Şimdi Ara

SroR - Gobi - 121 Blade - BlackEaqle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
5.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5181 -- 27 Nisan 2016; 20:46:00 >

• char çok güzel ,inş alıcısı çıkar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beratad

char çok güzel ,inş alıcısı çıkar:)

Teşekkür ederim :)
  • up
  • Güncel..
  • Güncel..
  • nasıl dayandın bu kadar emek vermeye tebrik ederim güzel kasmıssın baya para harcadın sanırım charınada
  • quote:

Orijinalden alıntı: canhey

nasıl dayandın bu kadar emek vermeye tebrik ederim güzel kasmıssın baya para harcadın sanırım charınada

Teşekkür ederim :) Sıkı dostluklar olunca gerisi geliyor be kardeş :)
  • Güncel.
  • Güncel.
  • Güncel.
  • Bu forumdan satmaya kalkma bu char'ı. Buradakilerin tamamına yakını private server'da takılan adamlar. Ben burada aylarca ilanda duran 8 char'ı; server'da bir global atarak sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Bu forumdan satmaya kalkma bu char'ı. Buradakilerin tamamına yakını private server'da takılan adamlar. Ben burada aylarca ilanda duran 8 char'ı; server'da bir global atarak sattım.

Bir çok forumda aynı konum mevcut zaten ve acelem yok zaten emeğimin çok altında satıyorum varsın aylarca beklesin :) Teşekkürler yinede :)
  • Güncel.
  • 7-8 yıl önce olaydı bu charı fiyatına bakmadan satın alırdım:)
    Bana kalırsa artık Silkroad oyununun büyük kısmı beleşçiler ve ucuzculardan oluşuyor. Bu sebeple istediğin fiyata satmakta oldukça zorlanabilirsin... Gene de hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alamut01

7-8 yıl önce olaydı bu charı fiyatına bakmadan satın alırdım:)
    Bana kalırsa artık Silkroad oyununun büyük kısmı beleşçiler ve ucuzculardan oluşuyor. Bu sebeple istediğin fiyata satmakta oldukça zorlanabilirsin... Gene de hayırlı satışlar.

Türklerden pek çıkmıyor haklısın fakat yabancılar hiç düşünmeden alıyor hemde çok çok yüksek fiyatlara :) Yorumun için teşekkür ederim :)
  • Karakterin silahı satılmıştır. Güncel fiyat 1400tl.
  • Güncel.
  • Güncel.
  • Güncel.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.