Şimdi Ara

★ Squad [ANA KONU] ★ (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
19
Favori
46.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

squad da mı ps demi

Alıntıları Göster
    Bu discord adresi Squad Türkiye resmi adresidir burada haberler duyurular ,topluluklar ve takımlar bulunmakta ayrıca PS merkezide bu discord. https://discord.gg/awpV2k Buradan takip edebilirsin

Squad Custom Serversda şuan server

• Lisanslı Türk Sunucusu ARMA TÜRK BİRLİKLERİ serverine tüm oyuncuları bekliyoruz. Her akşam aktif..

https://squad-servers.com/server/6467/
  • v12
  • V12 steamde yayınını göremedim nedir bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • togi1975 kullanıcısına yanıt
    v12 closed test idi fakat başarısız oldu , serverlarda voip çalışmıyordu bu yüzden crash veriyordu v12 testi ertelendi bu yüzden v12 çıkış tarihide ertelenecek sanırım

Edit : Bu arada 3 tane süpriz var belki yakında paylaşırım görünce çok mutlu oldum bolca sinematik görsel çektim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thiler -- 21 Ağustos 2018; 22:32:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiler

v12 closed test idi fakat başarısız oldu , serverlarda voip çalışmıyordu bu yüzden crash veriyordu v12 testi ertelendi bu yüzden v12 çıkış tarihide ertelenecek sanırım

Edit : Bu arada 3 tane süpriz var belki yakında paylaşırım görünce çok mutlu oldum bolca sinematik görsel çektim
    süprizleri merak ettik hocam

çok can alıcı şeyler varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 21 Ağustos 2018; 23:42:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thiler kullanıcısına yanıt
    bu adamlar bu oyunu nasıl yapmışlar hayret ediyorum dogrusu..
    bu kacıncı yapılamayan closed alpha testi..

saka gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 22 Ağustos 2018; 10:20:51 >
  • Bu akşam bir test daha var sanırım son olacak (başarabilirsek) bu arada evet can alıcı süprüz var 1 2 yıl önce görseli paylaşılan bir şey getirmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAVURRR

Lisanslı Türk Sunucusu ARMA TÜRK BİRLİKLERİ serverine tüm oyuncuları bekliyoruz. Her akşam aktif..

https://squad-servers.com/server/6467/
    Bu güzel haber.
  • quote:

Bu akşam bir test daha var sanırım son olacak (başarabilirsek) bu arada evet can alıcı süprüz var 1 2 yıl önce görseli paylaşılan bir şey getirmişler
    ha gayret, çıktı çıkacak desene :-)

supriz dur tahmin edeyim

bmp olmasın bu sey, ruslar için
    Bugün tam başarılı bitirecektik ki server dayanamadı ve patladı. BMP yok . Bugün gözlerime inanamadım oyun çok detaylandırılmış ve çok değişmiş , bomba gibi bir v12 gelecek gibi gözüküyor
    Evet su ana kadar gelistiricilerin elinde patlayan bir bomba oldu bu v12..

Benim korkum bunlar oyuna detay ekledikce test süreleri cok uzamaya basladı..Umarım bu adamlar 50 vs 50 oyunculu beta surumunu cıkarmak icin bizi 3 yıl daha bekletmezler..V10 gelecek 1 haftaya diye bir gelistirici soylemisti, hersey hazır, 1.5 ay beklemistik..

v11 cıkalı 3.5 ay oldu..v12 yerinde yeller esiyor..Tankın oyun ici gorseleri cıkalı da en az 5 ay olmustur..
  • V12 ?

Yaralı adam sürükleme

komutan + a-10 saldırısı

pompalı tüfekler

50vs50

fransa ordusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Green_Sword -- 23 Ağustos 2018; 19:2:41 >
  • Green_Sword kullanıcısına yanıt
    yok artık sinan abi naptın ya
  • quote:

yok artık sinan abi naptın ya
    1 2 yıl önce gösterilen squad içerikleri 3 süpriz başka birşey gelmedi aklıma

bir de tuneler için açlır kapanır kapılar vardı yılar önce

Squad türkiye nin eski yöneticisi bir resim göstermiş modu mu değil mi bilmiyorum artık

as-val silah vardı squad bir adamın elinde.

Tanklar zaten geldi için en büyük süpriz helikopter gelmesi olur v12 beraber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Green_Sword -- 23 Ağustos 2018; 20:47:57 >
  • Evet v12 ifşası , ayrıca buraya konulmamış bir şey daha var http://joinsquad.com/readArticle?articleId=309

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thiler -- 28 Ağustos 2018; 10:12:51 >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

v12 ifşası da, adamlar tatile gitti..

Bu adamların rehaveti ile eylul sonu ekim ortası gibi gelir artık v12 ... bu yılı v12 ile kapatırız artık..Adamların bir versiyon çıkarması 4-6 ay arası cunku..
    Onumuzdeki yıl sonuna da beta çıkar sanırım..
    Adamlar yılda 2 kez 15 er gunluk tatil yapıyorlar (christmas ve yaz tatili)..Nerde boyle is..
    Nedir acaba ?

3 sürpriz den bir var mı squad yapımcılarının paylaştıklarında.

Interface güncelemsinde Militia heritada yeni araçlar görünüyor hemde bir tank acaba Militia t-55 t-62 tankmı geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Green_Sword -- 28 Ağustos 2018; 15:58:23 >
    Aynen öyle şaka gibi test başarısız geçtiği için minimum 2 ay gecikecek sonra yine testlere başlayacaklar fakat tahminimce bu süre maksimum 2 ay olur tatillerini saymazsak
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.