Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
823
Cevap
22
Favori
97.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

serkan bey iptv özelliği olan youtube videolarıda izleyebileceğim uydu bakıyorum tavsiye edebileceğiniz bi uydu varmı

Sayın Mgsgs eğerki aceleniz yoksa 2018 de cıkacak ürünleri bekleyin derim.
    Inanin suan hicbir android cihaz goruntu kalitesi acisindan tatmin edici değil.
    Benim gibi goruntude takintiliysaniz dreambox 920 alabilirsiniz ama sanirim fiyati biraz pahali olur.
    Iptv kanal gecis hizi vesaire icin vu ultimo 4k alinabilir ama odahada pahali 2500 civari.
    Illaki android alacaksaniz bekleyin siz suan a model alirsiniz bikac ay sonra b model cikar pisman olabilirsiniz.
    Goruntuye onem vermiyorsaniz eger s11 iptv de hizli alabilirsiniz yada k2 pro ve k3 pro bunlarida dusunebilirsiniz.
    Selam saygi ve sevgilerimle
  • KorayBABA. K kullanıcısına yanıt
    teşekkürler koray baba acelem yok zaten 2018 beklicem ve mutlaka seninde fikrini alacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler serkan bey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

teşekkürler serkan bey

Rica ederim...
  • Eski yazilima donme imkanimiz var mi acaba? Son yazilimi guncelledigimden bu yana zaman zaman wifi baglantisi gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fourtytrees

Eski yazilima donme imkanimiz var mi acaba? Son yazilimi guncelledigimden bu yana zaman zaman wifi baglantisi gidiyor

menuden yazılım guncellemeye gırın 31 mb lık yazılımı kurun sorun kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: Fourtytrees

Eski yazilima donme imkanimiz var mi acaba? Son yazilimi guncelledigimden bu yana zaman zaman wifi baglantisi gidiyor

menuden yazılım guncellemeye gırın 31 mb lık yazılımı kurun sorun kalmaz

Sagolun Fatih Bey, kurdum dediginiz guncellemeyi su anlik sorun yok gibi tekrar mesajimi guncellerim

• Su an son 31 mblik son yazilimdan sonra bugun hic kullanilamaz sekle gelmis uydu, yada benim alicim sorunlu.

Bu seferde baglanti var godukuyor ama olan baglanti biseye yaramiyor. Sadece fisi ilk taktigimda my tv onlinede hangi kanal varsa o aciliyor. Sonra kanal degistirmek istedigimde yukleniyor yazisinda kaliyor. Kapa acta da ayni sekilde hic bir kanal acmiyor.

Kendi free tv plus uygulamasinda da cant play this tv givi resimdeki yazi cikiyor. Sabahtan aksama kadar durum boyle. Gercekten sorunsuz kullanabilen var mi su son yzilimla bu cihazi? Ona gore garntiye gondermeyi dusunuyorum.

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ

• Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    selam
    sızde ınternet sorunu var once modemın fısı sokup takın ,

