Şimdi Ara

Squid Game'den beklenen rekor geldi! Netflix'in açık ara en çok izlenen dizisi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
6.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Diziyi ilk izleyenlerden biriyim. Daha kaliteli diziler varken Squidgame in bu kadar popüler olacağını düşünmemiştim. Ben izledikten 1 hafta sonra her yer squid game oldu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Diziyi bu kadar popüler olmadan önce izlemiştim . O kadar düşük iq lu kitlelere ulaştı ki izlediğim için kendimden utanacak hale geldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abartılmış bir balon daha

• Hocam ben 2 sene önce Lost'a başladım, 6. Bölüme kadar dayandım. IQ ortalaması 50 olmuş dünyanın! :D 8 milyarlık nüfusun 90%'ı gerizekalı olunca, yapımlar da buna uygun oluyor. Şafak Sezer'in Kolpaçino serisine bak bir de Gök Taşı filmine bak. O da gördü ortalama insan zekasını da filmlerini gerizekalılara yönelik yapmaya başladı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • O değilde Brigerton ı kim izler ya şaka gibi 2. Sırada olması çok saçma…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fena değil, ama ahım şahımda değil, eh işte. çok abartmaya gerek yok.

• Tarihin en iyi dizisi. Bayıldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunger games ya da maze runner'dan esinlenilmiş gibi geldi bana konu.yani hoş izlemelikişte.insanları kapalı alana topla,birbirlerini öldürerek hayatta kalan büyük ödül kazansın.

bu arada the witcher da zorladım full sezon izledim ama içi bomboş geldi.çakma game of thrones olmuş.oyunun meraklıları izler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.