Şimdi Ara

★ Squad [ANA KONU] ★ (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
19
Favori
46.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bütün oyunlarda çıldırtan kitle bizim millet ruslardan daha fazla toxicğiz.
  • Hala oynayan var mı ? Şuan indiriyorum yardımcı olabilecek var mı oyun hakkında ?
  • oyun resmen erken erişimden çıktı.
  • Oyuncu sayısı nasıl? Steamde ki bir yorumda oyuncuların azaldığı yazıyordu. Ayrıca bende r5 1600af, rx570 4gb, 8gb ram var. Low ayarlarda 60 fps alabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://steamcharts.com/app/393380#1y oyuncu sayısına bakabilirsin.herhangi bir azalma yok. erken erişimden çıkması ile sunucu kapasiteside 100'e yükseldi.bu arada sisteminle düşük ayarlarda oynayabileceğini düşünüyorum.
  • Oyuncu sayısında düşme yok artış var.Türk sunucusu akşam saatlerinde hep full oluyor hatta kuyrukta 40 kişinin beklediğini bile gördüm.Bende de rx570 i5 6500 16gb ram var yüksek ayarlarda genelde 60 fps üstü oynuyorum.Bu oyunda ram önemli anlık kullanımda 13gb ları gördüğüm oldu.
  • oyun şu anda oynanmaz vaziyette yeni başlayanlar durmadan tk yapıyor, sq açıp kafalarına göre takılıyorlar
  • Oyun cod ya da battlefield gibi değil.Eksileri düzeltilirse çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum bu oyunun.

Bana göre eksileri

-Koşma animasyonu

-Çok çabuk ölüyorsun

-Vuruş hissiyatı

-Kimi vurabildiğimizi de görebilsek daha aklıma gelmeyen ufak tefek eksiklikler olmasına rağmen oyun gayet güzel

tavsiye ederim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wystrow

Oyun cod ya da battlefield gibi değil.Eksileri düzeltilirse çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum bu oyunun.

Bana göre eksileri

-Koşma animasyonu

-Çok çabuk ölüyorsun

-Vuruş hissiyatı

-Kimi vurabildiğimizi de görebilsek daha aklıma gelmeyen ufak tefek eksiklikler olmasına rağmen oyun gayet güzel

al işte oyunu bf ve codla kıyaslamak

hele yazdıklarına bak cabuk ölüyormuşuz kill feed de yokmuş

bunun gibi oyuncular geldi işte

ne güzel 3-4k kendi yağımızda kavruluyorduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: wystrow

Oyun cod ya da battlefield gibi değil.Eksileri düzeltilirse çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum bu oyunun.

Bana göre eksileri

-Koşma animasyonu

-Çok çabuk ölüyorsun

-Vuruş hissiyatı

yalllah coda

• wystrow W kullanıcısına yanıt

cod bebeleri coda lütfen, slot doldurmayınız

• Squad, Cod ya da bf gibi olursa amacından şaşmış olur bizim gibi sim sever oyuncu kitlesini kaybeder böyle bişey yapacaklarını sanmıyorum.

• Sakın Türk swlerinde oynamayın pişman olursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu öğrenmek istiyorsanız eu sunucuları her zaman daha iyidir

• Merhabalar arkadaşlar Twitch kanalımda Squad yayınları yapıyorum. Çok bir iddiam yoktur (ARMA'da 1400 saat olsa da Squad'da daha yeniyim) ama elimden geldiğince yeni başlayan arkadaşlara bildiğim şeyleri anlatabilirim. Bunun yanı sıra burada oyunu daha iyi bilen arkadaşlarımız/ağabeylerimiz gelip yayında yardımcı da olabilir.

TR/EU iki tarz serverda da oynuyorum. İngilizcesi zayıf ve EU servarlarında oynamaktan çekinen arkadaşlar için de bir nevi yabancı serverların nasıl olduğunu göstermiş olurum. Bunun yanı sıra farklı FPS oyunları ve farklı tarz oyunlar da oynuyorum.

Yapıcı olacak her türlü eleştiriye açığımdır.

https://www.twitch.tv/luhreaejon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natsu Dragneel -- 9 Aralık 2020; 21:22:3 >

• Yeni kulaklık siparişim gelmek üzereyken İndirimlerde oyunu alıp denemek istiyordum ama Türk serverlarının egosu yüksek insanlarla dolu olduğunun söylenmesi beni oyundan soğuttu açıkçası.

Herkes anasının karnından öğrenmiyor baız şeyleri.Deneyerek yaşayarak öğreniliyor.

Yaş olucak 32 bu saatten sonra artislik falan çekemem.Zaten bir kaç saat savaş atmosferi hissetmek için oynayacaz onunda içine etmesinler.

Not:Yabancı serverlarda da oyun oynanır evet Tamam ingilizce var ama Türkçe konuşmak gibi olmuyor işte.Bilemedim kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 1 Ocak 2021; 20:38:54 >
  • Arkadaşlar merhaba 3 arkadaş başladık yeni öğreniyoruz deneyimli squad lideri olabilecek birisi varsa beraber oynamak isteriz deneyimsiz arkadaşlarda tabiki katılabilir +20 yaş tercihimiz.

• Merhaba,

Konuyu @ReflexAction isimli kullanıcıya devretmek istiyorum. İlgilenebilirseniz sevinirim.

@XanthiN

• Konu tarafımca devralınıp ilk mesaj güncellenmiştir arkadaşlar,elimden geldiğince konuyu güncel tutacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 3 Ocak 2021; 14:4:20 >
  • Bu arada arkadaşlar Squad Türkiye topluluğunun kurucusu olarak projeyi 2-3 yıl öncesinde moderatörlerimize devretmiştim. Daha sonrasında kendileri de geçtiğimiz yıl sanırım projeyi kapattılar. Domain tekrar alınıp başka bir grup tarafından aktif edilmiş. Projenin artık benim ile bir ilgisi bulunmuyor.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.