Şimdi Ara

★ Squad [ANA KONU] ★ (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
19
Favori
46.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle oyuna takım ile uyumlu oynayarak daha fazla şans vermeniz gerekir..size tecrubem ile sabit bir kaç hatırlatma da bulunayım.

1) crewman lider kiti dahi alsanız tek başınıza bir apc almanız mümkün değildir..onun için base de doğup bu durumu zorlamak yanlıştır , yanınızda 1 takım arkadaşınız daha olmalıdır.
    2) bir Alman mangasina girip atilmaniz eğer Almanca iletişim kurmuyorsaniz son derece normaldir, ırkçılıkla hiç alakası yoktur..çünkü ben Türk mangasi kurdugumda Türkçe konuşamayan hiç kimseyi takımda tutmam mesela..bunun açıklaması son derece basit mangada ortada beni anlamayan birinin dolaşması beni irite eder..aldığınız kill sayisi da bu oyunda takım ile iletişim halinde oynamiyorsaniz bence önemli değildir.
    3) bu oyunun fitratinda pusu var yani metrelerce yürüyüp yatan birine olebilirsiniz..manga ile oynuyorsanız bunu telafisi vardır ama bahsetttiginiz mantıkta tek başınıza takilirsaniz oyundan daha fazla sogursunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 11 Temmuz 2019; 15:19:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet benimde başıma çok geldi squad tan atılma. Dediğin sebeplerden ötürü. Bu oyundan soğutuyor insanı. Ruslar da öyle. Buna kendimce bir çözüm buldum benle iletişime geçtiklerinde takım için konuşma tuşuna basıyorum ama konuşmuyorum. Adamlar en azından mikrofonun da problem var bırakalım oynasın diyor :) Oyun Allaha emanet anlayacağın. Sen kimsin parayla aldığı bir hizmetten zevkten insanı mahrum bırakıyorsun? Ama gel de anlat. Neyse optik nişangah konusuna baktım ama öyle kayda değer birşey bulamadım. Yani 1.dünya savaşında optiklerin öyle olması bence de saçma ama yok değildi vardı tabi. Almanlar stg44 ler için optik tasarlamışlar mesela. Ama şimdikilere göre çok ilkel. Hell Let loose gerçekten de güzel oyun ama beklediği ilgiyi alamıyor. Gerçekçi oyunlar da durum böyle birazda. Sen ortalıkta kanka Bi el Squad atalım diyen göremezsin pek. Belki de hiç. Kanka Cs atalım iki el bro Rainbow atalım mı derler genelde. Oyuncuların %95 inden fazlası gerçekçiliğe bakmaz. Neden baksınki? Küçükken hepimizin izlediği çizgi filmlerde Bugs Bunny konuşmuyor muydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: togi1975

Öncelikle oyuna takım ile uyumlu oynayarak daha fazla şans vermeniz gerekir..size tecrubem ile sabit bir kaç hatırlatma da bulunayım.

1) crewman lider kiti dahi alsanız tek başınıza bir apc almanız mümkün değildir..onun için base de doğup bu durumu zorlamak yanlıştır , yanınızda 1 takım arkadaşınız daha olmalıdır.
    2) bir Alman mangasina girip atilmaniz eğer Almanca iletişim kurmuyorsaniz son derece normaldir, ırkçılıkla hiç alakası yoktur..çünkü ben Türk mangasi kurdugumda Türkçe konuşamayan hiç kimseyi takımda tutmam mesela..bunun açıklaması son derece basit mangada ortada beni anlamayan birinin dolaşması beni irite eder..aldığınız kill sayisi da bu oyunda takım ile iletişim halinde oynamiyorsaniz bence önemli değildir.
    3) bu oyunun fitratinda pusu var yani metrelerce yürüyüp yatan birine olebilirsiniz..manga ile oynuyorsanız bunu telafisi vardır ama bahsetttiginiz mantıkta tek başınıza takilirsaniz oyundan daha fazla sogursunuz..
    2. soylediginize kesinlikle katilmiyorum.ve sacmalık oldugunu dusunuyorum.squadlar 9 kisilik.ve squadı adamın 3 4 kisi var.ancak almanca konusmadıgım icin atiyor.sebeb? ortalıkda dolasınca ne oluyor? onun puanımı dusuyor.belki almanca konusmuycam ama onemli arkaasından destek vericem?simdi sen turk mangası kuruyorsun ve bir suru bos yerin var ve bir alman gelince atiyormusun?atıyorsan eger sacmalık.takımın puanı daha yuksek olur eger adam vurursa.

