Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
823
Cevap
22
Favori
97.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usb wifi+bt combo dongle aldım normalde s11 soundbara optik ile bağlı öyle kullanıyordum, sonradan soundbar çok yer kapladığından tronsmart mega 40w bt hoparlör aldım soundbarı iptal edip bluetooth ile tronsmart hoparlörü kablosuz olarak kullanıyorum seste ne gecikme nede kopma var ve bt hoparlörün sesi çok çok iyi kesinlikle tavsiye ederim. Kablosuz olduğundan hoparlörü oda içerisinde istediğin yere koyup dinleyebiliyorsun, gerçekten büyük nimet oldu bu benim için. İnternete zaten ethernet ile bağlanıyorum bu arada yeni güncellemeyi yükledim herhangi bir eksi yönünü göremedim. Yüklemeyen arkadaşlar varsa yüklesinler.

uzun zamandır free ip tv ye de bakmıyorudum 2 gündür bakıyorum gram takılma olmadı ve hep 2018 türkçe dublajlı güncel filmler var valla çok iyi oldu benim için. Umarım bu makine için diğerlerinde olduğu gibi desteği çabuk çekmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: garuda

usb wifi+bt combo dongle aldım normalde s11 soundbara optik ile bağlı öyle kullanıyordum, sonradan soundbar çok yer kapladığından tronsmart mega 40w bt hoparlör aldım soundbarı iptal edip bluetooth ile tronsmart hoparlörü kablosuz olarak kullanıyorum seste ne gecikme nede kopma var ve bt hoparlörün sesi çok çok iyi kesinlikle tavsiye ederim. Kablosuz olduğundan hoparlörü oda içerisinde istediğin yere koyup dinleyebiliyorsun, gerçekten büyük nimet oldu bu benim için. İnternete zaten ethernet ile bağlanıyorum bu arada yeni güncellemeyi yükledim herhangi bir eksi yönünü göremedim. Yüklemeyen arkadaşlar varsa yüklesinler.

uzun zamandır free ip tv ye de bakmıyorudum 2 gündür bakıyorum gram takılma olmadı ve hep 2018 türkçe dublajlı güncel filmler var valla çok iyi oldu benim için. Umarım bu makine için diğerlerinde olduğu gibi desteği çabuk çekmezler.

Servisi aradım cevap vermedi.
    Yardımcı olursanız memnun olurum.
    Netflix 4k veya 1080p gösteriyormu.
    Youtube 4k gösteriyormu.
    Stremio.
    Terrarium Tv. Bu proğramlar sorunsuz kurulup çalışıyor mu.
    İptv performansı nasıl.
    Deneyip cevap verirseniz pazartesi alacağım.
    İyi Geceler diliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

quote:

Orijinalden alıntı: garuda

usb wifi+bt combo dongle aldım normalde s11 soundbara optik ile bağlı öyle kullanıyordum, sonradan soundbar çok yer kapladığından tronsmart mega 40w bt hoparlör aldım soundbarı iptal edip bluetooth ile tronsmart hoparlörü kablosuz olarak kullanıyorum seste ne gecikme nede kopma var ve bt hoparlörün sesi çok çok iyi kesinlikle tavsiye ederim. Kablosuz olduğundan hoparlörü oda içerisinde istediğin yere koyup dinleyebiliyorsun, gerçekten büyük nimet oldu bu benim için. İnternete zaten ethernet ile bağlanıyorum bu arada yeni güncellemeyi yükledim herhangi bir eksi yönünü göremedim. Yüklemeyen arkadaşlar varsa yüklesinler.

Servisi aradım cevap vermedi.
    Yardımcı olursanız memnun olurum.
    Netflix 4k veya 1080p gösteriyormu.
    Youtube 4k gösteriyormu.
    Stremio.
    Terrarium Tv. Bu proğramlar sorunsuz kurulup çalışıyor mu.
    İptv performansı nasıl.
    Deneyip cevap verirseniz pazartesi alacağım.
    İyi Geceler diliyorum.

Alıntıları Göster
    netflix kullanmıyorum üyeliğim yok youtube 4k için deneyip bilgi veririm.

• youtube 4 k sıkıntı yok gayet stabil netin güzelse keyif verici görüntü 4 k görüntüde asla sıkıntı vermiyo ben cok mmenum bir seneyi gectim kullanıyorum
  • 2019 girince 2 yıllık cihaz olacak. Halâ almaya değermi acaba.

