Şimdi Ara

SPYBOX S11PLUS 4K UHD Cİ ANDROID UYDU ALICISI SORU GÖRÜŞLERİNİZ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
823
Cevap
22
Favori
97.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fenerli01

Alalı 1 hafta oldu ama şimdiden pişman etti . Sürekli yayın hatası uyarısı verip duruyor. Belli ki uzun ömürlü olmayacak. En iyisi enigma 2 cihaz düşünün.

Alıntıları Göster
    Üstadım bende bu cihazı almak istiyordum ama yorumundan sonra fikrimde değişiklik olacak büyük ihtimalle. Başka ne gibi sorunları var? Mesela görüntü kalitesi, kanal geçiş hızı nasıl? İp tv ce cccam açılış süresi nasıl? Nu cihaza o kadar para vermeye değer mi? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    Fatih bey merhaba, 1000 tl bütçem var. Bu cihazı tavsiye edermisiniz? Yada yine görüntü kalitesi iyi, kanal geçiş hızı İyi iptv ve cccam özelliği olan başka blr cihaz önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolmax-man

Üstadım bende bu cihazı almak istiyordum ama yorumundan sonra fikrimde değişiklik olacak büyük ihtimalle. Başka ne gibi sorunları var? Mesela görüntü kalitesi, kanal geçiş hızı nasıl? İp tv ce cccam açılış süresi nasıl? Nu cihaza o kadar para vermeye değer mi? Şimdiden teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Görüntü kalitesi fena değil. Kanal geçiş hızı pek hızlı sayılmaz. İptv için kullandığım program şu an için iyi çalışıyor. Hatta kanal geçiş hızı uydu yayınına göre daha hızlı. Ama aynı programı kullanan başka bir arkadaş problem yaşadığını söyledi. Android cihazlar telefonda da olduğu gibi arasıra sorun çıkartıyor. Kişisel tahminim bu cihazların çok uzun ömürlü olmayacağı yönünde. Ben cihazı kendi yakınıma alması için tavsiye etmem. Sonuçta az bir para ödemiyoruz. Bu arada cccam ile iptv yüzünden pek ilgilenmiyorum. Baktığım kadarıyla fena bir performansı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

Arkadaşlar Gittigidiyor dan 50 TL maxipuanla beraber yaklaşık 870 TL ye alabileceğim bu cihazı.
    Alınası bir cihaz mı?
    Bu paraya değer mi?
    Kullanıcılar cevaplarsa memnun olurum.
    Pardon bir sorum daha olacak.
    Bu cihazda conax modülle kablotv izlenebiliyor mu?

Edit:Ekleme
    selam
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/spybox-s11-4k-uhd-uydu-alicisi-378167625

cıhazda sınyal sorunu gerektırecek kronık bır tuner arızası yoktur

4 mesajlı bır kısının yazması ıle mı cıhaz secıyorsunuz ?

sınyal sorunu olsa bıle

uydu sınyal sorunu kısılerın dış tesısatından kaynaklanır tuner sorunu olsa butun cıhazlarda olurdu

conax modul takılamaz dvb c tunerı yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 7 Ekim 2018; 18:30:2 >

• coolmax-man C kullanıcısına yanıt
    selam ıptv kanal acılıs suresı 1 sanıyedır
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

selam
    https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/spybox-s11-4k-uhd-uydu-alicisi-378167625

cıhazda sınyal sorunu gerektırecek kronık bır tuner arızası yoktur

4 mesajlı bır kısının yazması ıle mı cıhaz secıyorsunuz ?

sınyal sorunu olsa bıle

uydu sınyal sorunu kısılerın dış tesısatından kaynaklanır tuner sorunu olsa butun cıhazlarda olurdu

conax modul takılamaz dvb c tunerı yoktur

Alıntıları Göster
    Yorum yazmak için mesaj sayısı kaç olmalı ? Bana sorulan bir soruyu cevaplıyorum ve kendi kişisel görüşlerimi yazıyorum. Senin beğenine göre yorum yapmıyorum. Yazdıklarına dikkat et !