wıfımı baglısın ethernet ilemi ? ınternetı kontrol edın free ıptv kanalları acık
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Aleykum selam Fatih Bey, modem değildi sorun onu denemiştim. Fabrika ayarlarına döndürdüm cihazı formatladım. Tekrar kurulum yapınca düzeldi. Ama wifi sorunu geçmemiş bende yine kendi kendine wifiyi kapatıyor.Neyse şu anlık yine sağlıklı bi şekilde çalıştırıyor yazılımları, yazılım çıktıkça stabil hale gelecek gibi gözüküyor teşekkür ederim
  • kruegerfred kullanıcısına yanıt
    Bende Mecool k1 pro Android cihaz var 2 gb ddr4 16 gb rom, Tandberg, Powerwu, Biss, CCCAM hepsini destekliyor, cihazları geriden takip ediyorsunuz. Gayet stabil kanallar donmasız, Bu SPYBOX S11 cihazınıda biliyorum gayet başarılı bir cihaz sanırım alman malı yurtdışındaki adı da Formuler S TURBO'dur tavsiye ederim
  • Novacomcu alinin eli burayada uzandi demekki.
    Benim yorumumu ne hakla sildiniz.
    Insanlari kandirmalarina musaade edince sizin kazanciniz nedir
    Spybox s11 yurtdisi adi openbox as4k ci dir formuler enigme cihazdir openbox androiddir.
    Openbox rus cihazdir turkiyedeki çakması ise spybox s11 dir.
  • Eksilerini yaziyorum
    Daha wifi adaptòre bile bağlanamiyor.
    Sürekli louncher arayuz hatasi veriyor.
    Akşam kapatınca sabah açılmıyor fişi sök tak yapmak zorunda kalıyorsunuz.
    Enigma 2 settings kanal listesi asla atılamıyor.
    Kanal düzenlenirse epg si olan kanalların epg si kayboluyor.Trt.atv.star.kanal d gibi
    Şebeke araması yapınca kanal program bilgileri kayboluyor.
    Görüntü kalitesinde keskinlik yok ve cansız renkler flu görúntü ile berbat bir gorüntüsü var uydu kanallarının.
    Iptv ile tarama yaptigimda 12 bin kanalda kilitlenip uzerine kanal eklenmiyor.
    Cihaza pc ile asla baglanilmiyor zira e2 cihazlar gibi dreambox edit programiylada e2 setting atilamiyor.
    Kumandasi berbat bir plastikten yapilmis cok vasat bir cihaz.750 degil 350 tl bile bu cihaza fazla.
    Kanal bilgi bari degostirme fonksiyonu asla yok ömür boyu aynı skinse mecbursunuz vasat bilgi barina.
    Kanallari hizli degistirince cihaz kilitleniyor.cihazi surekli kurtarma yazılımı ile kurtarmak zorundasiniz.
    Bir uygulamada seri hareket edince yine cihaz çöküyor.
    cccam da sifreli kanallar 5 saniyede açılıyor.
    en kötü e2 cihazda bile 1 saniyenin altında açılıyorken...
    Cihaz rus yapimi OPENBOX AS4K CI nin turkiyedeki çakmasidir isteyen inceleyebilir. .
    Maalesef urunu bile adam gibi kopyalayamamis ali pekkürek.
    T.u.r.k.e.y.f.orum da fake hesaplarla cihazi ovucu yorumlar yapip reklam pompalamasyonu pesindeler.buda tüketiciyi yanıltıp cihazı almasına ardından mağdur olmasına sebebiyet veriyor.
    Kesinlikle hickimseye tavsiye etmiyorum.
    En kotu enigma cihazi alin keyfinize bakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KorayBABA. -- 6 Ocak 2018; 11:24:29 >

• Trf.orumda daha bu sabah yapilan 2 adet yorumu buraya kopyaliyorum. Tuketici feryad ediyor...

Bu cihazdan ilk çıktığı zaman almıştım bir süre sonra wifi kopma sorunu yaşadım bununla ilgili yazılım verildi malesef sorun duzelmedi acaba yüklediğim bazı uygulamalar mi problem oluyor diye düşündüm cihazı defalarca resetledim olması ve nihayet benim gibi bu cihaza ilgi duyan bir arkadaş a cihazı verdim e2 bir cihaz alacaktım zero 4k sonra boşver dedim adamlar emek veriyorlar Ali beyi ilk çıkardıkları g3 cihazdan beri takip ediyorum bu zamana kadar ne ürün getirdiler se hepsini aldım ama olmuyor . diyecek siniz cihazı vermişsin ne konuşuyorsun işte dedim ya emek veriyorlar iki gün önce aynı cihazdan sipariş verdim bu defa satıcı arkadaşa uygulamalari yuklettim 2001 yılından beri hobi olarak ilgileniyorum bu uydu işiyle artık kendime güvenemiyorum bu ugrasta neyse bağlantılarını yaptım bir saat çalıştı sorun yok kapattım çıktım akşam tekrar açtığımda launcher loading gibi bir uyarı geliyor görüntü gidiyor yani hevesim yine kursagimda kaldı şimdi bu konuda yardım istesem Ali bey yardım edecektir şüphem yok ama benim öğrenmek istediğim Android ile bu iş ne kadar olacak Ali kardeşim ha bu arada bunu nasıl normale dondururum anlatirmisin

Bir diğer feryat eden vatandaş...