• 1 aylık spybox s11 cihazımı satıyorum almak isteyenler özelden cevap yazabilir. Satma nedenim 65” tv aldım çift kumanda falan uğraşmak istemedim ayrıca netflix üyeliğim var 4K izlenmiyor. Fiyatta yardımcı olurum. Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcinman52

1 aylık spybox s11 cihazımı satıyorum almak isteyenler özelden cevap yazabilir. Satma nedenim 65” tv aldım çift kumanda falan uğraşmak istemedim ayrıca netflix üyeliğim var 4K izlenmiyor. Fiyatta yardımcı olurum. Saygılar

S11 Netflix kaç P gösteriyor?
    480p
    540p
    720p
    1080p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saint Ralph -- 26 Aralık 2018; 23:10:53 >
  • Saint Ralph S kullanıcısına yanıt
    1080p

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcinman52

1080p

Çok sağolun cevap için.

• İkinci el satan var mı.
    250 TL veririm.
    İlgilenen varsa yazsın.

• Arkadaşlar spybox s10 kullanıcısıyım. Cihaz wifi üzerinden internete bağlı ve aynı modem-router'dan android telefonumda bağlı. Telefona Air Sync Remote Z programını kurdum. No STB connected diyor ve cihazı görmüyor. Biryerde telefonun dilini ingilizceye çevirmek gerekiyor diye okudum ancak benzer programlarda cihazı bulmayınca farklı çözüm gerekiyor mu diye düşündüm. Android telefonuma soft reset atmadan nasıl dil değiştireceğim bilmiyorum. ( Kaldı ki iyi bir çözümde değil dil değişimi ) Spybox S10'umda son (an itibariyle 1.6.30) yazılım yüklü ve fabrika ayarlarına dönüş yapıldı.

Sonradan edit: Android telefonun dilini ingilizce yapıp denedim çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskibirkurt -- 2 Ocak 2019; 23:32:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersan35

İkinci el satan var mı.
    250 TL veririm.
    İlgilenen varsa yazsın.

350 TL arkadaşa aldım.
    Sıfır kutusunda hiç kullanılmamış.
    Bir kaç gün kullansın bakalım ne diyecek.

• eskibirkurt kullanıcısına yanıt
    Bazı telefonlarda ek dil ekleyebiliyorsun.meseka turkce kaliyor üstüne İngilizce ekleniyor.mesela.note5 de oluyor. Öyle Bir telefon yoksa değiştireceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

Linux temelli Enigma cihazların yüzde yüzü en az 32 Uydu destekler .
    Bilmeyip konuşana google linki vermekten başka çare yok .
    Ben cihaza bok atmak içinde gelmedim . Bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum .
    ama karşımda bilgisizce konuşunca ne söz kullanacağımı şaşırıyorum .

Bilmiyoruz araştıralım diyebilirsiniz . ben enigma cihazların en az 32 uydu desteklediğini adım gibi biliyorum .

Baştaki yorumlarınızı okudum düşüncenizi öğrenmek istedim.
    Aldınız mı acaba bu cihazı.
    Ve cihaz hakkında bilginize baş vurmak istedim alınır mı alınmaz mı diye.

Sen hâlâ arayışta mısın?
    Youtube 4k
    Netflix 1080p
    Sayılan uygulamalar yükleniyor sorunsuz.
    İptv mükemmel kusursuz. Hem cihaza özel mytvonline uygulaması üzerinden (ki kumandada ozel bir tusu var) yada kanal listesine yani digital yayinlarin arasina kafana göre iptv kanalları atılıyor. İptv kanal geçişi(sorunsuz server de ) uydu kanallarından daha hızlı. Miracast ile telefon ekrana yansıtılır. Airremote z ile uydu makinasi telefona yansıtılır telefondan TV izlenir kanal değiştirilir. Telefon istenirse airmouse olarak kullanılır. Kumanda alıcısı için utazma kablosu var.istenirse cihaz bir yere saklanabilir.cekmece gibi.
    Görüntü kalitesi çok iyi. görüntü kalitesi ile meşhur eski uydu alıcım gigablue 800 den daha iyi.(linux enigma)

Kusur:(şimdilik) cihaz epgleri alirken sorun vardı yazılımla yari yariya halledildi.bir dahaki yazılima komple biter bence.ayda olmadı 2 ayda bir yazılım geliyor. Su anda ip tv icin epg yapabilirmiyiz projesi var.yani iptv satan gondermesede olabilirmi projesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 3 Ocak 2019; 17:58:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: L.o.T.u.S

Sen hâlâ arayışta mısın?
    Youtube 4k
    Netflix 1080p
    Sayılan uygulamalar yükleniyor sorunsuz.
    İptv mükemmel kusursuz. Hem cihaza özel mytvonline uygulaması üzerinden (ki kumandada ozel bir tusu var) yada kanal listesine yani digital yayinlarin arasina kafana göre iptv kanalları atılıyor. İptv kanal geçişi(sorunsuz server de ) uydu kanallarından daha hızlı. Miracast ile telefon ekrana yansıtılır. Airremote z ile uydu makinasi telefona yansıtılır telefondan TV izlenir kanal değiştirilir. Telefon istenirse airmouse olarak kullanılır. Kumanda alıcısı için utazma kablosu var.istenirse cihaz bir yere saklanabilir.cekmece gibi.
    Görüntü kalitesi çok iyi. görüntü kalitesi ile meşhur eski uydu alıcım gigablue 800 den daha iyi.(linux enigma)

