Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
823
Cevap
22
Favori
97.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim çok merak ettiğim bir konu var cevaplarsanız sevinirim. Acaba bu üründe iptv ve uydu kanallarını aynı listede sıralama imkanı varmı?

Örneğin ben favori oluşturuyorum tek listede

1.star- uydu kanalı
    2.show- uydu kanalı
    3.fox -iptv
    4.tv8- uydu
    5.trt - iptv

gibi yapmaya imkan veriyor mu? Çok araştırdım ama tam net bir şey bulamadım bununla ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turstar -- 17 Eylül 2019; 12:10:8 >
  • turstar T kullanıcısına yanıt
    Eğer IPTV kanallarını kanal listesine aldıysanız Menü/Kanal DÜzenleyici den kumandada FAV tuşuna basınca Kanal Silme Favorilere alma gibi seçeneklerin çıkması gerek, oradan istediğiniz bukete ekleyebiliyor olmanız gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turstar

Benim çok merak ettiğim bir konu var cevaplarsanız sevinirim. Acaba bu üründe iptv ve uydu kanallarını aynı listede sıralama imkanı varmı?

Örneğin ben favori oluşturuyorum tek listede

1.star- uydu kanalı
    2.show- uydu kanalı
    3.fox -iptv
    4.tv8- uydu
    5.trt - iptv

gibi yapmaya imkan veriyor mu? Çok araştırdım ama tam net bir şey bulamadım bununla ilgili.
    merhaba
    evet var

ıptv lıstenızı m3u dosyası seklınde cıhazın menusunden ıp arama yazan yerden

cıhazın kanal lıstesıne yuklenır

ıptv lıstenız buket seklınde cıkar buradan kanal tasıma ıle ıstedıgınız yere tasıma yaparsınız
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/spybox-s11-4k-uhd-combo-aparat-P204907943

• Teşekkürler arkadaşlar süper bir özellik cihazı inceliyorum sağolun.
  • Cihazda kanal sıralaması yapmayı bir türlü beceremedim. Kanal düzenlemeye geliyorum katagoriden taşımayı seçiyorum ilk başa taşımak istediğim kanalları seçiyorum sağ tarafa atıyorum sonra Genel listede 1 kanala geliyorum çünkü en başa almak istiyorum sağa attıklarımı YEŞİL tuşa basıp taşıya basınca savruk şekilde kanalları atıyor biri farklı yerde biri farklı yerde. Sonra buradan çıkıp tekrar aynı listeye gelince GENEL listede az önce sağa attığım kanalların yanında bir işaret olduğunu görüyorum ama nedir bilmiyorum. Bir türlü en çok istediğim kanalları ilk sıraya alamadım.
  • Sorunu hallettim kanal listesi problemliydi sanırım başka bir liste yükledim ve onda istediğim şekilde sıralamayı yaptım süper oldu. Cihaz harika
  • spybox s10 1gb ddr4 ram 8gb bellek
    s10 plus 2gb ddr4 ram 16gb bellek

benim gördüğüm sadece bu farklar var
    bunun için 240 tl fazla vermeye değer mi sizce?
  • 8gb yetersiz.
    16gb için vermeye değer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

spybox s10 1gb ddr4 ram 8gb bellek
    s10 plus 2gb ddr4 ram 16gb bellek

benim gördüğüm sadece bu farklar var
    bunun için 240 tl fazla vermeye değer mi sizce?
    2 cıhazıda evımde kullandım

hafızaya fazla ıhtıyacın olmuyor

ama 2gb ddr4 ram hızı daha ıyı
  • HDMI 2 Kablo ile de aynı problem oluyor , değişen bir şey yok.

TV, LG FULL HD , 4K değil , cihaz 4 k ,ama tanıtım videolarında 1080 p ayarı yapılıp izlenebiliyor deniyordu , benim gibi böyle tv si 4 k olmayıp bu sorunu yaşayan yokmu , bişey etki ediyor görüntüye ama ne , yalnız trt 4 k ve youtube daki 4k videolarında bu çizgi çıkmıyor uydu kanallarında , netflixde çıkıyor , bi ayar yapılması lazım ama ne bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyduman73 -- 17 Ekim 2019; 12:32:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyduman73

HDMI 2 Kablo ile de aynı problem oluyor , değişen bir şey yok.

TV, LG FULL HD , 4K değil , cihaz 4 k ,ama tanıtım videolarında 1080 p ayarı yapılıp izlenebiliyor deniyordu , benim gibi böyle tv si 4 k olmayıp bu sorunu yaşayan yokmu , bişey etki ediyor görüntüye ama ne , yalnız trt 4 k ve youtube daki 4k videolarında bu çizgi çıkmıyor uydu kanallarında , netflixde çıkıyor , bi ayar yapılması lazım ama ne bulamadım
    oncelıkle cıhaz acılınca 1080den acılır bu cıhazı kullananların yuzde 90ı fullhd 1080 tvden ızlıyor ben evımde 720 hd readyden ızlıyorum

fırmayı arayıp gorusun 03123110200 yardımcı olurlar
  • NOVACOM SPYBOX S11 TANITIM INCELEME VIDEOSU

• kodi kurulum videosu

turkvod ındırme lınkıhttps://www.turk-dreamworld.com/threads/1219774-TDW-TURKvod-Kodi-ver-10-3-7-05-10-2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 17 Ekim 2019; 16:24:11 >

• NOVACOM SPYBOX S10 S10PLUS S11 MYONLINE TV NASIL YUKLENIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 18 Ekim 2019; 15:37:0 >
  • NOVACOM SPYBOX S10 S10PLUS S11 UYDU KANALI SİLME TASIMA KİLİTLEME UYDU KANAL LİSTESINE İPTV EKLEME , INTERNETTEN KANAL YUKLEME NASIL YAPILIR

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    Çok faydalı olmuş fatih... .. Dışarıdan aldığınız iptv yi, cihaz kanal listesinde görmek için, nasıl m3u dosyası haline getirip usb belleğe atabiliriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RİDEN7

Çok faydalı olmuş fatih... .. Dışarıdan aldığınız iptv yi, cihaz kanal listesinde görmek için, nasıl m3u dosyası haline getirip usb belleğe atabiliriz ?
    satıcıdan aldıgınız url lınkını explorer veya chrome web sayfasına yapıstırıp enter tusuna basın m3u lıstesı ıner

spybox s11 baska bır marka cıhaz program veya tanıtım ıstersenız yoruma yazınız .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 19 Ekim 2019; 19:42:38 >
  • Bu videomuzda spybox s10 ve s11 cihazımızı AİR SYNC REMOTE androıd uygulaması ıle kullanmayı anlattık

• Cihazın orjinal kumandası ile netflix çalışmıyor... Haraket ettirilemiyor netflix sayfaları.. Air mouse kumanda nin ise pilleri bir hafta içinde bitiyor, pil dayanmıyor... Kumanda tavsiyesi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: RİDEN7

Cihazın orjinal kumandası ile netflix çalışmıyor... Haraket ettirilemiyor netflix sayfaları.. Air mouse kumanda nin ise pilleri bir hafta içinde bitiyor, pil dayanmıyor... Kumanda tavsiyesi olan var mı?
    merhaba cıhazın marketındekı netflıx versıyonunu yukleyın kumandada mouse tusu var bende kullanıyorum harekette bır sorun yok
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.