorunu bu... Etkinlik çok anca duyurusu yeterli olmuyor ve en çok ihtiyaç da bu gibi şehirlderde.

Toplanzi sayfası

(Ss’li) 1510 kişi olduk… Haydi siz de katılın renklenin ve renk katıntoplanzi.com
    Kamp ve Yürüyüş Severler :)
    https://toplanzi.com/Kampsever/

Buradan Whatsapp grubumuza dahil olabilirsiniz.

İsterseniz İnstagram hesabımız.

(Ss’li) 1510 kişi olduk… Haydi siz de katılın renklenin ve renk katınwww.instagram.com
    Login • Instagram
    https://www.instagram.com/ankarakampseverler

• Antalya zirvesi ne zaman olacooh ben onu bekliyom

• İnsta hesabina katildim tabiki feyk hesaptan çünkü tip ve para yetersizliginden gercek hesabim yoh

• quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

İyi yapıyorsun hocam.Bu sana sallayan arkadaşlar,herkesi öyle düşünüyor sanıyor.Konulara bakıp mesaj yazmayan binlerce kayıtlı kullanıcı ve misafir var forumda.

Bende özellikle umutsuz Z kuşağı arkadaşlara sosyal medyada elimden geldiğince izah ediyorum bu konuları.

Paramız yok yaşayamıyoruz asosyaliz diyerek 7/24 isyan etmenin alemi yok.Bilmiyorlar ki etraflarında ne güzellikler var.Dışarı çıkıp bir gezseler kamp yapsalar bu kadar umutsuz ve bitik bir psikolojide yaşamazlar...

Teşekkür ederim desteğin için...

Maalesef önceki konuların üslubundan gerek alınganlık yapıp tepki vermek isteyenler var... Tembellik konuları.

Parayı bahane eden çok var, sırf o yüzden kütüphanede yaşamak, bedava yurt dışı gezileri, bedava ülke içi geziler konularıyla dikkat çekmeye çalıştım.

Forumda bir kısım beni trenle, bir kısım bisikletle, bir kısım kütüphanede bedava yaşamakla, kimi yurt dışı kızlarla buluşma konularıyla hatırlıyor :) herkes kendince işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pykecan Cımbızoğlu

Şimdi facebooku kur üye ol sağdan soldan "bu senin tanıdıkmış eklicen mi, telefon rehberindeki herkese istek atak mı" pop-upları fırlayacak. Gruba üye olma isteği gönder. Onaylanmasını bekle. Gruptan başka kullanmayacağın bir sosyal medya hesabının varlığı mental olarak görece yorucu. Bence telegram grubu felan açmanız faydanıza olabilir hocam

Telefon rehberi vs. şartı yok. Gerçek kişi mi diye biraz eleme yapılmış sitede aslında. Ancak doğrudan Whatsapp'a bağlıyor o yüzden avantajlı.

Onaylanmasını bekle şartı da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: abeth

Yazmayın , yokmuş gibi davranın . Ölü taklidi yapın. Bir süre sonra kendiliğinden gidecektir.

10 Yıldır bir umut bunu bekleyenler var :) Tembellik hastalığı, asosyallik sorunu yavaş yavaş çabalarla bitecek tüm karşı çıkmalara rağmen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 10 Eylül 2021; 11:55:1 >
  • meola147of kullanıcısına yanıt

olm forumun forum olma nedeni bu tür aktiviteleri vs de paylaşmak iken ne la bu "gidin başka yerde fingirdeşin len" der gibi azıcık saygınız olsun la

• İmrendim hocam keşke bende böyle aktivitelere katılabilsem

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.