Şimdi Ara

★ Squad [ANA KONU] ★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.296
Cevap
19
Favori
46.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ★ Squad [ANA KONU] ★
    ★ Squad [ANA KONU] ★
    ★ Squad [ANA KONU] ★
    ★ Squad [ANA KONU] ★
  • Merakla bekliyorum, inşallah çok yüksek sistem istemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 11 Aralık 2015; 23:43:46 >
  • ilk defa bir erken erisim fps ye katilacagim

steamden guzel bir fiyat bekliyorum aksi takdirde indirim beklemeye baslayacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarida birisi project reality ile squadin karsilastirmali videosunu koymus. Pr nin sesleri daha iyi gibi geldi bana

• Forumlarda alphayı oynayanlarn ekran görüntüleri ve videolar,

★ Squad [ANA KONU] ★
    ★ Squad [ANA KONU] ★
    ★ Squad [ANA KONU] ★
    ★ Squad [ANA KONU] ★
    ★ Squad [ANA KONU] ★
  • fiyatı belli değil mi yarın çıkıyor up up up
  • oyun 60 dolardan çıkmaz bence. çünkü küçük bir grup. yurt dışı fiyatı 39 dolar olacak türkiye steamda da 75 lira gibi bişey olacak. tabi bu benim görüşüm gerçek fiyat ne olur bilmem
  • erken erisim fiyati 50 lirayi gecerse indirim beklemeye baslayacagim

• ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Totem mod on

Türkiye fiyatı 49 lira olacak hocam

Totem mod off

edit: oyunun kickstarter sayfasında early için 35 dolar demişler, neyse bu da bir umuttur efendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyblitzer -- 15 Aralık 2015; 4:05:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

oyun 60 dolardan çıkmaz bence. çünkü küçük bir grup. yurt dışı fiyatı 39 dolar olacak türkiye steamda da 75 lira gibi bişey olacak. tabi bu benim görüşüm gerçek fiyat ne olur bilmem

yaklaşmışım
    79 liradan çıktı. amerika satış fiyatı 39 dolar. amerika fiyatıyla karşılaştırınca iyi fiyat. doları 1.5 liradan almışlar ama yine de bir indirim bekleyecem ben

http://store.steampowered.com/app/393380/

belki kış indirimlerinde %10-15 falan indirim olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 15 Aralık 2015; 11:11:46 >
  • fiyat cok oldu

indirim lazim

• Steam 'de yorumlar son derece olumlu.
  • hocam ılk elden aldım oyunu konu takip
  • kaç harita ve kaç mod var?
    Alanlar bilgi verebilirse sevinirim.
    Insurgency oyununu çoktandır oynuyorum, Bu oyun iyi ise geçiş yapabilirim..
  • acele etmeyin dostlar

indirim zamani uzak degil

• Steamdeki pozitif yorumlara aldanmayın bence, o adamların çoğu erken oynamak için oyunun kickstarterına para dökmüş adamlar, tabi bunlara steam kodları da verildi.
    Oyunun fiyatlandırması sıkıntılı olmuş, düşündüğüm gibi oldu. 40 dolardan satacaklarını duyunca yerel fiyatlandırmadan da umudumu kesmiştim açıkçası, oyuna destek fazla gelince gaza geldiler.
  • Ben 50-60 Tl civarı çıkar diye bekliyordum ama beklediğimden biraz daha pahalı çıktı, fiyat konusunda çok tartışma var şimdilik, belki ileride yeniden bir fiyatlandırma yaparlar.
    Arma 3 bile ilk olarak alpha aşamasındayken steam de 33 dolara satışa çıkmıştı, Squad da en azından erken erişim aşamasında 30 dolar civarında olmalıydı.

Ben uzun süredir beklediğim için aldım oyunu bir de indirime girmesini bekleyemem ki zaten yeni çıktı kısa vadede indirime gireceğini sanmıyorum.

Fiyat konusu çok tartışılmasına rağmen oyun çıktığı ilk gün steam de çok satanlar listesine birinci sıradan giriş yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 15 Aralık 2015; 17:40:04 >
  • deneyen arkadaslar yorumlarinizi paylasin bizimle

• Twitch videolarından izlediğim bu oyun bize savaşın içine sokacak, çok iyi görünüyor, ben almayı düşünüyorum, birde suad kurarsak harika olur.
    İlk defa bir savaş oyununda gerektiği kadar silah sesi duyuyorum, diğer oyunlardaki gibi durmaksızın tarama sesi filan yok :)
    oynayanlar modları filan anlatabilir mi? neler var, ne nedir?

http://www.twitch.tv/shroomztv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 15 Aralık 2015; 18:12:49 >
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    şu çevreye bakar mısınız! savaş oyunu dediğin böyle alanlarda olmalı. bf4 ün haritalarından nefret ederim parkur gibi resmen mal mal çatıların üstünde adam kovalıyoz bf4 de de böyle haritalar olsaydı oynama sürem şimdikinin 5 katı olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 15 Aralık 2015; 18:20:44 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.