Önemli olan mesaj sayısı değil kişinin yaşadığı deneyimdir.
    Sinyal sorunu ile alakalı bir şey sormadım zaten.
    Conax modül çalıştırıp çalıştırmadığını sormuştum.
    Cevabınız için teşekkürler.
  • Arkadaşlar cccam yayını servis sağlayıcınızın size sunduğu hızla alakalıdır. Ben 1 ay önce Dreambox 900 'ü satıp bu cihaza geçiş yaptım. Dm 900'de ne verim aliyorsam bu cihazdan da aynı verimi alıyorum. Cccam yayınını sakin Xcamclient 3 eklentisi ile izlemeyin, problemli. Ama Xcam client2 tamamen Dreambox sistemi gibi çalıştığından bunu kurun ve eğer modülünüz yoksa başka hiçbir eklenti kurmayın.

Dreamboxın hazır kanal settingleri vardı yada kendiniz kanal editör ile hazırlayıp atiyordunuz. Bunda ise tarattırıp, kumandadan manuel buketler oluşturup, Dm deki gibi favorilerinizi ayarlayabiliyorsunuz. Filbox modulumu sorunsuz kullanıyorum. Direkt lan kablosundan bağlandığım için internet olaylarında iptv ve cccam de hiç takılma yapmıyor. İptv mi kodi de kurdum ve süper çalışıyor. Dm 900 3000 TL ve kodi kurulduktan sonra çalışmıyor. Problemli. YouTube android deki gibi enigma Dreambox ta çalışmıyor. Daha sayamayacağımız bir sürü handikaplari var. Bu cihaz hem modül izlettiriyor, hem cccam kabloyla donmasiz, iptv kabloyla donmasiz, YouTube donmasiz, şuanda Thor daki HBO HD kanalı 2 saattir açık ve inanın hiç takılmadan donmasız izliyorum. Bir de Dreambox 900 tunerinden thordan %72 ile aldığım sinyaller bu cihazda %92. Daha donmasiz izliyorum. Dreambox bu saatlerde yada gece açık kaldığında cccam donup kalıyordu. İptv ondada donuyordu. Yani kısaca şunu diyebilirim ki bu fiyata bu cihaz bedava. Almayı düşünenler gönül rahatlığıyla alabilirler. Yazılımsal eksiklikler zaman içinde mutlaka giderilir diye düşünüyorum.

Örneğin acilen kanal editör programı bekliyoruz vede cihaza internetten iptv üzerinden bağlanıp cep telefonumuzdan çanak sinyal ayarı yapabileceğimiz bir programa da ihtiyaç var.

Ben bu cihaza bir de Air mouse aldım inanın dadından yenmiyor.

Cccam olayında örneğin Astra da criminal diye bir kanalda cihaz sürekli kilitlenip kalıyordu. En son o kanalı silerek , o kanala denk gelmemeye dikkat ederek olayı çözdüm. Cihazı kilitliyordu. Bir de kanal silerken çok bekletiyor. Onu da şöyle çözdüm; 100 tane taşıyıp sileceğime 50 tane seçip sildim hızlandı.

Bu tip işlemler esnasında kilitlenmeler yaşadım ama kanal listem oturduktan sonra herşey düzeldi ve şuan sorunsuz bir şekilde izliyorum. Altına da laptop soğutucusu koydum nolur nolmaz diye. Çünkü DM900 çok fazla ısınıyordu. En son 70°C ölçmüş ve Almanya Dreambox a resimli mail atmıştım. Bu cihaz daha serin.

Karar sizin ya enigma 2 tabanlı bir cihaz alırsınız sadece cccam ve normal uydu yayınlarında kullanırsınız ve android kodi YouTube ve daha birçok uygulamayı kullanamazsınız yada bu cihazla ufak tefek aşılabilecek problemlerle bu saydıklarımı birarada kullanabileceksiniz.

