Şimdi Ara

sro r level ödülleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-2 sene önce zamanı tam hatırlamıyorum sro r oynamıştım 65 lv nuker charım hala duruyor gobi serverında. Yalnız 50de gelen stat restore olsun falan yok bulamadım ne bankada ne üstümde. kullanmadığıma eminim çünkü full int sword shield başlamıştım char hala aynı acaba kaçırdığım nokta mı var

birde oyuna başlama ihtimalim var ama hardcore takılmam. sro r den devam mı etsem yoksa isro mu

• Önemli değil, 100 level olduğunda tekrar veriyorlar. Üstelik stat sıfırlama da veriyorlar.

Normal SRO'da server'lar birleşti. Şu anda hepsi full durumda. SRO-R oynayacaksan, Thebes server'ına geç. Daha rahat taxi bulursun diye düşünüyorum. Maalesef bu oyunun en boş server'ı Gobi. Normal SRO oynayacaksan, herhangi bir server'da başlayabilirsin, hepsi full.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Önemli değil, 100 level olduğunda tekrar veriyorlar. Üstelik stat sıfırlama da veriyorlar.

Normal SRO'da server'lar birleşti. Şu anda hepsi full durumda. SRO-R oynayacaksan, Thebes server'ına geç. Daha rahat taxi bulursun diye düşünüyorum. Maalesef bu oyunun en boş server'ı Gobi. Normal SRO oynayacaksan, herhangi bir server'da başlayabilirsin, hepsi full.

gobide 76 lv wizardım var 2012'den beri girmiyorum sence tekrar oynamaya değermidir? serverın ilk charlarındandır anısı büyük
  • Maddi olarak iyi durumdaysan, oynayabilirsin. Diğer türlü hiç zevk alamazsın. Fazla para harcamadan yapabileceğin tek etkinlik unique kesmek. Başka da ikinci bir şey yok. Sabaha kadar 120 ol, setin yoksa bir hiçsin. Senden çok daha düşük level adam gelir sana tek atar. İşte efsanevi oyunun hali bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Maddi olarak iyi durumdaysan, oynayabilirsin. Diğer türlü hiç zevk alamazsın. Fazla para harcamadan yapabileceğin tek etkinlik unique kesmek. Başka da ikinci bir şey yok. Sabaha kadar 120 ol, setin yoksa bir hiçsin. Senden çok daha düşük level adam gelir sana tek atar. İşte efsanevi oyunun hali bu.

sağolun hocam hiç bulaşmamak en iyisi herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.