Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
823
Cevap
22
Favori
97.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekürler hocam şimdi deniycem çözüm olur umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tfy

Haklısınız ne diyeyim derdimi mi çözüyüm ,koray beye kendimimi anlatım anlamadım nasıl kızdırmışlarsa ne sorsam kızıyo ben çözüm arıyorum diyorum o cihazı övüyon diyo ben iki cihaz aldım diyorum o reklam yapıyosun fake hasap diyo hocam yardımcı olmak istiyosan ol ben cihazı çöpe atamam öyle paramda çok deil aldık işte kullaniyoz ve inan senin yüzünden almışım 2017 de yaptınğız yorumlar yüzünden

Kesin benim yorumlarım yuzunden almissinizdir Ben olumlu yonleriyle hergun tespitine vardigim teknik sorun ve kusurlarinida aldigim gunden itibaren HERGÜN surekli forumda konu konu uzerine paylasarak benden sonra alacak olan insanlarada dikkatli olmalari acisindan uyararak naklettim HATTA USTUNE BASA BASA BU CIHAZI ALMAYI DUSUNENLERE ARALIK AYINDAKI YAZILIMI BEKLEMELERINI CIHAZI SUAN ICIN ALMAMALARINI YAZILIMDAN SONRA SON KULLANICIYA ALMALARI YADA ALMAMALARI YONUNDE INCELEME YAZIMI PAYLASACAGIMI DEFALARCA KEZ UYARARAK ILETTIM...
    bu tavirlar cok ergence rica ediyorum biraz daha profesyonelce gelin.ŞAHSIM turkey forumda cihazi almamalarini ve yazilimi beklemelerini tum kullanicilar adina yazilimdan sonra inceleyip sonucu beklemelerini yazmişken paraniz cok degil ayni cihazdan ust uste 2 adet almissiniz
    Kendinizle çelismeyin bence....
    Bayii tarafindan yonlendirildiginiz okadar aşikâr ki resmen danışıklı dövüş.
    Ayrıca bestfat isimli bayii de bir yorumunda faturanizi atinda inansinlar demiş.
    Siz korkmayin faturanizin gercekmi yoksa bu tip karşı yorumlara maruz kalindiginda kurtarici olmasi sebebiyle sonradan mi duzenlendi aninda anlariz
    Bst elektronigin dedigi gibi ben KORAY DIGITAL firmasiymisim ya
    Fth bey size yardımcı olmayı değilde nedense burada laf yetiştirmeyi tercih ediyor.
    Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KorayBABA. -- 17 Ocak 2018; 20:11:5 >

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    Fatih bey gerçekten koycam resmini bu seferde kendi malına fatura kesmiş diyecekler ben bu foruma 2017 sonların da baktım yorumlarda 2 sorun vardı 1 kapanınca açılmama , 2.wifi , satıcıyla konuştum şuan stabil dedi ve açılmama sorunu yok dedi 12. Ayda 1tane aldım ertesi gün de arkadaşıma 1 tane daha aldım ve doğal olarak sorunum vardı sordum konu nerelere geldi anlamadım.

• Koray bey kimden aldığımı söylesem bura sorun olur mu sırf sizi rahatlatmak için yada no verin watşaptan atayım size yada görüntülü arayım nasıl için rahat edecekse

• quote:

Fatih bey gerçekten koycam resmini bu seferde kendi malına fatura kesmiş diyecekler ben bu foruma 2017 sonların da baktım yorumlarda 2 sorun vardı 1 kapanınca açılmama , 2.wifi , satıcıyla konuştum şuan stabil dedi ve açılmama sorunu yok dedi 12. Ayda 1tane aldım ertesi gün de arkadaşıma 1 tane daha aldım ve doğal olarak sorunum vardı sordum konu nerelere geldi anlamadım.

selam
    fatura bastırmısında derler normal degıl cunku

benım yazımı okuyun once netı baglayın net gelınce konum ayarıda duzelır

wıfı sorunu olsa kalkıp wıfıden magazamda deneyebılırsınız demem

aralık ayında yazılım verıldı yazılımı yapan korelı yanlıslık yapmıs wıfı ayarı secenegını 2 yere yazmıslar
    2 gun sonra yama verıldı bu duzeltıldı