1000 TL ye 3000 TL karar sizin.

Kolay gelsin.

hocam merhaba,
    G4 mini ile mu cihazzı karşılaştırırsan neler diyebilirsin?
    aralarında kaç yıl var ama yine de bu soru sorulabilir sanırım zira androd cihazların sorunu donanımın yyetersizliği değil genelde,
    yani 16 çekirdek5 ghz işlemci olsa yine bazı şeyler değişmeyecek sanırım. özellikle stabilite konusunda.

Dreambox800 hd SE ardından
    G4 miniden sonra K2 PRO da kullandım androidden devam ettim yani,
    ben genel olarak android cihazların stabilite konusunda yetersiz oldugu kanısındayım,
    görüntü kalitesi olarak çok da fikrim yok.

şimdi ya bu modeli ya da almışken 912 olsun diye başka bir android modeli düşünüyorum,
    - bu arada spybox s** serisinin 8 çekirdekli bir versiyonu yok sanırım.

Benim şu anda önceliğim Tuner kalitesi,
    zorla alabildiğim bir 36E uydusu var, daha başarılı tuner ıo lan bir model lazım bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 12 Ekim 2018; 22:36:55 >
  • 3 aydır spybox s11 kullanıyorum daha öncede s9 kullanıyordum, s9 a göre bence çok daha iyi olmuş s11 milleti anlamıyorum bi uydu cihazınızdan beklentiniz nedir aç kanalı izle geç ben böyle kullanıyorum daha bir sorun yaşamadım 3000tl lik cihazda alsam 100tl lik cihazda alsam sorun yaşamayacağımı düşünüyorum s9 da da hiç sorun yaşamadım memnundum gittim s11 aldım. Standart kullanıcı olarak ben yayın kalitesini ve ip tv özelliğini beğeniyorum kanal geçişlerde hızlı ben daha çok youtube izliyorum daha takılma donma açılmama gibi bir sorun yaşamadım ethernetten bağlı makine internete. eve gelen eş dost arkadaşlar makineyi beğeniyor.

ben gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim, kanal sıralaması vs kolay bence alıp kullanabilinecek bir cihaz bazısı çöp demiş ama neye göre çöp demiş anlamadım cidden enterasan insanlar var bu makineye çöp demek garibime gitti. Belki daha iyileride vardır ona eminim belki biraz daha geliştirilebilir ben standart kullanıcı olduğumdan böyle şeylere takılmıyorum. Evde pc var pc de yapacağım şeyi uydu alıcısından zaten yapmam gerekte yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: garuda

3 aydır spybox s11 kullanıyorum daha öncede s9 kullanıyordum, s9 a göre bence çok daha iyi olmuş s11 milleti anlamıyorum bi uydu cihazınızdan beklentiniz nedir aç kanalı izle geç ben böyle kullanıyorum daha bir sorun yaşamadım 3000tl lik cihazda alsam 100tl lik cihazda alsam sorun yaşamayacağımı düşünüyorum s9 da da hiç sorun yaşamadım memnundum gittim s11 aldım. Standart kullanıcı olarak ben yayın kalitesini ve ip tv özelliğini beğeniyorum kanal geçişlerde hızlı ben daha çok youtube izliyorum daha takılma donma açılmama gibi bir sorun yaşamadım ethernetten bağlı makine internete. eve gelen eş dost arkadaşlar makineyi beğeniyor.

ben gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim, kanal sıralaması vs kolay bence alıp kullanabilinecek bir cihaz bazısı çöp demiş ama neye göre çöp demiş anlamadım cidden enterasan insanlar var bu makineye çöp demek garibime gitti. Belki daha iyileride vardır ona eminim belki biraz daha geliştirilebilir ben standart kullanıcı olduğumdan böyle şeylere takılmıyorum. Evde pc var pc de yapacağım şeyi uydu alıcısından zaten yapmam gerekte yok.