• Neyse sen ile bu konuyu tartismiyorum..soruna gelirsek evet Türk mangasi kurdugumda 2 kişi olsak dahi katilan Turkce konuşamıyor ise atar ve takımı eğer server kuralları izin veriyorsa kitlerim ve 2 kişilik takımın yapacağı görevleri yaparım..Örnek keşif veya apc kullanımı gibi ..bu oyunda her zaman tam manga oynamak diye bir kaide yoktur..Çoğu zamanda 2 iletişim kuran arkadaşın tam mangalardan daha faydalı ve çok puan aldığı durumuda gördüm bu oyunda ..bilgin olsun..

• oynamayı beceremeyenler gene oyuna giydirmiş

biri eft ile karşılaştırıyor "aga ikiside realistik değilmi" diyor diğeri koşuyoruz öldürüyorlar, squad a giriyoruz atıyorlar diyor

ilki
    her iki oyunun türü farklı

eft "hardcore and realistic online first-person action RPG/Simulator with MMO "

squad "milsim"

ikincisi.

şu oyunu 100 saat oynadıysam toplasam 5 saat koşmuşumdur. rally, fob vs spawn olmasını bilmiyor adam koşuyoruz diyor.

oyunu almışlar oynamışlar ama oyunla ilgili en ufak bilgileri yok araç süremiyorum diyor süremezsin tabi. iyiki de sürdürmüyorlar sana takıma yararından çok zararın olur senin. araçlar oyunda önemli yere sahip.

çok kill alıyorum ama atıyorlar beni diyenler en sevmediğim tip. takım oyunu sıfır. iletişim sıfır kendi başına gider 3-5 adam öldürünce çok iyi oyuncu zanneder kendini dua et serverden komple yasaklamıyorlar

Bunlar armayı felan oynasalar ne derler acaba
    bu tarzda 3-4 kişi tanıyordum iyi ki de kurtuldum. oyun oynamayı bilmezler size yarardan cok zararları olur sizleri kısıtlarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 11 Temmuz 2019; 16:23:35 >

• Bundan sonra beğenmeyen arkadaşların alacakları popüler olmayan oyunları iyice inceleyip mantığını anladıktan sonra almaları yararlarına olur. Squad nedir nasıl oynanır diye herkesin yapabileceği bir google araması yapsanız zaten oyun nedir ne değildir çözersiniz, baseden bölgelere başıboş koşmanıza gerek kalmaz. En kötü fobları öğrenir oralarda doğarsınız. Ayrıca ben ne info verecem konuşacam aga oyunu değil bu oyun kesinlikle hatta çatışmadan önce iletişim geliyor. Hadi konuşmadın en kötü İngilizce konuşan bir squada girip squad liderinin talimatlarına uysan o bile yeter oyundan zevk alman için. 2 adam gördünmüde enemy on 150 falan dersin bitti gitti oyunu çözdün az çok.
  • Alpha 15 test sunucularında
    https://joinsquad.com/2019/07/11/now-testing-alpha-15/

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

oynamayı beceremeyenler gene oyuna giydirmiş

biri eft ile karşılaştırıyor "aga ikiside realistik değilmi" diyor diğeri koşuyoruz öldürüyorlar, squad a giriyoruz atıyorlar diyor

ilki
    her iki oyunun türü farklı

eft "hardcore and realistic online first-person action RPG/Simulator with MMO "

squad "milsim"

ikincisi.