• Tamam koray bey sen neyin peşindesin bilmem ama sen ikna olmamak için tasarlamışsın kendini öyle devam et kişi kendinden bilir karşısındakini daha nediyim sen kendi sorununu çöz lütfen fatih dediğin şahısı da tanımam etmem söylediğin şeyler delil ister ıspat ister ben sana ısbatladım gerisini boş ver bide n11 de benim yan şirket aradım 25-26 tarihlerine 2 adet ürün yazdırdım seni inandırıyım diye çok komiksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tfy -- 17 Ocak 2018; 21:47:58 >
  • Salam alikum gardaşlar.Bende bu uyduyu aldım ilk başta sorun yokdu ama soradan sapıttı wi-fi bağlandıktan 5 dakika sora kapanıyo yazılım yaptım goruntu bozuldu aldığım yerle konuşdum bu wi-fi ve goruntu sorunlar herkeşde var dediler yeni yazılımnan düzelecek dediler 1 ay gecdi ne zaman yeni yazılım verilecek cevab icin saolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynelmemmedow -- 17 Ocak 2018; 22:6:28 >
  • Malum forumdan az once yapilan sikayetlerden birini kopyalıyorum

PAYTAK 

New MemberGiriş Tarihi

*ali* bey şimdide s11 ilk açılışta launcer kendi kendine beş altı kere gidip geliyor ardından ekranın üst ortasında ''dialy, raport'' diye bir yazı çıkıyor üç saniyede kayboluyor, bu ne olabilir acaba.

CIHAZ SUREKLI ARAYUZ HATASI VERIYOR VE KAPANIYOR DEDIGIMDE LAF I GUZAF DIYENLERE GELSIN
  • zeynelmemmedow Z kullanıcısına yanıt
    aleykum selam

menu ayarlar yazılım guncellemeye gırıp 31 mblık yama dosyasını secıp kurun wıfı kapatma duzelır

goruntuyu tv ayarından degıstırebılırsın ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorayBABA.

Malum forumdan az once yapilan sikayetlerden birini kopyalıyorum

PAYTAK 

New MemberGiriş Tarihi

*ali* bey şimdide s11 ilk açılışta launcer kendi kendine beş altı kere gidip geliyor ardından ekranın üst ortasında ''dialy, raport'' diye bir yazı çıkıyor üç saniyede kayboluyor, bu ne olabilir acaba.

CIHAZ SUREKLI ARAYUZ HATASI VERIYOR VE KAPANIYOR DEDIGIMDE LAF I GUZAF DIYENLERE GELSIN

ona bır sorunu vardı ama hallolmus denır

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ

• Sanırım bu bayii nin hic müsterisi yok sabah akşam buradan laf yetiştiriyor

Bak bir kullanici daha sikayet yazmis dun gece YAPIŞTIRR

Faruk_Bardak 

Starting MemberGiriş Tarihi

Wifi sorunu devam ediyor fabrika ayarlarında döndüm yine aynı.
    Mecbur kablo bağlantısı yaptim öyle kullaniyorum sorun yok.

YIL 2018 VE DAHA WIFI YE BILE BAGLANAMAYAN BIR CIHAZDAN BAHSEDIYORUZ.
    MUHENDIS SORUNU COZEMEMIS BURADA BAYII LER LAF YETISTIREREK HALININ ALTINA SUPURUYORLAR TOZLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KorayBABA. -- 18 Ocak 2018; 13:19:12 >
  • AYRİCA SAYIN BAYİİ SAHTEKARLIKTA LEVEL ATLADI
    ADAMIN SORUNU DAHA COZULMEMIS SIKINTISINI BU SABAH PAYLASMIS VE DAHA CEVAP BILE ALAMAMIS BENIM ATTIGIM RESIM 18 OCAK 2018 TARIHLI BAYII NINKINI GOREBILIRSENiZ BIR BAKIN ALLAH TA SENI GULDURSUN :))))
    BIR INSAN YALANI HUY EDINMEMELI BENCE KARAKTER ONEMLI EGITIM DE SART

