Şimdi Ara

★ Squad [ANA KONU] ★ (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
19
Favori
46.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thiler

buz dağının görünen kısmıydı o
    dün server iniz bom boş tu.2 3 tane custom bolumunde tr serveri vardı hepsi boştu.
  • Sunucuda yönetici veya sorumlu değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunucuyla alakalı bir şey soracaksanız bunu lütfen üçüncü şahıslardan değil sunucu idarecilerden sorun .

Sunucunun ana makinasını değiştirmek durumunda kaldık . Arkadaş 3 kuruş kazanıcam diye çakallık peşine düştü ve üzerinede bazı hadsizler eklenince işleyiş durdu . Düzeltmeye çalışıyoruz . Yeni alt yapımızı bugün teste aldık ve her şey olumlu gidiyor şu an . Ayrıca TL olarak sunucu ucuz falan değil arkadaşlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woape -- 13 Ocak 2020; 23:47:8 >
  • Herkese merhaba mesajlarınızı okudum ve güzel yorumlarını ve desteklerini esirgemeyen oyuncularımıza çok teşekkür ediyorum görüyorum ki aralarda tek amacı boş yapmak olan arkadaşlar türemiş sunucum tekrardan aktif www.squadturkiye.com adresimizden discorda bağlanabilirsiniz. Saçma bir şekilde lisansını iptal ettirdik onları yok ettikaskghskdgs gibi laf taşıyan arkadaşlar var itibar etmeyelim. İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AskanMaca -- 25 Ocak 2020; 20:25:44 >
  • Yeni güncelleme veya bug düzeltmeleri gerekiyor.Promod bir nebze heyecan katar ama yetmez
  • Arma 3 benzeri fakat bana göre biraz daha iyisi olan bir oyun eğer bir ortamın varsa güzel vakit geçirebilirsin ağır oynanış ve askeri taktikleri gerçekten zevk veriyor denemeyenlerin denemesini öneririm.
  • Ağırlıklı olarak SKİRMİSH mod olan maplerin oynandığı ''TÜRK SUNUCUSU SKİRMİSH'' ismindeki serverimiz açıldı arkadaşlar. Türk sunucusunda oynamak isteyenleri bekleriz.

Discord adresi :

https://discordapp.com/invite/NHXDvF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAVURRR -- 21 Şubat 2020; 11:3:36 >
  • uzun zamandır girmiyordum kart yenileyince bi gireyim dedim. oyun tek kelimeyle mükemmel bir hale gelmiş. bu kadar az ilgi görüyor olması üzücü.

• earth. E kullanıcısına yanıt
    Oyunda yenilik yok ve yeni oyuncu yok

• earth. E kullanıcısına yanıt
    Oyunda yenilik yok ve yeni oyuncu yok

• Hala oynayan arkadaşlar var ise bende yeni başladım bir yol yordam gösterirseniz sevinirim. Steam:heavyblitzer
  • heavyblitzer kullanıcısına yanıt
    Türk sunucusuna girersen yardımcı olacaklardır.
  • tr serverinden bir cacık olmaz. devamlı kavga tartışma gürültü.

türkler bu oyunu oynarken sl oluyorsa kendini ordu komutanı felan zannediyorlar.

2 kişi olan araç almasa dahi squadı kapatıyor

koordineli oynayan yok herkes kendi kafasına göre bf oynuyormuş gibi takılıyor.

keşke şu oyun tr de daha az popi olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 5 Nisan 2020; 0:19:40 >
  • Ha türk serverı ha bf4 hiç fark yok. Kafasına göre eline silah alan koşuyor düşmana doğru.
    Yabancılar daha disipli ve koordineli oynuyor. Türk serverına bir defa girdim bir daha girmem heralde.
  • Ölüm animasyonlarını düzeltsinler vuruş hissiyatını arttırsınlar yeter bu oyun sadece bu ikisine ihtiyaç duyuyor. Adamı vuruyorum ölüm anı hiç gerçekçi değil. Vuruş hissiyatı var ama vurduğunu hissetmen lazım. Kan efekti olması lazım. Kan görmek istemeyen için ayarlardan açma kapama yapılır zaten. Birde o koşma animasyonu kötü. Daha iyisi olabilir. Battlefield 2 de de aynı koşma tarzı var project reality'de de. Sanırım kemik olan şeyleri degistiremiyorlar. Bunları yapsınlar ben zaten 20-30 GB lik güncellemeye razıyım.

• Oyunu çok erken dönemlerinde almış biri olarak söyleyebilirim ki oyunu almayın aldırtmayın , yeni arkadaşlar çok sevebilir ama aksine oyun gitgide oynanamaz hale geldi.Güncellemeler ile oyunun mekanikleri yok edildi , grafikleri düşüredüşüre minecraft oldu.Yapımcı oyun üzerine adam akıllı çalışmıyor sakın almayın aldırtmayın.Her yeni patchde oyun geriye gidiyor.

Ek olarak OWI içindeki deprem ile oyunun gidişatı nasıl olacak bakalım görelim.Cidden çok rezalet ve başarısız bir firma
  • squad mı hell let loose mu almalıyım?
  • Squad al da fazla içerik var da da gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Green_Sword -- 23 Ağustos 2020; 13:9:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

tr serverinden bir cacık olmaz. devamlı kavga tartışma gürültü.

türkler bu oyunu oynarken sl oluyorsa kendini ordu komutanı felan zannediyorlar.

2 kişi olan araç almasa dahi squadı kapatıyor

koordineli oynayan yok herkes kendi kafasına göre bf oynuyormuş gibi takılıyor.

keşke şu oyun tr de daha az popi olsa
    Hayır sırf bu yüzden TR serverinde oynanıyorum, UK-Germany serverlara giriyorum yine 2-3 kişiye denk geliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 2 Eylül 2020; 0:15:46 >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.