Şimdi Ara

★ Squad [ANA KONU] ★ (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
19
Favori
46.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    değişen bir şey olmaz boşuna umutlanma...
  • patates5 kullanıcısına yanıt
    FPS artırmak için bazı tiyolar :

1) Oyunu Full screen oynayın..
    2) Grafik ayarlarında TXA açın, eğer uzak objelerde buğulanma görüyorsanız, reshade enjekte edin (not: reshade 3.0.5 problemsiz, daha güncel versiyonları squada uyarlanmadı)
    3) Bilgisayarı maximum güç modunda kullanın..
    4) Nvidia kontrol panelde, 3d ayarlarda, program ayarları sekmesinde , squad 'ı ekleyin ve oyun altında max performans modunu aktifleştirin..

Ben oyunda tüm haritalarda 75 hz ekran, vysnc açık, genelde 75 fps sabit oynuyorum bazı zamanlarda min 60-65 fps görüyorum..
    Bu arada oyun epicte ayarlı, gölge ve bitki örtüsü medium ayarlı..bloom , blur, lens flare gibi gereksiz şeyler kapalı..Diğer ayarlar full..

Sistem : i5 6600k (oc'ed @4.6 ghz) -- gtx 1060 (oc'ed @2100 mhz , 8850 mhz)--16 gb DDR 4 (oc'ed 3200 mhz)

Kalın sağlıcak ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 3 Mayıs 2017; 10:22:27 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havan topları oyunun seyrini bayağı değiştirmeye başladı. Güzel bir tepeye konuşlandırılan havan düşman takımın ilerleyişini ciddi derecede kısıtlıyor.
    Bir de havan atışı altında kaldığınızda gelen sesler falan insan ne zaman beni vuracak diye korkmaya başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 5 Mayıs 2017; 15:14:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Havan topları oyunun seyrini bayağı değiştirmeye başladı. Güzel bir tepeye konuşlandırılan havan düşman takımın ilerleyişini ciddi derecede kısıtlıyor.
    Bir de havan atışı altında kaldığınızda gelen sesler falan insan ne zaman beni vuracak diye korkmaya başlıyor

Sen birde PR'deki uçak sesini ve bombanın düşüş sesini duysan tırsarsın,taa nereden bırakıyor uçak bombayı düşerken sesi geliyor.İnsan tırsıyor...

Hele birde sizin timin yerini dürbünü ile işaretlemiş düşman var ise o bomba düşerken garanti öleceksiniz demektir...

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Hiç pr oynamadığımdan bilmiyorum.

Bir de heliler falan da gelsin çok daha güzel olacak.

Ama Türk oyuncu sayısı hala çok az, İngilizcem olduğu için yabancılarla sıkıntı çekmiyorum ama Türklerle oynamak daha farklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala keklik gibi avlaniyorum

https://img-s2.onedio.com/id-525eeceefe0773ad45000047/rev-1/w-635/listing/f-jpg-gif-webp-webm-mp4/s-bb9fecb903518e27fcd8f5bda4871083bff449bc.gif

bakalim ne zaman ogrenicem oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 6 Mayıs 2017; 6:55:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Hiç pr oynamadığımdan bilmiyorum.

Bir de heliler falan da gelsin çok daha güzel olacak.

Ama Türk oyuncu sayısı hala çok az, İngilizcem olduğu için yabancılarla sıkıntı çekmiyorum ama Türklerle oynamak daha farklı

Ben PR'den daha çok zevk alıyorum.Özellikle İnsurgency haritaları çok zevkli oluyor.Gerçi her harita zevkli ama İnsurgency başka.
    Malesef Squad'da doğru düzgün İnsurgenc modunu oynayan yok.albasrah,kokan gibi haritalar gelmiş ama kimse oynamıyor o modu,o haritalar PR'de de vardı ve deli gibi insurgenc oynuyordu herkes,o iki haritayı düzenleyip sadece insurgenc modunun oynanacağı şekilde ayarlamaları gerek.

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bence de insurgency daha güzel. Devamlı bir savunma veya saldırma halindesin. Conquest'te bütün oyun boyunca kurşun sıkmadığın zamanlar bile oluyor. Ama nedense insurgency oynayan kişi sayısı az.
  • Dün oyunu güncelledim bugün girerken Launcher hatası alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: togi1975

FPS artırmak için bazı tiyolar :

1) Oyunu Full screen oynayın..
    2) Grafik ayarlarında TXA açın, eğer uzak objelerde buğulanma görüyorsanız, reshade enjekte edin (not: reshade 3.0.5 problemsiz, daha güncel versiyonları squada uyarlanmadı)
    3) Bilgisayarı maximum güç modunda kullanın..
    4) Nvidia kontrol panelde, 3d ayarlarda, program ayarları sekmesinde , squad 'ı ekleyin ve oyun altında max performans modunu aktifleştirin..

