Şimdi Ara

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
0
Favori
240.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba... Beyler sro ya ne zmaan girsem 5 dakika sonra dc yiyorum bi gündür dün gece yarısı böle birşey yoktu :/ nedeni nedir ? ve çözüm yolunu bilen.. Kardeşim aynı çara yanımda kendi laptobundan girebiliyor :(
  • kanka ben yaptım pc :)
  • Şu yazdığınız bütün sorunlar başıma geldi hepsini tek tek hallettim. ama artık bende dhdeki bi çok kişi gibi srodan emekliyim :D bu konu 2007de açılmış siz 4 senelik hort yapıyosunuz. artık cevap falan bulamazsınız sro devri bitti kanımca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkinciBeg

Şu yazdığınız bütün sorunlar başıma geldi hepsini tek tek hallettim. ama artık bende dhdeki bi çok kişi gibi srodan emekliyim :D bu konu 2007de açılmış siz 4 senelik hort yapıyosunuz. artık cevap falan bulamazsınız sro devri bitti kanımca :)

Konu hortlamıyor zaten üst (sabit) konudur. Hala oyunu oynayan arkadaşlar var onlar yardımcı olurlar (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald_Duck

quote:

Orijinalden alıntı: AkinciBeg

Şu yazdığınız bütün sorunlar başıma geldi hepsini tek tek hallettim. ama artık bende dhdeki bi çok kişi gibi srodan emekliyim :D bu konu 2007de açılmış siz 4 senelik hort yapıyosunuz. artık cevap falan bulamazsınız sro devri bitti kanımca :)

Konu hortlamıyor zaten üst (sabit) konudur. Hala oyunu oynayan arkadaşlar var onlar yardımcı olurlar (:

tamam :) ama oyunun eski tadı yok be abi 4 sene önce acılmıs konu bu :) çoook bozuldu oyun çok. özledim valla eski günleri
  • Launcher açıp, "Start" buttonuna tıklıyorum. Launcher hiç kapanmadan Silkroad Guard yükleniyor. ancak oyuna giremiyorum. Ne yapabilirim ? -Launcher kapanmıyor. Sabit bekliyor-
  • Herkese kolay gelsin

Windows 7 starter kullanıyorum.

Silkroadı oynarken zerkin yanındaki yüz gözükmüyor/karanlık.

Party üyelerinnde oyle.

Naptımsa olmadı ekran kartı güncelledim formatladım hatta starterı ultimateye cevirdim.

Lütfen biri yardımcı olsun.
    Acaba win7den mi kaynaklanıyor??

xp yapsam düzelir mi ?

Teşekkürler...
  • Arkadaşlar burda konuyla alakası yok biliyorum ama ben Silkroad online silk almak istiyorum. Hızlı, güvenilir ve ucuz bir yer varmı alabileceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebey46

Arkadaşlar burda konuyla alakası yok biliyorum ama ben Silkroad online silk almak istiyorum. Hızlı, güvenilir ve ucuz bir yer varmı alabileceğim?

dostum gamearena.com.tr sitesinden alabilirsin . canlı destek uzun saatler çalışıyor her an alabilirsin yani güvenilirdirler ben şahsen burdan alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caputare

Herkese kolay gelsin

Party üyelerinnde oyle.

Naptımsa olmadı ekran kartı güncelledim formatladım hatta starterı ultimateye cevirdim.

xp yapsam düzelir mi ?

Teşekkürler...

ekran kartının drıverı windows 7 de otomatik tanıdığı için bu sorun kaynaklanabilir. kendi sitesinden indir derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hastasiyizdedee

quote:

Orijinalden alıntı: Caputare

Herkese kolay gelsin

Party üyelerinnde oyle.

xp yapsam düzelir mi ?

Teşekkürler...

ekran kartının drıverı windows 7 de otomatik tanıdığı için bu sorun kaynaklanabilir. kendi sitesinden indir derim.

biraz acar mısın neyi kendi sitesinden indireyim ?

• işlemci : Intel(R) Pentium(R) 4 3.00GHz
    RAM : 512 Mb
    Ekran Kartı : Nvidia GeForce FX 5200 256 Mb

ama sro yu 10 dk ya acıyor 2 3 dk da charı tıklayıp başlata basınca gidio sonra oyuna bi giriom charı görmeden dc yiyom bunu 3 4 defa yaptıktan sonra anca acıyor ve bu yaklasık olarak 1 2 saatimi alıo yardım ediiiiiiiinnnnnnnnnnn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: furi544

arkadaslar bu hata gitmiyo bende hosts dosyasını notepat ile açıyom joymax yazılı i satır yok yardım lütfen

aynısı bendede oluyor çözümü yokmu
  • arkadaşlar ben sroya girdimde arka plan görünmüyor resimdeki gibi oluyor ve düzelmiyorda bunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nii-Sama -- 29 Ağustos 2011; 23:49:27 >

• arkadaşlar ben oyuna giriyorum login screende ekran kayık oluyor büyük geliyor sanırım.Sonra id şifre girdikten sonra da karakter açılıyor karaktere tıklayıp starta basamıyorum lütfen yardım ediin :( :( :(
  • Ben oyuna giriyorum herşeyi yapabiliyorum ama bir mob a atak yaptığım an ekranın rengi tamamen kayıyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  • ya %100 tr olan biserver yokmu :S
  • Arkadaşlar Microsoft Visual c++ hatası veriyo ne yaptıysam olmadı 3 gündür uğraşıyorum lütfen bi çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon94

Arkadaşlar Microsoft Visual c++ hatası veriyo ne yaptıysam olmadı 3 gündür uğraşıyorum lütfen bi çözüm

Bende çok uğraştım. Ekran kartı falan güncelle diyorlar fasa fiso.
    Net framework ta bir işe yaramıyor oda fasa fiso.
    Microsoft Visual seriside bir işe yaramıyor oda fasa fiso.
    Çok uğraştım ama çözdüm.
    Bunun sebebi bir virüsten kaynaklanıyor. En başta bende virüsten kaynaklanmadığını düşünüp her yolu denedim ama nafile.
    Virüsün adı da : '' Parite B ''.
    Exe dosyalarına saklanıp , her şeyini bozuyor.
    Üzgünüm ama tek yapabileceğin şey '' Format ''.
    Üstelik dosyalarını yedeklemeye kalkma. her şeye format at. Mesela silkroadı yeniden indirmek zor gelir diyip , hard diskte saklayıp , formattan sonra hard diskten bilgisayara kopyalayıp tekrar açmaya çalışma. Ozaman hiç bir şey fark etmez. Aynı şeye devam eder. Göz göre göre virüsü tekrar bilgisayarına bulaştırmış olursun.

• kardeş oyuna giriyorum hiç dc falan vermeden direk atıyor ekran kararıyor bi anda atıyor önceden böle olmuyodu
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.