Kardeşim ben konu üste konu acıyorum wifi kopmadan tut kanal epg sorunu usb kanla yedekleme yükle olsun cihazla ilgili ne ali beyden nede bir bilenden açıklama gelmedi anlaşılan onlarda bilmiyorlar destek sıfır bence bir cihazı çıkartıyorsun 750 tl paraya alıyorsun sonucu hüsran yerden topluyoruz ya biz bu paraları öyle bir sitem içerisine girdim satın aldığım kişi şunu yap bunu yap demekten başka bir şey yapamıyor

YANI UZUN LAFIN KISASI DESTEK SIFIR.
    TEKNİK GELİŞİM FISIR
    OPENBOX AS4K CI RUS CIHAZI SADECE KOPYALAMIŞLAR BARİ ONU DÜZGÜN YAPSALARDI.
    VERDIGIM PARALAR HARAM ZEHIR ZIKKIM OLSUN

• Saçmalıga bakarmisiniz...
    Koray digital nedir yahu resmen rezillik.
    Hele bir googleye yazin koray digital diye bir firma varmiymis Resmen rezilsin.
    Ben burada fatih ismini anmadim ki ALI PEKKÜREK dedim demekki buda senin çakma reklamasyon profilin
    E2 kanal listesi gerekli zira filtv. Tivibu spor gibi kanallardan epg si olmayan kanallara show tv. Fox tv gibi kanallara elektronik program rehberi program bilgisi cekme amacli. Okadar rezillik ki suan guluyorum sanam T.u.r.k.e.y.f.orumda novacom muhendisi ali epg isteyen e2 kanal listesi yukleyebilir diye birkac yorumu mevcut urun muhendisi yalan soyluyorsa suclusu ben miyim.....hatta ustune basa basa belirtmis bu xlmtv kanal fosyasinin e2 olmasina dikkat edin diye.
    Halki kandirdiniz sesini yukseltenleri foorumdan banladiniz hakkini aramak sucsa bari madur olan tuketiciyi tatmin edecek teknik destege imza atin
    Tekrar ediyorum o foruma merak eden herkes girip mesajlarima yorumlarima bakabilir şuan herseyi delilleriyle ispatlamaya hazirim.
    arkasinda duramayacaginiz urunu insanlara kakalamayin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KorayBABA. -- 7 Ocak 2018; 4:35:58 >

• BÜYÜK HARFLE YAZDIĞIM İÇİN BU SEFERLIK DONANIMHABER FORUM YÒNETICILERINDEN OZUR DILERIM AMA HAKSIZLIĞA TAHAMMULUM YOK.
    N11 SITE REKLAMI VERMIS BE HEY ALLAHIN KULU NE N11 NEDE SATISIN YAPILDIGI HICBIR SITEYE GUVENMEYIN ZIRA ORADAKILERIN TAMAMI FIRMA YETKILISI VE BAYIIILERDIR BIRTEK BU DANDİK URUN ICIN DEMIYORUM NE ALIRSANIZ ALIN ILK ONCE DONANIMHABER FORUMUNU ZIYARET EDIN ZIRA BURADA FIRMA YETKILILERININ DÜDÜĞÜ ÖTEMİYOR.
    FATIH BEY SORU VE SORUNLARI SAPTIRMADAN YUKARIDAKI MADDELERE CEVAP VERIN BEN SIYAH DIYORUM SIZ BEYAZI TARIF EDIYORSUNUZ BIRAZ DENEYIM SAHIBI OLMANIZI VE FIRMANIZDAN ONCE TUKETICIYI DUSUNMENIZI TAvSIYE EDIYORUM.ZIRA BU HALLERINIZ SIZI GULUNC DURUMA DUSURUYOR.
    KORAY DIGITAL FIRMASI NEDIR YAHU GULERMISIN AGLARMISIN.
    ARZU EDENLERE TELEFONUMU VERDIR DAHADA ARZU EDENLERE GOOGLEDE ARATMALARINI ONERDIM VE DAHADA TATMIN OLMAK ISTEYENLERE TELEFONUMDAN ARADIKLARI TAKTIRDE TC KIMLIK NUMARAMA KADAR VERMEYE HAZIRIM BEN BIR DEVLET MEMURUYUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KorayBABA. -- 7 Ocak 2018; 4:44:33 >