Sadece ip tv, youtube, tarayıcı, media player olarak başarısı nasıl sizce.
    Media playerden kastım internetten indirdiğim H264 - H265, Mp4 filmleri, dizileri sorunsuz izlemek.
    Uydu ile işim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• O siteye gittim sorular sordum bakalım neler yazacaklar.
    Sağolun.
    Pm yazamıyorum bana yasak. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

quote:

3 aydır spybox s11 kullanıyorum daha öncede s9 kullanıyordum, s9 a göre bence çok daha iyi olmuş s11 milleti anlamıyorum bi uydu cihazınızdan beklentiniz nedir aç kanalı izle geç ben böyle kullanıyorum daha bir sorun yaşamadım 3000tl lik cihazda alsam 100tl lik cihazda alsam sorun yaşamayacağımı düşünüyorum s9 da da hiç sorun yaşamadım memnundum gittim s11 aldım. Standart kullanıcı olarak ben yayın kalitesini ve ip tv özelliğini beğeniyorum kanal geçişlerde hızlı ben daha çok youtube izliyorum daha takılma donma açılmama gibi bir sorun yaşamadım ethernetten bağlı makine internete. eve gelen eş dost arkadaşlar makineyi beğeniyor.

Sadece ip tv, youtube, tarayıcı, media player olarak başarısı nasıl sizce.
    Media playerden kastım internetten indirdiğim H264 - H265, Mp4 filmleri, dizileri sorunsuz izlemek.
    Uydu ile işim yok.

Alıntıları Göster
    hocam, uydu ile işin yoksa bence android box alman daha mantıklı bu paralara kralını alırsın, içerisinde gelen free ip tv de bir sorun yaşamadım ilk aldığımda izliyordum ama uzun zamandır bakmıyorum. birkaç kez chrome tarayıcıdan film izledim herhangi bir sorun yaşamadım. youtube sürekli izliyorum hiç sorun yaşamadım. Tv 4k ama hiç 4k film izlemedim daha, 4k film yok elimde.

• garuda kullanıcısına yanıt
    Maalesef Teledünya izlenemiyormuş bu cihazla.
    İP TV internet Youtube v.s. izlemek yanında TV konsolumu cihaz kalabalığından da kurtarmak istediğim için, Conax modül yuvası da olan bir cihaz bakıyorum artık.
  • quote:

hocam, uydu ile işin yoksa bence android box alman daha mantıklı bu paralara kralını alırsın, içerisinde gelen free ip tv de bir sorun yaşamadım ilk aldığımda izliyordum ama uzun zamandır bakmıyorum. birkaç kez chrome tarayıcıdan film izledim herhangi bir sorun yaşamadım. youtube sürekli izliyorum hiç sorun yaşamadım. Tv 4k ama hiç 4k film izlemedim daha, 4k film yok elimde.

Ben dediğiniz cihazları Türkiye'de bulamıyorum.
    İnternet den alışverişi sevmiyorum.
    En basiti karşımda muhatab servis yok.
    Ben çok şanssız birisiyim, migrosda kasaya sıraya girsem kasa bozuluyor.
    Türkiye'de alabileceğim garantisi olan sorunsuz cihaz varsa inanın 2.500 TL veririm.
    Bıktım çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam merhaba,
    G4 mini ile mu cihazzı karşılaştırırsan neler diyebilirsin?
    aralarında kaç yıl var ama yine de bu soru sorulabilir sanırım zira androd cihazların sorunu donanımın yyetersizliği değil genelde,
    yani 16 çekirdek5 ghz işlemci olsa yine bazı şeyler değişmeyecek sanırım. özellikle stabilite konusunda.

Dreambox800 hd SE ardından
    G4 miniden sonra K2 PRO da kullandım androidden devam ettim yani,
    ben genel olarak android cihazların stabilite konusunda yetersiz oldugu kanısındayım,
    görüntü kalitesi olarak çok da fikrim yok.

şimdi ya bu modeli ya da almışken 912 olsun diye başka bir android modeli düşünüyorum,
    - bu arada spybox s** serisinin 8 çekirdekli bir versiyonu yok sanırım.

