Şimdi Ara

★ Squad [ANA KONU] ★ (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
19
Favori
46.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son Recapte benim beğendiğim bazı guzel ozellikler var oyuna eklenecek,

Rally den tek tek yerine takımdan 3-5 kişilik gruplar halinde spawn olunabilmesi
    Kolay adam almayı engellemek için, habın rakip takım tarafından yaklaşıldığında daha çabuk etkisiz hale gelmesi ve uzerindeki tum dusmanlar alınmadan tekrar aktif hale gelememesi
    Yeni surpress sistemi
    Yeni UI
    Piyadenin (sadece er sınıfı) ek muhimmat atabilmesi
    Bir takımın liderinin takıma yardımcı lider atayarak 2 ye bolebilmesi vb..
    Medic harici herhangi bir sınıfın patch ile arkadaşını kaldırıp en azından sürünüp, yürüyerek olay alanından uzaklaşmasını sağlayabilmesi - Tabi stamina ve can tamamlamak için yine medic sınıfına ihtiyac olacak..Bu olay medic kayıplarını azaltacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 4 Temmuz 2018; 14:4:24 >
  • togi1975 kullanıcısına yanıt
    Açıkcası ben pek memnum olmadım PS deki özellikleri getiriyorlar resmen 1.2.3. özellikler için konuşuyorum bunu mod olarak yapmışlardı ilk malum firmanın şimdi yapması hata
  • Kullanıcı rehberi eskimiş galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibi kayiıp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rally ve fob sistemi şuan ki hali ile kalması daha iyi olur.
  • Post Scriptum da herhangi bir dlc sistemi olacak mı acaba ?+ olarak open beta demişler fakat sadece pre order yapanlara open beta
  • DLC olmayacak .Oyun 9 Agustosta acilacak.Simdi alanlar 9 una kadar open beta ya katilabilecekler.

• V12 ile ilgili bir gelişme var mı arkadaşlar?
    Yakında MOD 2.0 diye modlama arayüzünü geliştiren ve kolaylaştıran bir patch gelecekmiş
  • oynarken kan basıncım resmen tavan yapıyor ve ben bundan inanılmaz memnunum
    verdiğim her kuruş helal olsun yapımcıya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta once v12 testine katildim.Yeni iceriklerde menu duzenlemeleri , Oyun ici squad lider menusu ayarlamalari 3 yeni harita birisi araclara ozel ve M1 abrams tank vardı.

M1 tankin oynanisi fena değildi.

Dün gece bir tane daha v12 testi yapılacaktı 8 gb indirdik oyunda menu bugu vardi kimse sunuculara giremiyordu yine owi yine bes para etmez isleri beta testi yapiyorlar kendileri denemeden yayinliyorlar.Test iptal edildi

• thiler kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkürler, bu adamlar bu şaşkınlıkla bu versiyonu agustos sonuna kadar çıkaramazlar sanırım
  • Post scriptum 5 - 6 saat içinde çıkıyor arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiler

Post scriptum 5 - 6 saat içinde çıkıyor arkadaşlar.
    Videoları muhteşem görünüyor

arşive eklemek lazım

indirimde almayı düşünüyorum hem o zamana kadar dahada kendini toparlamış olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 9 Ağustos 2018; 16:34:29 >
  • quote:

Post scriptum 5 - 6 saat içinde çıkıyor arkadaşlar.
    alıp almamak arasında kararsızım. geçen 1.5-2 saatlik gameplay izledim server ekranında neredeyse kimse oynamıyordu oyunu.

oyunu alıp son beta döneminde oynayan ortalama oyuncu sayısı hakkında bilgi verecek var mı ?
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    İlk kapalı beta gününden beri oynuyorum oyuncu sayısı squad gibi anlık olarak serverlar full an itibariyle zaten bence alınır yalnız kalmazsında
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Videoları muhteşem görünüyor

arşive eklemek lazım

indirimde almayı düşünüyorum hem o zamana kadar dahada kendini toparlamış olur

Alıntıları Göster
    Aynen detaylandırılması iyi yapılmış şimdi kendimi gömücem
  • Squad Türkiye ps yayınındawww.twitch.tv/woape
  • squad ı arada bir severek oynarım, fakat Post scriptum bu şekilde beğenmedim. iade ettim şimdilik ilerde duruma göre alabilirim.
  • Pazar akşamı 21:00 da UTF diye türk sunucusu açılıyormuş arkadaşlar açılış günü herkesi bekliyorlar
  • quote:

Pazar akşamı 21:00 da UTF diye türk sunucusu açılıyormuş arkadaşlar açılış günü herkesi bekliyorlar
    squad da mı ps demi
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.