Şimdi Ara

★ Squad [ANA KONU] ★ (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
19
Favori
46.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sıkılan oyuncular hangi oyuna geçiyor hocam

project reality squad birde post scriptum var diye biliyorum bu kadar hardcore olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Post Scriptum ve Hell Let Loose çıkacak.Squaddaki rekabetçi topluluk bu 2 oyunun topluluğunu belirleyecek.Hell Let Loose bir tık önde ama bakalım neler olur.Umarım yapımcılar bir şeyler başarır.

• bana göre eklenmesi gerekenler;
    -Tanklar
    -Atgm
    -SL'nin 1000 mühimmat karşılığı işaretlediği bölgeye hava desteği isteyebilmesi
    -Askerlerin siper kazabilmesi
    -Keskin nişancı tüfeklerinde dürbünün daha uzağı gösterebilmesi gerekiyor. ona göre mesafe ayarını daha kolay ayarlayabilir.

ayrıca havan topunda mesafe hesaplarının olduğu radyan cetveli kısmı gözükmüyor bende. benden mi kaynaklı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 3 Nisan 2018; 16:33:6 >
  • Bende mortar cetveli mevcut ayarlardan clear cache yapın hemde fps artsin o saydıklarınizi bu oyunun yapımcılarının yapma potansiyeli cok düşük yapabilirlersede 1 2 yil icinde hatali cikar

• Oyun gayet iyi hala, 2 yıldır oynayıp, 3000-3500 saat oynayan adam sıkılmıyor. Ayrıca Project Reality 2'yi hala oynıyan kişiler var, youtubeda videolar görmüştüm, Squad kolay kolay ölecek bir oyun değil, umarım oyunu düzeltirler. Şuan gayet oynanabilir, optimizasyon sıkıntısıda düzelir ve oyun Early Access'den çıkarsa oyuncu patlaması yaşanır.
  • Oyundaki dengesizlikleri fark edememissin sanırım 2yıldır bende oynamaktayim fakat boka sarıyor

• Hell Let Loose ' u çıkış tarihi belli mi, harika görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gördüğüm diğer eksiklik Amerikan tarafına M2 Bradley gelmesi gerek.
    https://squad.gamepedia.com/M2_Bradley burada bilgileri paylaşılmış. muhtemelen ileriki güncellemelerde gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 5 Nisan 2018; 19:24:57 >
  • V11 de bradley gelecek, buyuk bir ihtimal ile v11 in bu ay içerisinde çıkarılması bekleniyor..
    Yalnız optimizasyon bu oyunun en buyuk sorunu..
  • İndirim gelmesini bekliyorum, güzel bir indirim gelirse alacağım.
  • Oynadiginiz serverlari paylasabilir misiniz arkadaslar
  • İngilizce oynanan her server diye bilirim, amerikan serverlar hariç - ping yuksek - (RIP, Mumblerines vb..- Aktif oyun oynanan Türk server yok şu anda oyunda)
    Oyun oynamaktan tat almadığım serverlar ise fransız ve alman serverları
  • togi1975 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler
  • 3 5 arkadaş indirim gelince almayı düşünüyoruz. Son güncellemeden sonra çok olumsuz yorum var. Alınır mı ne diyorsunuz?
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    Alınır fakat rekabetçi oynamayı düşünmeyin başta oyun hatalı şuan ama zevkli hala
  • Ingrid I kullanıcısına yanıt
    RIPrusty, TLR, SR, Mumblerine
  • Bugün Post Scriptm bedava dağıtılıyor fakat alamadım anlayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: thiler

Bugün Post Scriptm bedava dağıtılıyor fakat alamadım anlayan var mı?
    tam emin değilim ama sadece bağış yapanlara veriliyor galiba hocam

post scriptum u bende çok istiyorum belkide yakalarız bilemedim
  • thiler kullanıcısına yanıt
    oyunu steam oncesi kickstarter sırasında alanlara veriyorlar bedava olarak..
  • post scriptum yarın önsiparişe açılıyor

standart 30 dolar

deluxe 45 dolar

supporter 60 dolar

bakalım bizde fiyat nasıl olacak

https://twitter.com/PostScriptumGam/status/987046321696706563?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 19 Nisan 2018; 22:54:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.