şu oyunu 100 saat oynadıysam toplasam 5 saat koşmuşumdur. rally, fob vs spawn olmasını bilmiyor adam koşuyoruz diyor.

oyunu almışlar oynamışlar ama oyunla ilgili en ufak bilgileri yok araç süremiyorum diyor süremezsin tabi. iyiki de sürdürmüyorlar sana takıma yararından çok zararın olur senin. araçlar oyunda önemli yere sahip.

çok kill alıyorum ama atıyorlar beni diyenler en sevmediğim tip. takım oyunu sıfır. iletişim sıfır kendi başına gider 3-5 adam öldürünce çok iyi oyuncu zanneder kendini dua et serverden komple yasaklamıyorlar

Bunlar armayı felan oynasalar ne derler acaba
    bu tarzda 3-4 kişi tanıyordum iyi ki de kurtuldum. oyun oynamayı bilmezler size yarardan cok zararları olur sizleri kısıtlarlar.
    ne itici bir tipmişsin ya.yazını okurken nasıl bir tip oldugun gozler onume geldi ve iğrendim senden resmen.uyuz herifin teki oldugun bes belli.oyuna yeni başladık diyoruz oyunu cozmeye calısıyoruz diyoruz.adam tutmuş iyiki atmişlar iyiki surdurmemişler vırt zırt.yemin ederim miğde bulandırıcı bir tipmişsin.

• Bu arada v15 ile oyuna kapsamlı bir öğretici geliyor, oyundaki her olayı, her silahı vs. uygulamalı gösteriyor size. Oyunu anlamadım diyip bırakan yeni arkadaşlar da v15 patch yayınlanınca öğreticiyi bitirip bir kez daha şans verebilir.
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt
    V15 en boş versiyon olacak V14+ diyebiliriz 5 gün içerisinde yayınlanacak.

Edit: V15 te beklenmedik bir süpriz olduğu söyleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thiler -- 15 Temmuz 2019; 12:40:51 >
  • thiler kullanıcısına yanıt
    Ben dolu olacak demedim ki zaten, yeni başlayanlar için güzel bir patch dedim sadece. Oyundaki her şeyi koymuşlar tutorial'a, en azından yeni başlayanların ben oyunu anlamadım bahanesi olmaz.
  • herkese selamlar.. oyuna yeni başlayan ve öğrenmek isteyen arkadaşlar için her akşam oyunda olduğumuz grup ile oynamalarını tavsiye ediyorum. discord adres :

8 MM DİSCORD

adrese gelin oynayan 2 - 3 kişi göreceksiniz. kendinizi tanıtın, yeni başladığınızı belirtin, hangi serverda olduklarını sorun ve açtıkları squada girin. size yardımcı olacaklardır.

not : dc serverinde bas konuş ayarlanmazsa konuşamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAVURRR -- 15 Temmuz 2019; 15:8:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAVURRR

herkese selamlar.. oyuna yeni başlayan ve öğrenmek isteyen arkadaşlar için her akşam oyunda olduğumuz grup ile oynamalarını tavsiye ediyorum. discord adres :

8 MM DİSCORD

adrese gelin oynayan 2 - 3 kişi göreceksiniz. kendinizi tanıtın, yeni başladığınızı belirtin, hangi serverda olduklarını sorun ve açtıkları squada girin. size yardımcı olacaklardır.

not : dc serverinde bas konuş ayarlanmazsa konuşamazsınız.
    tskler ilgi alaka icin hocam.
  • V15 Az sonra yayınlanacak.
  • 5.5 gb nedir yav yeni başlayanların ceremesini biz çekiyoruz.
  • Bende 6.4 gb gorunuyor
  • İlginç nasıl olur ki böyle bir şey 5.4 indiriyor bende şu an tam.
  • Squad güzel anların derlendiği etkili bir video çalışması..
    https://www.youtube.com/watch?v=vcMjZXvPbmE
  • Oyunda kaç tane harita ve mod bulunuyor.
  • Merhabalar,

Haritalar
    https://squad.gamepedia.com/Maps

Not: Fallujah haritası henüz cıkmadı ama eli kulagında diyebiliriz. (15 harita var)

Modlar
    https://squad.gamepedia.com/Game_Modes

7 adet mod var , oynanan..
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.