Sayin tfy buradaki bayii size neden yardimci olmuyor ondan hesap sorabilirsiniz dahada yardimci olayim gsm telefonu var bu sayfada sesli gorusebilirsiniz dahada yardimci olmami isterseniz hani turkey forumda benim yorumuma istinaden almistiniz ya hah o forumda daha cok teknik bilgiler paylasiliyor neden burada israr ettiniz bakin size bir agabeyiniz olarak kac tane cozum sundum.
    Sevgiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KorayBABA. -- 18 Ocak 2018; 13:34:41 >

• kruegerfred kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben soru sordum cevap alacakiken biri yancı dedi biri şirket sahibi dedi baltaladı durdular bi polemiğin içine çektiler beni ben burdaki kimseye hakaret veya benzeri bi tavırda bulunmadım koray bey dolandırıcılıktan tut birsürü itamda bulundu banane alan alsın almayan almasın cihaz babamın malı deil bende kimseyi yalan yanlış yönlendirecek deilim öyle bi zihniyeti olan zaten adam deildir bu neyin çabası anlamadım.

• cıhazı test etmek ısteyen arkadaslar kadıkoy magazamızda 4K TV ve WIFI baglantı ıle deneyebılırler

CIHAZDA WIFI SORUNU YOKTUR evımde tv ıle holden 6 metre uzaktan wıfı kullanıyorum

kumanda cekım sorunu yoktur tv kapatıp acmak ıcınde kullanabılırsınız

bagımsız tuner ıle ramı kullanmaz dıger androıd cıhazlar gıbı dvb apk kullanmaz kanal gecısınde yavaslama yoktur

resım ıcınde resım pip

my onlıne sıstemı ıle mag 254 cıhazlardakı gıbı 24saat acık kalsa 3 mb ınternet ıle donmasız ıptv ızletır

cepten ızleme ve kumanda

usb 3.0 gırısı ıle 4k vıdeoları formatları sorunsuz donmasız ızletır

youtube 4k

İnternetten Kanal Güncelleme

İnternetten Yazılım Güncelleme

2 gb ddr4 ram ıle yarıs oyunlarını donmasız oynatır

androıd 7 versıyonu enson uygulamaları ındırıp kullanabılırsınız telefonlarınızda androıd 6 var

mıracast ıle cep telefonu ıle ekran paylasımı yapar

bluetouth takılarak kulaklık veya kamera baglanabılır

ısteyen 4k vıdeo dolu hdd getırebılır 4 k vıdeo formatlarını sorunsuz donmasız acmaktadır

• Fatih abi şana soru sormusdum reklam yapmak yerine lutfen cevap yazanmı benim wi-fi çalışmıyor ocak ayda yeni yazılım gelecek dediler bugun 18 i ocak bitti wi-fi modemle arasında 1 metre bile yok reklam yazma abi bana yardımcı ol
  • quote:

Kardeşim ben soru sordum cevap alacakiken biri yancı dedi biri şirket sahibi dedi baltaladı durdular bi polemiğin içine çektiler beni ben burdaki kimseye hakaret veya benzeri bi tavırda bulunmadım koray bey dolandırıcılıktan tut birsürü itamda bulundu banane alan alsın almayan almasın cihaz babamın malı deil bende kimseyi yalan yanlış yönlendirecek deilim öyle bi zihniyeti olan zaten adam deildir bu neyin çabası anlamadım.

Sana cözümü anlattık 2 kere anlattık .

Birazda kopyala yapıştır yapayım . :-)

Tamam kardeşim sen cevabını aldın mı ? aldın . bende yazdım . fatihte yazdı .

Sen neyin peşindesin onu söyle . ?
    Yazdıkların tutarlı şeyler değil . Topiği dikkatli okumadan dalmışsın balıklama foruma .
    Benim tavsiyemle aldığını iddia ediyorsun . Ben ne tavsiye ettimde alacaksın . ?
    Bu cihazı almaya kaltım fatihin cevapları güven vermedi . Almadım . hepsi bu .
    Yalan yanlış şeyler yazıp durma .