Kusur:(şimdilik) cihaz epgleri alirken sorun vardı yazılımla yari yariya halledildi.bir dahaki yazılima komple biter bence.ayda olmadı 2 ayda bir yazılım geliyor. Su anda ip tv icin epg yapabilirmiyiz projesi var.yani iptv satan gondermesede olabilirmi projesi

Bir kaç tane alıp sattım, bunu daha alamadım. Çünkü işinin arkasında duran esnaf yok.
    Ürünü göreyim diyorum adam kutusunu bile göstermiyor.
    Kutuyu açarsa almak zorunda imişim.
    Şu an hastanede yatıyorum çıkar çıkmaz denememe müsaade eden birinden alıp deneyeceğim. Eğer hoşuma giderse alacağım.
    %100 mükemmel cihaz olmadığını bunca zaman içerisinde anlamış oldum.
    Son bir haftada S10 - S11 ürünlerin tanıtımı çoğaldı düşüncem elden çıkarıp yeni ürüne geçmek.
    En son tanıtım videosu çekip satışa başlayan eksen uydu.

Bilgilendirme için sağol.

Ben cok araştıran ve titiz biriyim. Şu anda bu cihaz gibisi yok bence. Bir cihaz android ve linux ayni zammanda olmalı.yoksa yarım kalıyor. 2 cihaz kullanmak amemelik.android ve linux enigmayı en iyi harmanlayan bu. Sorun varsa her türlü yardımcı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: L.o.T.u.S

Ben cok araştıran ve titiz biriyim. Şu anda bu cihaz gibisi yok bence. Bir cihaz android ve linux ayni zammanda olmalı.yoksa yarım kalıyor. 2 cihaz kullanmak amemelik.android ve linux enigmayı en iyi harmanlayan bu. Sorun varsa her türlü yardımcı olurum

S12 çıkma ihtimali varmış.
    Şimdi kararsız kaldım.
    Ne zaman çıkar acaba,hemen çıkmaz ise bunu alıp çıkınca onunla değiştirebilirim.

• arkadaşlar

firmalar ıhtımal uzerıne ıs yapmazlar

bır cıhazın cınden demo alınıp test edılmesı yazılım uyarlanması vs

arge calısmaları 1 sene surer

novacom fırmasının S12 ısımlı bır modelı yoktur 2019da yenı model calısmasıda yoktur ......
  • cıhazı test etmek ısteyen arkadaslar

S11 https://urun.n11.com/uydu-alicisi/spybox-s11-4k-uhd-kablosuz-mouse-P204907943

S10 https://urun.n11.com/uydu-alicisi/spybox-s10-4k-uhd-kablosuz-mouse-P265243082

kadıkoy magazamızda 4K TV ve WIFI baglantı ıle deneyebılırler

CIHAZDA WIFI SORUNU YOKTUR evımde wıfı ile kullanıyorum

kumanda cekım sorunu yoktur tv ile eslestırıp kapatıp acmak ıcınde kullanabılırsınız

bagımsız tuner ıle ramı kullanmaz dıger androıd cıhazlar gıbı dvb apk kullanmaz kanal gecısınde yavaslama yoktur

resım ıcınde resım PİP

my onlıne sıstemı ıle mag 254 cıhazlardakı gıbı 24saat acık kalsa 3 mb ınternet ıle donmasız ıptv ızletır

cepten ızleme ve kumanda

usb 3.0 gırısı ıle 4K vıdeoları formatları sorunsuz donmasız ızletır

youtube

NETFLİX

KABLOSUZ KULAKLIK VE HOPARLOR TAKILABILIR

İnternetten Kanal Güncelleme

İnternetten Yazılım Güncelleme

FREE İPTV ( DİZİ FİLM BELGESEL )

2 gb ddr4 ram ıle yarıs oyunlarını donmasız oynatır

androıd 7 versıyonu en son uygulamaları ındırıp kullanabılırsınız telefonlarınızda androıd 6 var

mıracast ıle cep telefonu ıle ekran paylasımı yapar

bluetouth takılarak kulaklık veya HOPARLOR baglanabılır

ısteyen 4k vıdeo dolu hdd getırebılır 4 k vıdeo formatlarını sorunsuz donmasız acmaktadır

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 5 Ocak 2019; 11:32:13 >

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.