Benim şu anda önceliğim Tuner kalitesi,
    zorla alabildiğim bir 36E uydusu var, daha başarılı tuner ıo lan bir model lazım bana.
    merhaba

spybox s11 ıle g4mını nın kıyaslıyacak bır tarafını cok dusundum bulamadım .

atlanta firması 2 senelık garantısı bıten urune 400tl masraf cıkarma zıhnıyetını degıstırmezse ısterse 8888 cekırdeklı cıhaz getırsın coptur .

hangi stabiliteden bahsedıyorsunuz ?

dreambox 800se yanlıs eklentı atarsanız yesıl ekran verır 3 kanalı hızlı gecersenız ekran donar!

K2 PRO da tuner ,modul gırısı yok 700tl MECOOL KI Pro 4K Android 7.1 Uydu Alıcısı

spybox s11 100tl sunplus ıslemcılı bır cıhaz degılkı takılmayın goruntu kalıtesıne 720 p axen tv de bıle farkı gorebılıyorum

görüntü kalitesi olarak cok ıyı cıhaz motorlu dıseqte kullanan musterım var sınyalde bır sorun cıkarmaz

cıhaz hakkında kullanan musterılerın yorumlarına bakın

cıhazı almadan yazan kısıler aklınızı karıstırmasın
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/spybox-s10-4k-uhd-en-uygun-fiyat-24-ay-cccam-P265243082
    https://urun.n11.com/uydu-alicisi/spybox-s11-4k-uhd-uydu-alicisi-24-ay-cccam-P204907943

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 16 Ekim 2018; 17:48:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

Kanal düzenleme sıkıntısız gibi
    U4 Quad 3-4-5 ve Philips TV lerde Androidden tamamen bağımsız Tvheadend çalışıyor .
    U4 quad 2 uydu tarama ile şişiyor .
    Philips TV sadece türksatta kanal düzenleme adamı fıtık ediyor.
    linux olup olmaması önemli değil adam gibi bir 10.000 kanal tarayabilsin ve 8-10 kanal favori düzenleyebilelim yeter.
    Ev Receiver mezarlığına döndü .
    Hocam bir diğer sorumda seri Diseqc 1.0 ve 1.1 veya multiple Enigmalardaki gibi kullana biliyormuyuz ?

Baştan konuyu okuyorumda şunu anlamadım.
    Bu cihaz'da "Tvheadend" varmıymış.
    Varsa kötü demiştiniz.
    Var mı yokmu onu anlayamadım.
    Kusura bakmayın rahatsız ediyorum.

• Bu cihazı almak isteyenler varsa izmirde taksitle 700 TL.😊
    Hayret ettim internette bile 980 TL?

• Dün uzun araştırmalar sonucu novacom spybox s11 aldım.

2 gündür kumanda elimden düşmüyor.Arkadaşlar ben böyle bir cihaz görmedim.

Ram ve işlemcisi hızınıza hız katıyor.

Öncelikle bildiğimiz eski tip uydu anten kasası çok hoş.Öyle kibrit kutusuna çevireceğiz diye küçültüp çocuk oyuncağı gibi değil , tv nin yanında ben bir platformum arkadaş diye bağırıyor.LG 2011 model 106 ekran full hd tv artık bir multimedia manyağı.

Normal uydu anteni modunda kanal geçiş hızı başarılı ve yeterli. Grafik renk tonu bilgi çerçeveleri çok hoş.

İptv tarafında bu kadar pratik ve güzel bir yazılım tahmin etmiyordum.

Kodi içinde deneme seçtiğim filmler açılış hızı görüntü kalitesi altyazı açma kapatma pratik menü güzel.

Telefonu ekrana yansıtma tek kelimeyle harika fakat iphone 8 i bağlayamadım haliyle ios desteklemiyor. Samsung 7 üstü tüm seriler uçar hızda ekranda.

Netflix yükledim ve sanırım 1080p görüntü aldım yalan olmasın ayar kısmını bulamadım üyeliğim ultrahd ve görüntü banaok net geldi.

Wifi internetime öyle bir bağlandıki 6 saat aralıksız kurcalama aç kapa falan hiç kopmadı diyebilirim. Ethernet kablom şuan yok sanırım almayada gerek yok:)

İnternetim 16mbit Turknet bu akşam bazı müsabakalara baktım ara ara çok küçük kopmalar hariç skntı yok. Görüntü tam 23 sn geriden geliyor. Hiçbir şekilde olumsuz etkilemedi ama.