• 750 TL VER FULL ANDROID CIHAZ AL VE UYGULAMASIZ PARAYLA SATIN ALDIGIN VOD FILMLERINI IZLEYEMIYORSUN

DIGER FORUMDAN BIR SIKAYET KAYDI DAHA PAYLASIYORUM

zübü 

MemberGiriş Tarihi

Orijinal Mesaj Sahibi veysom 

serverde filmler eklendiği için şimdilik açılmıyor
    kanalları izlemede sorun yok

Evet mkv uzantılı ama sıradan smart tv ssip tv yazılımı bile izlettirirken bu iş için tasarlanmış bir cihaz nasil olurda açmaz komik. mkv eklentisi falan eklenemiyor mu mağazadan falan yada vod için bir bölüm otomatik bu adresleri gösteremez mi Ali bey fikrinizi merak ediyorum

ASGARI UCRETIN YARISI BIR EV KIRASINA TEKABUL PARA VER AMA UYGULAMA OLMADAN VOD FILM DIZI VE ICERIKLERI IZLEYEME
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorayBABA.

750 TL VER FULL ANDROID CIHAZ AL VE UYGULAMASIZ PARAYLA SATIN ALDIGIN VOD FILMLERINI IZLEYEMIYORSUN

DIGER FORUMDAN BIR SIKAYET KAYDI DAHA PAYLASIYORUM

zübü 

MemberGiriş Tarihi

Orijinal Mesaj Sahibi veysom 

serverde filmler eklendiği için şimdilik açılmıyor
    kanalları izlemede sorun yok

Evet mkv uzantılı ama sıradan smart tv ssip tv yazılımı bile izlettirirken bu iş için tasarlanmış bir cihaz nasil olurda açmaz komik. mkv eklentisi falan eklenemiyor mu mağazadan falan yada vod için bir bölüm otomatik bu adresleri gösteremez mi Ali bey fikrinizi merak ediyorum

ASGARI UCRETIN YARISI BIR EV KIRASINA TEKABUL PARA VER AMA UYGULAMA OLMADAN VOD FILM DIZI VE ICERIKLERI IZLEYEME

Koray abi bendede filimlere basınca sinyal yoktur hatası yazıyor.Aldığım yere sordum bana şimdilik iptvynen verilen filimleri izleyemezsin ileride yazılımlan cozmeye calışacağız diyorlar

• zeynelmemmedow Z kullanıcısına yanıt
    yapacakları bir şey yokda ondan Forumlar da çare bulmak çok zor .

Başın ağrımasın istiyorsa IPTV vs elzemse bu konuda uzmanlaşmış Mag benzeri cihazlardan veya en iyisi WIN TVBOX alacaksın .
    Receiverin ayrı olacak .
    Şimdilik ikisi bir arada olmuyor .

WIFI için uyumlu başka bir wifi alıcı dene olmuyorsa eternetten bağlan .
    Örneğin clon DM800 de bağlanamadım elimdeki wifilerde uymadı .
    TP-LINK WR702N ile client olarak bağlanarak işi çözdüm .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeynelmemmedow

Fatih abi şana soru sormusdum reklam yapmak yerine lutfen cevap yazanmı benim wi-fi çalışmıyor ocak ayda yeni yazılım gelecek dediler bugun 18 i ocak bitti wi-fi modemle arasında 1 metre bile yok reklam yazma abi bana yardımcı ol

gardaş cıhazı almısın aldıgın adama ulasamamıskı forumdalar dolasıyorsun sorunu sormusun adam sıze cevap yazmıs cıhazını acıp yama eklentısı yukleyeceksın cıhazın fısını sokup takıcaksın wıfı kopma sorunu duzelecek cıhazı acıp yukleme yapmak yerıne sana yardımcı olmaya calısan adama laf yetıstırmeye calısıyorsun
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.