Şimdi Ara

SS İPTV Kanallar açılmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
79.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

İptv sağlayıcı yardımcı olamadı, Ekleme yapmaktan kastınız nedir anlamadım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w49

İptv sağlayıcı yardımcı olamadı, Ekleme yapmaktan kastınız nedir anlamadım..

Sorun nedir, tam olarak ss-iptv’ye iptv linki ekleme yaptınız, açınca mı sorun oluyor. Açmıyor mu kanalları,

Whatsapp: ‪+31 6 83857601‬

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirkanim -- 8 Aralık 2021; 14:42:16 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emirkanim kullanıcısına yanıt

Dostum mesele şu; iptv spor yayınlarında vs bir sorun yok, sadece bazı filmleri (VOD) açmıyor TV (bir süre açmaya çalışıyor ama dosya açılamıyor hata uyarısı veriyor)

Daha önce sorunun iptv sağlayıcıdan kaynaklı olduğunu düşündüm ama android telefonumdaki iptv player da bütün filmleri açabildiğimi farkedince sorunun SS İP TV uygulamasından kaynaklandığını düşündüm.. Daha sonra TV ye ücretli deneme sürümleri olan bir kaç farklı İPTV player yükledim, onlarda da açılmadığını görünce sorunun TV ile alakalı olduğunu anladım...

Bu konu altındaki yorumlardan birinde aynen şu yazıyor;

"Sorunun cozumu cok basit arkadaslar. bazi tvlerde ip tv ler. ts uzantilari acamiyor. gerekli olan tek sey m3u dosyasini not defteri ile acip. ts yazan uzantilari. m3u8 olarak duzeltmek"

Bunu yapmayı deniyim dedim, dosyayı dediği gibi değiştirdim ama değiştirilmiş dosyayı ss iptv ye upload yapamanın bir yolunu bulamadım..

Lanet olsun zaten bu İPTV sağlayıcıma, adamlar çok ilgisiz.. 2 ayı kaldı zaten üyeliğimin, sonrasında başka kaynak bulacam

• quote:

Orijinalden alıntı: w49

Dostum mesele şu; iptv spor yayınlarında vs bir sorun yok, sadece bazı filmleri (VOD) açmıyor TV (bir süre açmaya çalışıyor ama dosya açılamıyor hata uyarısı veriyor)

Daha önce sorunun iptv sağlayıcıdan kaynaklı olduğunu düşündüm ama android telefonumdaki iptv player da bütün filmleri açabildiğimi farkedince sorunun SS İP TV uygulamasından kaynaklandığını düşündüm.. Daha sonra TV ye ücretli deneme sürümleri olan bir kaç farklı İPTV player yükledim, onlarda da açılmadığını görünce sorunun TV ile alakalı olduğunu anladım...

Bu konu altındaki yorumlardan birinde aynen şu yazıyor;

"Sorunun cozumu cok basit arkadaslar. bazi tvlerde ip tv ler. ts uzantilari acamiyor. gerekli olan tek sey m3u dosyasini not defteri ile acip. ts yazan uzantilari. m3u8 olarak duzeltmek"

Bunu yapmayı deniyim dedim, dosyayı dediği gibi değiştirdim ama değiştirilmiş dosyayı ss iptv ye upload yapamanın bir yolunu bulamadım..

Lanet olsun zaten bu İPTV sağlayıcıma, adamlar çok ilgisiz.. 2 ayı kaldı zaten üyeliğimin, sonrasında başka kaynak bulacam

m3u8 uzantı yapması basit hocam, yine link olarak ekleyebilirsiniz.

Yazın yardımcı olayım Whatsapp: ‪+31 6 83857601‬

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• emirkanim kullanıcısına yanıt

merhaba bende arçelik smart kullanıyorum bu ss iptv de hiçbir vod açamıyorum. m3u8 uzantısı nasıl yapılıyor yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar bende vestel ssiptv kullanıyorum iptv calısıyor fakat kısıtlı 3bin kanal felan açiyor ama netfilix filmleri felan görünmüyor bir kisitlama var bu sorunu nasıl cozebilirim

• Merhaba arkadaşlar bu ss ip Tv de arkadaş Beko smart Tv den giriş yaparken sürekli hata ile karşılaşıyormuş m3u giriş için link nasıl olmalı acaba yardımcı olur musunuz lütfen

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.