Usb 3.0 porta 64gb 3.0 flash belleğiöi takıp görüntü kaydı yaptım ve çok kaliteli bir kayıt aldım. Ayrıca belleğimdeki videolar falan çok hızlı ve seri açıldı. Müzikleri kendi programıyla açıyor.

Kumandası tv yide yönetiyor buda oldukça pratikliği beraberinde getiriyor.

Cihaz 7.0 ve sanırım marka güncelleme hazırlıyor S12 modeli hazırlama gibi niyetleri yok diye duydum.

Fiyat maalesef 900-1000 tl aralığında ama kral tacı bence bu cihazda.

Bütçenize uygunsa hiç düşünmeden alın

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf.capraz

Dün uzun araştırmalar sonucu novacom spybox s11 aldım.

2 gündür kumanda elimden düşmüyor.Arkadaşlar ben böyle bir cihaz görmedim.

Ram ve işlemcisi hızınıza hız katıyor.

Öncelikle bildiğimiz eski tip uydu anten kasası çok hoş.Öyle kibrit kutusuna çevireceğiz diye küçültüp çocuk oyuncağı gibi değil , tv nin yanında ben bir platformum arkadaş diye bağırıyor.LG 2011 model 106 ekran full hd tv artık bir multimedia manyağı.

Normal uydu anteni modunda kanal geçiş hızı başarılı ve yeterli. Grafik renk tonu bilgi çerçeveleri çok hoş.

İptv tarafında bu kadar pratik ve güzel bir yazılım tahmin etmiyordum.

Kodi içinde deneme seçtiğim filmler açılış hızı görüntü kalitesi altyazı açma kapatma pratik menü güzel.

Telefonu ekrana yansıtma tek kelimeyle harika fakat iphone 8 i bağlayamadım haliyle ios desteklemiyor. Samsung 7 üstü tüm seriler uçar hızda ekranda.

Netflix yükledim ve sanırım 1080p görüntü aldım yalan olmasın ayar kısmını bulamadım üyeliğim ultrahd ve görüntü banaok net geldi.

Wifi internetime öyle bir bağlandıki 6 saat aralıksız kurcalama aç kapa falan hiç kopmadı diyebilirim. Ethernet kablom şuan yok sanırım almayada gerek yok:)

İnternetim 16mbit Turknet bu akşam bazı müsabakalara baktım ara ara çok küçük kopmalar hariç skntı yok. Görüntü tam 23 sn geriden geliyor. Hiçbir şekilde olumsuz etkilemedi ama.

Usb 3.0 porta 64gb 3.0 flash belleğiöi takıp görüntü kaydı yaptım ve çok kaliteli bir kayıt aldım. Ayrıca belleğimdeki videolar falan çok hızlı ve seri açıldı. Müzikleri kendi programıyla açıyor.

Kumandası tv yide yönetiyor buda oldukça pratikliği beraberinde getiriyor.

Cihaz 7.0 ve sanırım marka güncelleme hazırlıyor S12 modeli hazırlama gibi niyetleri yok diye duydum.

Fiyat maalesef 900-1000 tl aralığında ama kral tacı bence bu cihazda.

Bütçenize uygunsa hiç düşünmeden alın
    1.peki hocam hariciden mp4 mkv avi formatları filmleri altyazılı oynatıyormu sorunsuz.
    2. Samsung 7 serisi sonrası ekran yansıtma demişsin.neden 7 sonrası.... yansıtma hepsini kapsar genelde
    3. iptvden bir kanalı uydu kanalları buketi içine atabiliyormusun.benim için önemli.ip tv için ayrı bir uygulama açıp ordan bakmak eziyet olur.
    4. görüntü kalitesinde hakkında bilgi verirmisin
    5.telefondaki bir videoyu dlna üzerinde hemen receivere atabiliyormusun izlemek için
    6. Airmouse kullanılıyormu.

Umarım sorular çok olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.o.T.u.S -- 26 Ekim 2018; 22:56:34 >

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.