Ben oyunda tüm haritalarda 75 hz ekran, vysnc açık, genelde 75 fps sabit oynuyorum bazı zamanlarda min 60-65 fps görüyorum..
    Bu arada oyun epicte ayarlı, gölge ve bitki örtüsü medium ayarlı..bloom , blur, lens flare gibi gereksiz şeyler kapalı..Diğer ayarlar full..

Sistem : i5 6600k (oc'ed @4.6 ghz) -- gtx 1060 (oc'ed @2100 mhz , 8850 mhz)--16 gb DDR 4 (oc'ed 3200 mhz)

Kalın sağlıcak ile

Hocam;

Pentium g4560

Rx 470

8gb ram'e sahip bir sistem toplamak istiyorum. Bu sistemde tahminen kaç fps alırım? Ekran kartına güveniyorum da işlemci beni biraz korkutuyor...

• 15Days kullanıcısına yanıt
    o işlemci ile kork hocam bu oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiler

o işlemci ile kork hocam bu oyunda

Hocam önemli olan tek çekirdek performansı değil mi?Tek çekirdekte i5 2500'den daha performanslıydı pentium galiba

• Multiplayer oyunlarda tek cekirdek zayif kalmiyor mu? 1060 ve i5 2400 kullanmaktayim işlemciden cok kaybediyorum

pentium G4560, 2 çekirdek ve 4 thread içeren bir işlemci ve i3 6100 ile aynı performansı veriyor , yarı fiyatına..
    i3 6100 ile bu oyunu medium - high 40 / 50 fps ile oynayan arkadaşlarımız vardı.
    Ama zaman zaman büyük haritalarda , tam dolulukta (80 kişi) , 30 fpslere de düşüş olabilir..Daha fazla düşeceğini zannetmiyorum

Sizi üzeceğini düşünmüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: togi1975

pentium G4560, 2 çekirdek ve 4 thread içeren bir işlemci ve i3 6100 ile aynı performansı veriyor , yarı fiyatına..
    i3 6100 ile bu oyunu medium - high 40 / 50 fps ile oynayan arkadaşlarımız vardı.
    Ama zaman zaman büyük haritalarda , tam dolulukta (80 kişi) , 30 fpslere de düşüş olabilir..Daha fazla düşeceğini zannetmiyorum

Sizi üzeceğini düşünmüyorum..

Hocam i5'e geçersem ekran kartını 1050ti'a düşürmek zorundayım. Rx470 ve freesync monitörden kısacağım. Squad oynamak istediğim oyunların başında geliyor. Rx 470 ve g4560 mı? Yoksa 1050ti ve i5 4460 mı? Hangisi daha performanslı olursa onu alacağım ;(

Bu söylediğin 2 sistem için i5 4460 + 1050 ti çok daha iyi bir sistem ve muhtemelen 2. el alacağın içinde uygun olacaktır.. eğer uygun anakart ise ileride i7 47xx K ya güncelleme imkanı da sunar..Ama sıfır alacak isen, sakın bu sisteme bulaşayım deme..

Sıfır alacak isen;

Z270 bir anakart - 530 TL
    G4560 bir işlemci - 250 TL
    Rx570 - 880 TL
    DDR4 8 GB ram - 250 TL

İleride işlemci ve GPU yenilerim diyorsan ki bu sistem seni çoğu oyunda 1080p de med - high ayarlarda 1-2 sene götürecektir. Bu sisteme freesync monitör almanı tavsiye ederim..

Daha uygun bir seçenek olacaktır.

bekleyebiliyorsan ise 4 çekirdekli R3 ryzenler f/p olarak en uygun işlemciler olacaktır.. bu yıl içerisinde çıkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togi1975 -- 8 Mayıs 2017; 11:27:31 >
  • hyper threading kapatmayı denedim 7-8 fps arttı gibi geldi, belkide bana oyle gelmiş olabilir deneyebilirsiniz
  • Ryzen 1500x ve gtx1050ti ile oyun oynanmıyor.Baya oynanmıyor yani,full kalabalıp serverlerde fps 15lerde sürünüyor.

Amd işlemcilerdeki performans sorununu düzeltemezlerse kendilerine geçmiş olsun diyeceğim.Amd'in yen işlemcileri bomba gibi ve bir çok insan alıyor.Böyle bir oyunda bu işlemci ile oynayamamak ciddi kayıp olur firma için.

Eski oyunları Project Realty'de (BF2 modu olup daha sonradan bağımsız free oyun oldu)bile amd işlemcilerde yine sorun oluyordu.Bunu göz önüne alırsak amd ile ilgili sorun kolay kolay düzelmez gibi...Umarım bir mucize olur.
  • 27 Haziranda başlayacak olan International Squad Knockout turnuvasina Vae Victis ve Arma Türk Birlikleri takımları olarak birleşip girip Türkiye yi temsil edeceğiz.

Knockout turnuvasının ardından Squad World Cup başlayacak. Bu turnuvaya milli takımı yeniden inşaat edip katılacağız.

Not : Bilgilendirme yazısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thiler -- 27 Mayıs 2017; 11:51:20 >
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.