• Ohoo... baktım da benim mesajlarımı da uçurmuşlar.

İsmi Lazım Değil Forum ve bu forumdaki satıcılar her zamanki gibi iş başında nöbet tutmaya devam ediyorlar demek ki...

Uydu cihazı kullanmaya ihtiyaç duyanlar yada cihazın uydu işlevlerinden faydalanmak isteyenler, s11 cihaz ve diğer android cihazları kesinlikle almamalıdır. Çünkü cihaz yazılımının içindeki uydu modülü bölümü, ilkel olup kullanılabilir değildir. Bug'larla doludur.

Herhangi bir cihazdan uydu işlevlerinin yanında, IPTV hizmetlerinden de yararlanılmak isteniyorsa, tavsiyem enigma2 cihazlardır.

• KorayBABA. K kullanıcısına yanıt
    koray kardeş kendini bu kadar germe .canın yanmış görüyoruz .
    ismi lazım değil bir zat android pazarlıyordu . sonunda kendi açtığı topiği silmeye kalktı .
    bu topiğinde başına gelecek aynı şey .
    adamlar reklamın iyisi kötüsü olmaz maksadıyla hareket ediyor .
    Sen ben yazdıkça . bazanda hazır kalemşörler şişirdikçe üst sıralara düşüyor . yazanların en az yarısı fake .
    ama bu tüm forumlar için geçerli . önüne geçemezsim .
    insanların %80 android işletim sisteminin telefonlar için yazıldığını biliyor .
    Bırak bir kaç ay sonra kimse okumaz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Ohoo... baktım da benim mesajlarımı da uçurmuşlar.

İsmi Lazım Değil Forum ve bu forumdaki satıcılar her zamanki gibi iş başında nöbet tutmaya devam ediyorlar demek ki...

Uydu cihazı kullanmaya ihtiyaç duyanlar yada cihazın uydu işlevlerinden faydalanmak isteyenler, s11 cihaz ve diğer android cihazları kesinlikle almamalıdır. Çünkü cihaz yazılımının içindeki uydu modülü bölümü, ilkel olup kullanılabilir değildir. Bug'larla doludur.

Herhangi bir cihazdan uydu işlevlerinin yanında, IPTV hizmetlerinden de yararlanılmak isteniyorsa, tavsiyem enigma2 cihazlardır.

Sayın Serkangüzel maalesef ki anladığım tek şey androidden uydu alıcısı olmuyormuş.
    Bunu 750 tl ödeyerek anladım .spybox s11 cihazındaki teknik rezaler 150 tl lik enigme 2 cihazda bile yok.
    Birde iftiraya bakarmısıniz KORAY DIGITAL firması nedir yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

koray kardeş kendini bu kadar germe .canın yanmış görüyoruz .
    ismi lazım değil bir zat android pazarlıyordu . sonunda kendi açtığı topiği silmeye kalktı .
    bu topiğinde başına gelecek aynı şey .
    adamlar reklamın iyisi kötüsü olmaz maksadıyla hareket ediyor .
    Sen ben yazdıkça . bazanda hazır kalemşörler şişirdikçe üst sıralara düşüyor . yazanların en az yarısı fake .
    ama bu tüm forumlar için geçerli . önüne geçemezsim .
    insanların %80 android işletim sisteminin telefonlar için yazıldığını biliyor .
    Bırak bir kaç ay sonra kimse okumaz .

Sayınkruegerfred haklısınız.
    Bundan sonra onlara prim vermemeye çalışacağım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.